999 rezultate për

pula

"Keni 15 vjet e s'na keni bërë gjë", si nisi konflikti që i mori jetën vëllezërve në Krujë Kostandin Pula, kushëriri i autorit të vrajses së dy vëllezërve Xhontil dhe Gramoz Bardhi në fshatin Gramëz në Krujë ka
Si nisi konflikti 15 vite më parë mes dy familjeve: Do t’ju vras nëse kaloni sërish këtu! Hakmarrja është pista, në të cilën Policia e Krujës dhe agjentët e krimeve nga Policia e Durrësit po hetojnë për të zbar
Sherri nisi 15 vite më parë në fushën e sportit, këta janë dy vëllezërit të ekzekutuar mbrëmë në Krujë Këta që po shihni në foto, janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, 34 dhe 24 -vjeç dy vëllezërit të ekzekutuar mbrëmjen e djeshm
Ylli i Tottenham befason nga karantina: Po rris pula, i kam si fëmijët e mi Prej disa javësh tashmë thuajse e gjitha bota është futur në karantinë, e shumë prej tyre nuk kanë me cfarë ta kalojnë k
"100 zogjtë e pulave kundër një luani", futbollisti i Kombëtares mbështet Albin Kurtin (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka shprehur hapur simpatinë e tij për kryeministrin në detyrë të Kosovës
Myller gjen kohën e lirë për t'u përballur me pula (VIDEO) Thomas Muller jashtë futbollit vijon të dhurojë skena qesharake. Ylli i Bayernit ka gjetur kohën e lirë duke imituar
Armë dhe "mall", këto 3 bukuroshe bëjnë ligjin në Kaliforni (FOTO LAJM) Tre vajza kanë vendosur të hapin një fermë kanabisi për përfitime dhe për të jetuar në qetësinë që të fal natyra. Lex
Armë dhe "mall", këto 3 bukuroshe bëjnë ligjin në Kaliforni (FOTO LAJM) Tre vajza kanë vendosur të hapin një fermë kanabisi për përfitime dhe për të jetuar në qetësinë që të fal natyra. Lex
Banorët ankohen se u braktisën pas tërmetit: Po flemë në kotec me pulat Tërmeti e ktheu jetesën e tyre si në mesjetë. Një familje në fshatin Bishqem të Peqinit e kalon natën në kotec bashkë
Emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës Artur Çobani është emëruar drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit. Çobani i cili më herët ka mbajtur pozicionin e shef
Përdornin familjarët për të fshehur pasuritë, zbulohen emrat e 4 shqiptarëve Katër të arrestuarit në operacionin ndërkombëtar Goldfinger, pasuria e të cilëve prej 3 milionë eurosh në Shqipëri, u se
Buna mbushet me pula me salmonelë, malazezët japin alarmin Bregu i lumit Buna për rreth tre kilometra nga grykëderdhja e deri në fshatin Reç në pjesën e Malit të Zi është i mbushu
Lihet në burg ish-drejtori i Kadastrës në Durrës, Liridon Pula Gjykata e Durrësit ka lënë në burg, ish drejtorin e Kadastrës në Durrës, Liridon Pulën, i cili u arrestua pak ditë më pa
Vëllai vrau vëllanë dhe nipin për një gjel që ngacmonte pulat Tronditëse është ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Mat, ku humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ama më trondit
Tjetërsoi pronat në bregdet, arrestohet drejtori i Kadastrës në Durrës Ditën e sotme policia ka vënë në pranga drejtorin e Kadastrës në Durrës, Liridon Pula. rrestimi i tij është bërë mes
Klopp kujton titullin me Dortmundin: Isha i dehur dhe fjeta në stadium, në shtëpi shkova me një kamion plot me pula Në vitin 2011, Jurgen Klopp e fitoi titullin e kampionit në Gjermani më Borussia Dortmundin, duke fituar edhe famë në të
"Më çoi tek koteci i pulave, më kapte e më fërkonte", 10-vjeçarja nga Fieri "trondit" me rrëfimin (VIDEO) Një rast i rëndë është trajtuar mbrëmjen e sotme nga emisioni “Stop” në Tv Klan, për drejtësinë shqiptare që ka dështuar
Plas në Kuvend: More budalla, ballistët hanin pula, por ju keni ngrënë koka njerëzish Nuk ka kaluar pa tension seanca e sotme plenare në Kuvend, ku në një moment ka patur replika mes deputetit të majtë Spa
Largohen dy drejtorët e ALUIZNI-t dhe Hipotekave në Durrës, mësohet kush i zëvendëson Emërohet drejtori i Agjencisë Shtetërore e Kadastrës, Drejtoria Rajonale e Durrësit, LirIdon Pula. Largohen dy drejtu
Ndodhi edhe kjo, dhelpra hyn te pulat por e pëson rëndë Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një ‘bandë’ për të mbytur një dhelpër të re.