999 rezultate për

pulat

Vëllai vrau vëllanë dhe nipin për një gjel që ngacmonte pulat Tronditëse është ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Mat, ku humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ama më trondit
Ndodhi edhe kjo, dhelpra hyn te pulat por e pëson rëndë Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një ‘bandë’ për të mbytur një dhelpër të re.
Pulat bëhen bashkë dhe mbysin dhelprën Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një "bandë" për të mbytur një dhelpër të re.
E freskët apo jo? Si të dallojmë vezën në supermarkete Cilat janë shenjat që na ndihmojnë të përcaktojmë cilësinë e mirë të vezëve? 1. Ferma të hapura Zakonisht, vendet
Masakra nuk u shkaktua nga zënka për pulat, zbardhet versioni i ri Masakra e Selenicës disa ditë më parë, ku një 24-vjeçar vrau 8 kushërinjtë e tij nuk ka ardhur për shkak se ai u ofendua
Prokuroria zbardh dinamikën e masakrës së Vlorës/ Nga debati për pulat deri tek vrasjet Arsyeja që shkaktoi tragjedinë e tetëfishtë në familjen Zykaj në Resulaj të Vlorës, duket se ka qenë konflikti për humbj
Zbardhet skema e vrasjeve/ Nga sherri për pulat e detit deri tek masakra e sotme Detaje të reja dalin në dritë nga krimi i 8-fishtë në Resulaj të Vlorës, ku një i ri ekzekutoi me breshëri automatiku ku
Shtyp lopën e pulat, arrestohet shoferi i dehur në Durrës Një 53-vjeçar është vënë në pranga të policisë pas përfshirjes së tij në një aksident. Nga raportimet e para mësohet
Dramë tek Nigeria, tifozëve nuk u lejohen pulat në stadium Zyrtarët rusë në Kaliningard e kanë ndaluar sjellën e pulave në stadiume gjatë ndeshjeve të Kupës së Botës, e cila është
E vërteta e frikshme e vezëve që blejmë në markete Sa herë bëhet fjalë për blerjen e vezëve, pyetja është gjithmonë e njëjtë: ku mund t’i gjejmë të freskëta? Dhe gjithm
8 karaktere manipulatorësh emocionalë Ne të gjithë e dimë se si ndihesh kur manipulohesh emocionalisht. Mund të jetë jashtëzakonisht efektive, prandaj disa in
Hakmarrje e rrallë, 47-vjeçari i helmon pulat dhe qengjat fqinjës Shqiptarët shquhet për të gjetur mënyra të ndryshme për tu hakmarrë ndaj fqinjëve. Dhe një rast i tillë ka ndodhur ditën
“Pulat që kakarisin”, Flamurtari: FSHF na masakroi pa rregullore Pasi Komisioni i Disiplinës publikoi sot vendimin, se klubi i Flamurtarit dënohej me 4 ndeshje pa tifozë, dhe një gjobë
“Njerëzit vriten si pulat, 4 atentate në mes të ditës”, Rama i përgjigjet ashpër qytetarit Kryeministri Rama shpeshherë e gjen veten duke replikuar me qytetarët të cilët nuk pushojnë në komentuari në facebookun
Masakroi qenin me sëpatë, flet i mituri nga Kuçova: Na hante pulat Masakrimi i qenit në Kucovë me sëpatë nga disa të rinj shkaktoi një histeri në kor nga qytetarët kudo në Shqipëri. A
Ja ku ndryshojnë vezët e bardha nga ato të kuqe Sipas shkencëtarëve të Universitetit të Cornellit vezët e kuqe (kafe) dhe të bardha janë njësoj të pasura me vlera ushqy
Reagon VV: Shpifja e fundit e Zekës është manipulative! Pas konfliktit që ndodhi në sy të të gjithëve, në transmetim direkt mes deputetëve Frashër Krasniqi dhe Milaim Zeka në s
Do na rrjepin si pulat: Nga shtatori nis taksa e re e qeverisë Qeveria ka marrë një vendim për të aplikuar një taksë të re një taksë të re për pronën, shtëpitë dhe tokat në të gjithë
Braçe: Edhe sikur të votojnë pulat e lopët, LSI s’del forcë e parë Deputeti socialist Erion Braçe ka vazhduar akuzat e rënda nga LSI-së aleatit të tyre prej 4 vitesh në qeverisje. Me
Rama “tallet” me Filon: Ai trembet nga pulat, e jo të vjedhë votat Kryeministri Rama nga Kashari ka zhvilluar një takim me banorët e zonës ku ka shkëmbyer batuta rreth shitjes dhe blerjes