999 rezultate për

punen

Lanë punën dhe shitën çdo gjë për të ndërtuar këtë shtëpi në autobuz (FOTO LAJM) Duket se çmenduritë në botë nuk kanë fund. Një çift i martuar vendosën që të lënë punët e tyre në Karaibe, të shesin
Gazidis: Është bërë një punë fantastike në merkato, strategjia jonë është e qartë Milani po funksionon në mënyrë perfekte gjatë vitit 2020 dhe aktualisht kryeson kampionatin italian në mënyrë surprizë,
Rama i kthehet ashpër Metës: S'ke asnjë kompetencë të fusësh hundët Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një postim në Tëitter pas letrës së presidentit Ilir Meta për situatën e pandemisë.
1/4 e mjekëve janë infektuar me koronavirus, por u kërkohet që të vazhdojnë punën Mjekëve në qytetin belg të Lieges iu është kërkuar të vazhdojnë punën edhe nëse janë infektuar me coronavirus. Rreth një
"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
La punën si stjuardese dhe ju fut drogës, brunja bukuroshe kapet dënohet me burg Alexandra Dobre, 27 vjeçe e cila para pandemisw ka punuar si stjuardesë për “Ryanair” dhe “Ëizz Air”, u dënua me 28 muaj
HOROSKOPI/ Keni dëshirë për të lënë punën? Duhet të ndihmoni njëri-tjetrin Dashi Marsi do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj dhe brenda fundit të vitit do të përjetoni emocione të mëdha. Kush
Pasi mbaronte punën shpërndante edhe drogë, arrestohet 33 vjeçari shqiptar Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike. Gazmend Hazizllari,
La punën në media, gazetarja paguhet tri herë më shumë në Instagram (FOTO LAJM) Një 23-vjeçare nga Majemi i SHBA-ve ka punuar si gazetare, pasi ishte diplomuar në atë fushë, por vendosi ta lërë atë pu
"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
ZYRTARE/ Bernard Challandes rinovon me Kosovën Bernard Challandes do të vazhdojë t’i prijës i Kosovës deri në vitin 2022. Marrëveshja e re është arritur sot në taki
Gjendet i pajetë punëtori në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku është gjetur një punëtor i pajetë në moshën 39 vjeçare. Grupi hetimor dhe
Mbyllet dogana: Pala greke pezullon punën në Kapshticë Pas urdhrit se në ditë do të lejohen të kalojnë vetëm 300 shtetas, pika kufitare në Kapshticë ka pezulluar punën. Me
Shpërthen mjekja: Ju lutemi na lini të bëjmë punën tonë dhe t'a mposhtim COVID-19 Doktoresha e Spitalit Onkologjik, Silvana Çeliku, ka bërë një reagim të ashpër kundrejt atyre që sipas mjekes kanë ngrit
Pas Ambasadës, reagon Yuri Kim: Mbështesim fuqimisht SPAK Menjëherë pas reagimit nga Ambasada Amerikane në Tiranë në mbështetje të SPAK për të kryer detyrën si duhet, ka reaguar
SHBA mbështet SPAK: Të bëjnë punën pavarësisht kush është i pandèhur Ambasadave e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka shprehur mbështetjen e saj për punën e pavarur dhe profesion
Arti shqiptar në zi, ndahet nga jeta artistja në moshë të re Është ndarë nga jeta në moshën 63-vjeçare violinistja e njohur e orkestrës filharmonike të Shkodrës Ruska Ruçi- Piraniqi
Lë punën shitësi që nuk bëri asnjë ditë pushim për 38 vite Një shitës i cili ka punuar për 38 vite pa asnjë ditë të vetme pushimi ka vendosur që të lërë punën dhe të shijojë pensi
Qeveria u mbylli punën, Devis Xherahu shpërthen në lot: Nuk jam i pasur Në një intervistë për emisionin “Tempora” në RTV Ora, këngëtari Devis Xherahu ka folur për masat e marra nga qeveria shq
Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja Të mund t’i kushtoni kohë punës, ta shijoni jetën dhe të flini aq sa të dëshironi, është një sfidë për shumicën e njerëz