999 rezultate për

puna

"S’di të heq njeri nga puna", Shakohoxha flet për herë të parë mbi largimin e Ilda Bejlerit dhe Bora Zemanit (VIDEO) Komentatori dhe gazetari i njohur i sportit, Dritan Shakohoxha i ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin Mos i fol Shof
Parashikimi i yjeve për sot, e diel 20 tetor Dashi Dashuria: Ata që kanë takuar kohët e fundit një person të veçantë, tashmë do të fillojnë të ndiejnë fluturat në
Si është puna me paratë, çfarë thotë horoskopi për shenjat Ky është horoskopi për ditën e shtunë 19 tetor 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndeti
Pse puna në një vend toksik ju bën një nënë të keqe? Kur kërkojnë një punë të re, shpesh nënat zgjedhin atë që është më e rëndësishme për to – paga ose karriera. Mirëpo, sip
Horoskopi 18 tetor 2019, shenjat me lajme të këqija Dashi Dashuria: Jeni gjithnjë në nxitim, prandaj jeni në kërkim të ekuilibrit. Kjo mund të çojë në një lodhje që do t
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dashuria: Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të dashurin,
Mos, as për dhjetë vjet nuk zgjidhet puna e Lanës! (FOTO LAJM) Pas vonesash, qeveria përzuri kompaninë që ndërtonte impiantin e pastrimit të ujërave të Lanës. Tani, kompania e ka hedh
Horoskopi 16 tetor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Ata që kanë mbyllur së fundmi një histori, do të duhet të kuptojnë se çfarë të bëjnë kur të përballen
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dashuria: Sot dita do të jetë shumë soditëse. Do të kërkoni spontanisht përgjigje në të kaluarën që nuk keni di
Shkarkime masive në Skrapar: Mësuesit po zëvendësohen me sanitarë Kryebashkiaku i Skraparit, Adriatik Mema, ka shkarkuar nga puna rreth 80 punonjës të administratës së bashkisë. Shkarkim
Çfarë?! Albi Nako do t'a pushonte nga puna Albën që në ditën e 4-t! Fillimet e punës së bashku mes Albi Nakos dhe Alba Hoxhës, kanë qenë shumë ndryshe nga sa shohim sot! Koreografi isht
Arta Dade tallet me parlamentin e opozitën e re: Hajde hajde si ka vajt puna Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade ka komentuar zhvillimet politike në Shqipëri. E ftuar këtë të mërkurë në rubrikën
Shpërthen Zhaku: Ia q*të robt, Liçajn e heqin nga puna e Laert k*qen e bëjnë drejtor Zhaku, emri i vërtetë i së cilës është Inida Gjata është një nga artistet më kontraverse të vendit tonë. Me një sërë kr
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Dashuria: Mundohuni të mos e humbni busullën tuaj, nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç mendoni. Mos u dorëzoni. P
"Pas kësaj fshihet Rama", Neritan Liçaj rrëfen si po e heqin nga puna Aktori i njohur, Neritan Liçaj iftuar në emisionin “Dita jonë” ka konfirmuar se po i përgatiten letrat për ta hequr nga
Pa nisur akoma, kryetari i bashkisë Tropoja pushon 43 punonjës nga administrata Emërimet dhe pushimet nga puna në bashkitë e vendit vazhdon të jetë një problem. Një denoncim është bërë publik për
Puna dhe dashuria: Si nis muaji i ri për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në më
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dashuria: Një ditë e mirë për dashurinë, ju jeni duke kaluar një kohë të mirë me personin e zemrës dhe jeni gji
Rama urdhëron largimin e 80 % të drejtorëve në bashkitë e qarkut Shkodër Gjatë takimit të sotëm me Këshillin Koordinues për Veriun, mësohet se Rama ka urdhëruar largimin nga puna të 80 për qind
Horoskopi 20 shtator 2019 Dashi Dashuria: Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të s