999 rezultate për

puno

Infektohet punonjësi i Gjykatës së Apelit, reduktohet puna në institucion Një punonjës i Gjykatës së Apelit në Tiranë ka rezultuar pozitiv me Covid-19, ndërsa është vendosur që për arsye sigurie
U dashurua me punonjësen e s*ksit, italiani vret tutorin shqiptar Ai kishte rënë në dashuri me një prostitutë dhe dëshironte ta shpëtonte atë nga tutorët shqiptarë. Por ai përfundoi duke
Stefano Pioli: Do të më largojnë nga Milani? Unë po punoj “Nuk e di nëse klubi tashmë ka vendosur, por nuk është shqetësimi im apo i lojtarëve të mi. I vetmi shqetësim i yni ësht
Tifozët bavarezë fillojnë të ëndërrojnë, Bayern po punon për afrimin e Messit Spekulimet për të ardhmen e futbollistit më të mirë në botë, Leo Messit, tashmë janë duke u shtuar. Messi, po flitet
Fieraku tentoi të korruptonte punonjësin e policisë por përfundon në SPAK Goditet një rast i mitëdhënies.Tentoi të korruptonte punonjësin e Policisë së Rendit, me qëllim përshpejtimin e procedur
Infektohen punonjësit, bashkia e Malësisë së Madhe mbyll dyert Është mbyllur të paktën deri ditën e hënë bashkia e Malësisë së Madhe, për shkak se dy punonjës të saj kanë rezultuar po
Gjendet i pajetë një burrë në Durrës Një trup i pajetë është gjetur pranë terminalit të kontenierëve mwngjesin e sotwm në Durrës. Mwsohet se kufoma është
OSHEE vatër infeksioni! Dy punonjëset rezultojnë pozitive me COVID-19 Pavarësisht masave të marra, dhe thirrjeve që qytetarët të mbajnë radhë dhe të kenë kujdes në vendet publike, infektimi
Infektohet punonjësi, mbyllen zyrat e Urdhrit të Farmacistëve Zyrat e Urdhrit të Farmacistëve janë mbyllur menjëherë pasi një punonjës ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Në një
I kërkonin s*ks gruas që t'i kthenin makinën e sekuestruar, vihen në pranga dy policë Dy punonjës të Policisë Rrugore në Tiranë janë arrestuar pasi akuzohen për shpërdorim detyre. Ata i kanë kërkuar favo
Bashkia e Kavajës e infektuar, punonjësit preken nga COVID-19 Ministria e shëndetësisë raportoi se ditën e sotme janë konfirmuar pozitivë 6 persona në qytetin e Kavajës. Abcnews.a
Mozzik bashkëpunoi me Kidën, Loredana e paska patur "hakmarrjen" në xhep (VIDEO) Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar "PP". Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përb
Punonjësi rezulton pozitiv, mbyllet minibashkia në Tiranë Pas rezultateve të testimit, ku ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit një punonjës në minibashkinë numër dy në Tiranë,
Byrzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi (FOTO LAJM) Donin ta mbanin sekret por "dështuan". Këngëtari Ardian Bujupi paralajmëroi 2 ditë më parë këngën e re duke lënë ëngi
Zaev: Jam i gatshëm të bashkëpunoj me VRMO nëse BDI na shantazhon Mbrëmjen e djeshme në TV 24 Zaev deklaroi se do të flasë me BDI për formimin e qeverisë pas zgjedhjeve nëse heq dorë nga
Dy rastet në Korçë: Si u infektua punonjësi i OSSHE dhe 52 vjeçarja Ditën e sotme janë konfirmuar në vendin tonë 82 raste të reja me koronavirus. Prej tyre, dy raste janë regjistruar në Ko
Infektohet me koronavirus punonjësi i burgut Një punonjës në burgun e Shtipit është infektuar me koronavirus. Mësohet se ai nuk ka pasur kontakt me të burgosurit,
Punon në ministri, infektohet me koronavirus këngëtari shqiptar (FOTO LAJM) Është infektuar me koronavirus, këngëtari i njohur, njëkohësisht punonjës në Qeverinë e Kosovës, Yll Valla. Sipas "I
E divorcuara nga Fieri rrëfen dramën: Punoj në rrugë për të paguar qiranë Një grua nga Fieri që jeton me qira në Durrës e thotë hapur se punon në rrugë si punonjëse seksi. Gruaja thotë se ësh
Veliaj i kërcënoi me licensën, shoqata e transportit nuk tërhiqen: Nuk punojmë! Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ditën e djeshme kërcënoi kompanitë e transportit publik me heqje license, nëse ata