999 rezultate për

puna

Mos, as për dhjetë vjet nuk zgjidhet puna e Lanës! (FOTO LAJM) Pas vonesash, qeveria përzuri kompaninë që ndërtonte impiantin e pastrimit të ujërave të Lanës. Tani, kompania e ka hedh
Horoskopi 16 tetor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Ata që kanë mbyllur së fundmi një histori, do të duhet të kuptojnë se çfarë të bëjnë kur të përballen
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dashuria: Sot dita do të jetë shumë soditëse. Do të kërkoni spontanisht përgjigje në të kaluarën që nuk keni di
Shkarkime masive në Skrapar: Mësuesit po zëvendësohen me sanitarë Kryebashkiaku i Skraparit, Adriatik Mema, ka shkarkuar nga puna rreth 80 punonjës të administratës së bashkisë. Shkarkim
Çfarë?! Albi Nako do t'a pushonte nga puna Albën që në ditën e 4-t! Fillimet e punës së bashku mes Albi Nakos dhe Alba Hoxhës, kanë qenë shumë ndryshe nga sa shohim sot! Koreografi isht
Arta Dade tallet me parlamentin e opozitën e re: Hajde hajde si ka vajt puna Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade ka komentuar zhvillimet politike në Shqipëri. E ftuar këtë të mërkurë në rubrikën
Shpërthen Zhaku: Ia q*të robt, Liçajn e heqin nga puna e Laert k*qen e bëjnë drejtor Zhaku, emri i vërtetë i së cilës është Inida Gjata është një nga artistet më kontraverse të vendit tonë. Me një sërë kr
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Dashuria: Mundohuni të mos e humbni busullën tuaj, nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç mendoni. Mos u dorëzoni. P
"Pas kësaj fshihet Rama", Neritan Liçaj rrëfen si po e heqin nga puna Aktori i njohur, Neritan Liçaj iftuar në emisionin “Dita jonë” ka konfirmuar se po i përgatiten letrat për ta hequr nga
Pa nisur akoma, kryetari i bashkisë Tropoja pushon 43 punonjës nga administrata Emërimet dhe pushimet nga puna në bashkitë e vendit vazhdon të jetë një problem. Një denoncim është bërë publik për
Puna dhe dashuria: Si nis muaji i ri për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në më
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dashuria: Një ditë e mirë për dashurinë, ju jeni duke kaluar një kohë të mirë me personin e zemrës dhe jeni gji
Rama urdhëron largimin e 80 % të drejtorëve në bashkitë e qarkut Shkodër Gjatë takimit të sotëm me Këshillin Koordinues për Veriun, mësohet se Rama ka urdhëruar largimin nga puna të 80 për qind
Horoskopi 20 shtator 2019 Dashi Dashuria: Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të s
Prej saj e hoqën nga puna, por ja çfarë i bëri Jonida Shehu Rezarta Shkurtës (VIDEO) Para dy vitesh Rezarta Shkurta u bë shkak që Jonida Shehu të largohej nga pasditja në Top Channel. Në momentin që të gji
DW: 10 kushtet e Merkelit për Ramën që të hapen negociatat Grupi më i madh parlamentar i CDU/CSU, në Gjermani po diskuton një paketë me 10 kushte për t’i dhënë “PO” Shqipërisë për
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dashuria: Sot gjendja shpirtërore nuk është më e mira por do të keni mundësi të merrni një sqarim nga partneri/
DOSJA/ Çohuni çuna se na pret puna! Si u ndoq BMW e Santjagos dhe momenti kur u qëllua Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e ish-policit Santiago Malko pak ditë më parë në Tiranë. Neës 24 ka publiku
Edhe ju e urreni punën tuaj? ndiqni këto këshilla ë gjithë presin me padurim fundjavën pas një jave të gjatë dhe të lodhshme pune. Mirëpo nëse të dielën në darkë ju mb
Hëngri mollë në orarin zyrtar, këngëtarja shqiptare pushohet nga puna Këngëtarja e njohur shqiptare Malda Susuri ka qenë e ftuar në programin e së premtes në “Ftesë në 5” duke u rikthyer kës