999 rezultate për

punĂ

HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, si do të java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë qe keni ne krah
Nuk i pëlqeu puna, punëdhënësi sulmon dhe plagos me thikë punëtorët Një tjetër punëdhënës përfundoi nën akuzë për dëmtimin e punëtorëve, pasi ishte i pakënaqur me punën e tyre. Fillimisht
"Kot e ke, po vdes", infermieri i QKUK-së rrëfen detaje drithëruese nga puna në Infektiv Bashkë me profesionistë të tjerë shëndetësorë, edhe infermierët po qëndrojnë në vijën e parë të frontit duke trajtuar të
U shërbeu pacientëve veshur me bikini, kjo është puna e re e infermieres (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme në të gjithë botën pasi u fotografua e veshur vetëm me të brendshme në një repart me pacientë me koro
Infektohet punonjësi i Gjykatës së Apelit, reduktohet puna në institucion Një punonjës i Gjykatës së Apelit në Tiranë ka rezultuar pozitiv me Covid-19, ndërsa është vendosur që për arsye sigurie
Nga dashuria te puna, si do të jetë kjo javë për 12 shenjat e horoskopit DASHI Të përgjithshmet Dash të dashur këtë javë, diferenca midis Diellit në Gaforre dhe Jupiterit me Plutonin në B
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për nesër Dashi Edhe kjo e premte do të jetë një ditë mjaft e favorshme për dashurinë, ndaj mundohuni që të përfitoni. Ajo për
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, si do të nisë dita nesër për të lindurit e çdo shenje Dashi Nëse në dashuri duhet të sqaroni diçka, bëjeni gjatë kësaj dite. Hëna do të ketë ndikim pozitiv. Në punë, janë
Del dokumenti: LSDM dhe Besa do të heqin nga puna 20% të administratorëve (FOTO LAJM) Pas tentimit tĂ« LSDM-sĂ« tĂ« ulĂ« pagat e administratorĂ«ve nĂ« 14.500 nĂ« kohĂ«n e pandemisĂ« ,qĂ« u parandalua nga BDI,njĂ« lajm
U aksidentua teksa kthehej nga puna, vdes 64 vjeçari Ka ndërruar jetë 64-vjeçari i cili u aksidentua me makinë pasditen e djeshme në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi te fshatit
Maskat bëhen të detyrueshme në Kosovë, puna do kryhet nga shtëpia Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, pas një rritjeje alarmante të rasteve me Covid 19, ka marrë disa vendime duke det
Pasojat që shfaqen nga puna e tepërt Të punosh më tepër se ç’duhet i bën dëm shëndetit. Lodhja e akumuluar mund të dëmtojë zemrën dhe të shkaktojë infarkte,
"Keq puna këtë vit", gazetari tregon hallin e kultivuesve të kanabisit në Shqipëri Gazetari Artan Hoxhaka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka zbuluar një problem që kultivuesit e e kanabisi
Përfitojnë edhe të larguarit nga puna, zgjerohet lista për pagën 40 mijë lekë Është zgjeruar lista e të punësuarve që mund të përfitojnë nga paketa e dytë financiare për pagën prej 40 mijë lekëshe.
Puna dhe dashuria, si do të shkojë dita sot për secilën shenjë Dashi Kjo e premte duhet shfrytëzuar sa më mirë për tu sqaruar. Nëse në raportin në çift keni patur probleme, duh
Aksident në Tiranë, përfundon në spital 27 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një 27 vjeçar. Grupi hetimor dhe shë
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas proble
Festoi ditëlindjen publikisht, Fevizun e surprizon ai që "do ta pushojë" nga puna (VIDEO) Asnjë vit nuk i ngjan tjetrit, por as edhe një ditëlindje e Blendi Fevziut nuk i ngjan asaj të një viti më parë. Nat
Kërkuan pagën e luftës, pushohen nga puna 20 punonjës fasonerie 20 punonjës të një fasoneria janë pushuar nga puna, pasi kërkuan pagën e luftës. Vetëm sepse kanë shprehur pakënaqësi
Qytetarët e pabindur që mbushën parkun e liqenit pushojnë nga puna shefin e policisë Është shkarkuar nga detyra shefi i komisariatit nr.1 që prek zonën e liqenit, Oltion Agolli. Shkak për pushimin e tij