999 rezultate për

punohet

Kryeqyteti i Armenisë në alarm, dronët azerë shkaktojnë frikë (VIDEO) Tre dronë janë rrëzuar nga forcat armene duke u shkatërruar përfundimisht. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri
Të shtëna me armë zjarri në parkingun e një hoteli në Pogradec Disa persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një parkingu hoteli në Tushemisht. Për pasojë janë dëmtuar nga
Kërcënoi me armë policin, përfundon në pranga i riu Një i ri ka përfunduar në prangat e autoriteteve në Shkup. Gjatë mbrëmjes së djeshme, respektivisht në ora 21.30 poli
Eliminoi fqinjin për një copë tokë, detaje nga krimi i rëndë në Vlorë Bujar Mehmeti 60 vjeç mbeti i vrarë paraditen e sotme si pasojë e një sherri me fqinjin e tij për pronën. Ngjarja ka
Kjo është kafja më e shtrenjtë në botë, përpunohet nga jashtëqitja Kopi Luwak është kafja më e shtrenjtë në botë. Ajo është kafe që përpunohet nga jashtëqitja e “Asian Palm Civet”, një
A do të inagurohet 'Arena Kombëtare' në kohën e premtuar? Duka sqaron gjithçka Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka konfirmuar se "Arena Kombëtare" do të inaugurohet në ndes
Qëlluan me levë në kokë 50-vjeçarin, kapen autorët e ngjarjes së rëndë në Vlorë Një sherr për motive banale mes dy grupeve ka shkaktuar vdekjen e një 50-vjeçari, Stavri Mino. Trupi i viktimës ndodh
Shkundi vendin, tërmeti më i fortë në 30 vitet e fundit (FOTO LAJM) Pas tërmetit të fuqishëm që ka shkundur vendin ka reaguar edhe Ministria e Mbrojtjes teksa njofton se sipas informacione
DETAJE/ Pas sherrit banal qëllohet me armë pronari i lavazhit në Shkodër Një 38-vjeçar ka qëlluar me armë në drejtim të një personi teksa ishte duke punuar në autolavazhin e tij. Mësohet se
Kështu punohet, 40 ketra u trajnuan për të thyer arra për një film të ri Edhe pse me teknologji të sofistikuar – regjisori i filmit “Chocolate Factory”, Tim Burton ka refuzuar të i bënte skenat
Digjet automjeti i biznesmenit në Sarandë Mëngjesin e sotëm një automjet tip Land Rover, është gjetur i djegur në Sarandë. Ai u gjet në lagjen numër 4, pranë
Barça i "rrëmben" Juventusit De Ligt? Matthijs de Ligt është shumë afër që të bëhet futbollist i Juventusit, transmeton zeri.info "Ne e dinim për një kohë
“Bomba” po punohet, Elvana dhe Capial T kanë gati projektin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata dhe Capital T pas suksesit të padiskutueshëm të "Lejla" artistët duket se janë bërë bashkë për një tjetër k
Agjenti i Khabibit thotë se po punohet për ndeshjen kundër Floyd Mayweather Agjenti i Khabib Nurmagomedovit, Ali Abdelaziz, beson se mund të ndodhë përballja ndërmjet klientit të tij dhe Floyd May
Zhduket 21-vjeçari në Tiranë, nëna denoncon në Polici pas një viti e gjysmë Pas rreth një viti e gjysmë zhdukje nga banesa e tij, nëna ka denoncuar në Policinë e Tiranës. Mësohet se L. F., vjeçe 3
Masakruan me sende të forta të riun në Dibër, identifikohen autorët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Dibër ku një shtetas është dhunuar në fshatin Deshta në Dibër. Përs
E tmerrshme, shihni ku përpunohet mishi që hamë çdo ditë Gjobitet dhe bllokohet në Tiranë një biznes, i cili përpunonte ilegalisht mishin. Trupa inspektuese e DRAKU, Tiranë n
Radhë për pasaporta, do të punohet edhe të dielën Fluksi i madh i mërgimtarëve të cilët gjatë qëndrimit në vendlindje kanë aplikuar për marrjen e dokumenteve personale ka
Maqedoni, të shtunën në shkollë Për shkollat fillore dhe të mesme kjo e shtunë do të punohet. Më 14 prill do të mbahen orë mësimore me orar të së premte
Kurti- Haradinajt: Nëse nuk e voton demarkacionin të japim këtë ofertë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i ka bërë thirrje Kryeministrit Ramush Haradinaj që të heqë dorë nga ratif