999 rezultate për

pulisic

Pulisic zgjedh numrin ikonik te Chelsea Christian Pulisic ka zgedhur fanellën me numër 10 te skuadra e Chelseas. Futbollisti amerikan do të mbaj numrin që më
Pulisic nuk e fsheh dëshirën për të luajtur me Messin te Chelsea Ylli amerikan i Chelseat, Christian Pulisic pranon se ai do të mirëpriste argjentinasin e Barcelonës, Lionel Messi, në k
Ylli i Chelsea turpërohet duke bërë xhonglime me topin në karantinë (VIDEO) Një video e yllit të Chelseat, Christian Pulisic, i cili u transferua nga Borusia Dortumund te klubi londinez për 70 mil
Dëmtimi i Abraham, Lampard e ka një zgjidhje për majën e sulmit Dëmtimi i Tammy Abraham ka shqetësuar shumë Frank Lampard. 22-vjeçari po zhvillonte një sezon shumë të mirë dhe deri tan
Watford-Chelsea, Blutë shënojnë sërish (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar shifrat në transfertë përballë Watford. Është sulmuesi Pulisic i cili realizoi brenda zonës dukë
Shënoi het-trick, Pulisic hyn në historinë e Chelsea E shtuna ishte dita e tij. Christian Pulisic nuk po gjen shumë hapoësira të "Blutë e Lodnrës", por ai ia ka bërë të q
Pulisic me het-trick i jep fitoren Chelsea përballë Burnley (VIDEO) Chelsea arriti të sigurojë fitore me rezultat 4:2 në ndeshjen kundër Burnleyt, që u zhvillua në stadiumin Turf Moor, në
Nuk ndalet Chelsea, Pulisic het-trick (VIDEO) Chelsea duket se e ka marrë përpara Burnley edhe pse këto të fundit luajnë të shtëpinë e tyre. Pas 2 golave në pjesën
Pulisic mund ti thotë lamtumirë Chelsea Christian Pulisic nuk është i kënaqur me situatën e tij aktuale tek ekipi anglez dhe mund të largohet gjatë janarit C
Hazard thur elozhe për zëvendësuesin e tij te Chelsea: Do të bëhet ndër me të mirët në botë Ylli i SHBA pritet që të zërë vendin e tanimë lojtarit të Real Madridit në Stamford Bridge dhe belgu mendon se ai do të
Dortmund në alarm, Pulisic humbet sfidën ndaj Bayern Munich Borussia Dortmund duhet të bëjë llogaritë pa Christian Pulisic në 3-4 javët e ardhshme. Lojtari u dëmtua me kombëtaren,
PSG ofron 70 mln euro për yllin e Chelseat PSG tentoi ta transferonte Willian nga Chelsea në afatin e janarit, por që këta të fundit refuzuan ta shisnin. Skuadr
Dortmund gjen zëvendësuesin e Pulisic Në fillim të këtij muaj, Dortmundi shiti Christian Pulisic tek Chelsea për shumën e 64 milionë euro. Por, 50 milionë eur
Borussia e Dortmundit gjen shpejt zëvdësuesin e Pulisic Borusia e Dortmundit e ka gjetur shpejt zëvëndesuesin e Christian Pulisicit i cili në fund të këtij sezoni do të transfe
Dortmundi hedh "rrjetën" tek kombëtarja Gjermane për të zëvendësuar Pulisiçin Dortmund duket se ka ndërmënd të plotësojë vëndin e lënë bosh nga largimi i Pulisiç i cili iu bashkua Chelsea për një sh
Chelsea nuk i mjafton Pulisic, bën ofertë zyrtare për yllin e PSG-së Në pritje për të kuptuar nëse mund të realizojë shkëmbimin mes Higuain dhe Moratës, Chelsea ka ka kërkuar informacion pë
Pulisic: Më ka pëlqyer gjithmonë loja e Chelsea Christian Pulisic ishte lëvizja e parë e Chelsea në afatin kalimtar dimëror. Ylli amerikan kaloi tek skuadra londinez
Klopp flet për transferimin e Pulisic te Chelsea Trajneri gjerman i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se transferimi i Christian Pulisicit në Chelsea nga Dortmundi ësh
Shikoni si duket formacioni i Chelseat me transferimin e Pulisic (FOTO LAJM) Chelsea ka finalizuar marrëveshjen me Borussia Dortmund për transferimin e Christian Pulisic, i cili është dërguar menjë
Chelsea bën goditen e madhe, zyrtarizon yllin e Borussia Dortmundit Tashmë është zyrtare, Christian Pulisic është zyrtarizuar si lojtari më i Chelseat. Amerikani u ble nga Borussia e Dortm