999 rezultate për

puls

18 milion dollarë, orët e "çmendura" që mbajnë të famshmit në puls (FOTO LAJM) Disa blejnë makina të kushtueshme, të tjerë vila përballë oqeanit ose në ishujt e Karaibeve, por ka edhe nga ata që pasu
Vajza tregon si abuzoi ish-ministri shqiptar i Shëndetësisë: Më tha do të mas pulsin e zemrës Pacienten e vogël e vizitoi në Ortopedi. E pas kësaj, mjeku kirurg nga Spitali i Pejës, ia ftoi asaj nënën në zyrën e ti
Testi 5 minutësh që zbulon sëmundjen e Alzheimerit dhjetë vjet përpara Një skanim pesë minutësh në qafë mund të parashikojë Alzheimer një dekadë para se të shfaqen simptomat, tregon hulumtimi
"Ai hapi kamerën dhe po më filmonte", Alesia Bami rrëfen mbrëmjen e sikletshme Alesia Bami ka rrëfyer për një mbrëmje të sikletshme në një klub. Ish-velina, e cila tashmë është pjesë e “Procesi Sport
DW: Impulsi i ri i BE ndoshta do bëjë që Macron të heqë dorë nga bllokimi Propozimet e fundit të KE për reformimin e procesit të anëtarësimit me vendet e Ballkanit – politikë për të zbutur presi
Makinat e të së vërtetës, kush janë të parët që do të kalojnë nëpër to Në Ministrinë e Brendshme tashmë ka 5 makina të së vërtetës. Pajisjet poligrafike do të përdoren fillimisht te kandid
Një tabletë kundër ngrënies së tepërt? Shkencëtarët bëjnë zbulimin e madh Shkencëtarët kanë gjetur një regjion të caktuar të trurit, i cili është i lidhur me ngrënien impulsive, përkatësisht me
Arsenali gati të bëjë goditjen e madhe, synon trajnerin impulsiv të La Liga-s Skuadra e Arsenal synon të marrë argjentinasin Diego Simeone në krye të skuadrës, pas shkarkimit 10 ditë më parë të traj
18 milionë dollarë, orët e "çmendura" që mbajnë të famshmit në puls (FOTO LAJM) Disa blejnë makina të kushtueshme, të tjerë vila përballë oqeanit ose në ishujt e Karaibeve, por ka edhe nga ata që pasu
Gjermania jep miratimin për integrimin e Maqedonisë në NATO Qeveria gjermane dha pajtim për pranimin e Maqedonisë në NATO dhe do të bëj përpjekje që procesi të kryhet sa më shpejtë
HOROSKOPI/ Shenjat që janë impulsive, këtë të dielë të bëjnë shumë kujdes Ky është horoskopi për ditën e diel, 18 nëntor 2018. Dashi Ky është momenti më i mirë për të riparë disa negociata
Flet nëndrejtori i spitalit: 3-vjeçari ndërroi jetë rrugës për spital "Fëmija mbërriti në Poliklinikë pa puls dhe pa tension. Iu dha ndihma nga mjekët kardiologë. U lajmërua urgjenca, po
Sulmuesi i Leipzigut tallet me mbrojtësin gjerman: Kam dy mace, njëra e ka emrin Kimich Gjatë ditës së sotme, skuadra e kampionëve gjermanë do të ndeshet për raundin e dytë të Kupës së Gjermanisë me rivalët e
McCain flet për Trumpin: Është i papërvojë dhe impulsiv Senatori republikan nga Arizona, John McCain i ka bërë thirrje Kongresit që të kthehet nga pushimi javën e ardhshme dhe
"Je pulsi i zemrës sime", Gentian Zenelaj urim emocionues për të birin (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe njëkohësisht moderatori i emisionit “Stop” Gentian Zenelaj feston sot ditëlindjen e nëntë të djalit
Shkencëtarët: Kjo është njësia më e vogël e kohës Shkencëtarët kanë prezantuar një njësi të kohës, ku në krahasim me të, milisekonda dhe nanosekonda duken sikur përjetësi
“Të mos kollarisen e të japin mend”. Një deputet socialist kërkon “impulse të reja” në qeverisje Pas Metës dhe deputetëve të tij, një tjetër i majtë, kësaj radhe nga socialistët mendon se qeveria ka nevojë për ndryshi
Vritet i dyshuari i sulmit brenda klubit Pulse në SHBA Policia në Orlando përmes një njoftimi në Twitter, ka deklaruar se sulmuesi në klubin Pulse, është qëlluar për vdekje ng
Puls - Dhuro një libër, hap një dritare "Puls" quhet projekti më i ri i cili synon të mbledhë sa më tepër libra për të mbushur bibliotekat e shkollave 9-vjeçare
Silva Caka e LSI: Nevojë për impulse të reja sa i takon ndryshimeve Ndryshimet në qeveri janë parë me mjaft pozitivitet nga Silva Caka, duke e argumentuar me faktin se kishin nevojë për im