999 rezultate për

punimet

Punimet te ish-sheshi Shqiponja: Rrugët ku duhet të kaloni për të shmangur trafikun në ditët në vijim Policia rrugore ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë drejtuesit e automjeteve për shmangien e trafikut si pa
Punimet mbaruan në 2020, pak shi përmbyt rrugën në Durrës (VIDEO) Një aks në Durrës është përmbytur nga moti i keq i ditës së sotme. Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Fe
Avancojnë punimet, ja si duket stadiumi i ri i Kukësit (VIDEO) Kukësi e nisi me dy humbje sezonin e ri në Superiore, por ia ka dalë të kthehet te rezultatet pozitive. Momenti i mi
Santiago Bernabeu bëhet me tunel, punimet po vazhdojnë (FOTO LAJM) Real Madrid ka treguar për zhvillimin e fundit rreth rinovimit të Santiago Bernabeut, ku nuk mungon edhe një tunel i mad
Tërmeti i dhimbshëm në Turqi, përfundojnë punimet e kërkim-shpëtimit Kryetari i Agjencisë së Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD), Mehmet Güllüoğlu njoftoi se kanë përfund
Avancojnë punimet, ja si duket stadiumi i ri i Kukësit (VIDEO) Pavarësisht bojkotit të kampionatit, punimet në stadiumin e Kukësit po vazhdojnë me intensitet të lartë. Tashmë ka p
Stadiumi i ri i Kukësit, lojtarët inspektojnë punimet (VIDEO) Pas “shtegëtimeve” sa në njërin stadium në tjetrin, nga sezoni i ardhshëm Kukësi do të ketë një stadium të vetin. Pr
Punimet në rrugën e "Durrësit", si do devijojë lëvizja e urbanëve në vazhdim Vijonë punimet në rrugën e Durrësit në kryeqytet, teksa si pasojë ka ndryshuar dhe linja e qarkullimit ë urbanëve. Ng
Ndërpriten punimet në xhaminë në Prishtinë, dyshohet për një minë të pashpërthyer zonë Gjatë ditës së sotme janë ndërprerë punimet në hapësirën ku ka filluar ndërtimi i Xhamisë së Madhe Prishtinë. Kjo për
Xhaferraj i shqetësuar për turizmin, çon në SPAK punimet në rrugën e plazhit (VIDEO) Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka pranuar për mediat se ka denoncuar punimet në
Gjici dhe Duka inspektojnë punimet në stadiumin e ri të Kukësit (VIDEO) Presidenti i nderit të Kukësit, Safet Gjici, ndoqi punimet në stadiumin e ri të verilindorëve së bashku me kreun e FSHF-
Tirana mirëpret Festivalin Ndërkombëtar të Akuarelit, artistë nga Shqipëria dhe bota prezantojnë punimet më të mira Në Tiranë u çel Edicioni III i Festivalit Ndërkombëtar të Akuarelit, ku artistë nga Shqipëria dhe vende të ndryshme të b
Apolonia bëhet me stadium të ri, ja kur nisin punimet Armando Subashi kryebashkiaku i Fierit tha ditën e sotme gjatë një vizite të Kryeministrit të vendit, z. Edi Rama në qyt
Santiago Bernabeu po merr pamje tjetër, shikoni punimet e fundit (VIDEO) “Santiago Bernabeu” po merr pamje tjetër. Që kur futbolli është ndërprerë për shkak të COVID-19, Real Madridi ka nisur r
Gati për protestë: Bllokohet qarkullimi tek pedonalja, mobilizohen 100 policë Kanë filluar të mblidhen qytetarët e parë në afërsi të vendit ku ndodhej Teatri Kombëtar, i cili u shemb para 5 ditësh.
Punimet për Unazën e Madhe, si do kryhet nga sot lëvizja e mjeteve dhe këmbësorëve (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë publik Planin e Ri të Menaxhimit të Trafikut gjatë punimeve në segmentin rrugor “Pall
Dalin pamjet, stadiumi i Partizanit drejt përfundimit (FOTO LAJM) Vazhdojnë punimet për stadiumin e ri të Partizanit, të cilat vazhdojnë me ritme të larta, për të qenë i gatshëm sa më sh
Punimet vazhdojnë me ritëm të lartë, kështu duket sot kompleksi i Partizanit (FOTO LAJM) Punimet në Kompleksin Sportiv dhe stadiumin e “FK Partizani” vijojnë me ritme të larta. Aktualisht po realizohet porta e
Punimet ecin me ritme të shpejta, stadiumi i Partizanit merr formë (FOTO LAJM) Punimet në Kompleksin Sportiv dhe stadiumin e “FK Partizani” vijojnë me ritme të larta. Aktualisht po realizohet port
Vijojnë punimet, Partizani publikon ecurinë e punimeve në stadiumin e ri (FOTO LAJM) Partizani së shpejti do të ketë stadiumin e tij, teksa vazhdojnë punimet për përfundimin e shtëpisë së re. Ditën e so