999 rezultate për

pulĂs

DOSJA/ Nga akuza për vjedhje pulash tek vrasjet, 120 minutat para masakrës në Selenicë Ritvan Zykaj vrau tetë persona dy ditë më parë në fshatiin Resulaj të Selenicës pas një debati me kushërinjtë për vjedhj
Forcat Speciale maqedonase terror tifozëve shqiptarë, tre kontrolle të rrepta në një stadium si kotec pulash Kombëtarja Shqiptare do të luajë në një situatë gjëndjeje të jashtëzakonshme sonte në Strumicë. Përveç dërgimit në n
Rama e përjashtoi nga lista, Dokle: Mos më zëvëndësoni me një hajdut pulash! Një ditë më parë, Partia Socialiste publikoi listat me emrat e kandidatëve për deputetë në të gjitha qarqet e vendit, pë
Papulas hesht para ftesës së Ivanov Nuk ka një përgjigje nga zyrtarët e lartë grek për ftesën e pjesëmarrjes në Samitin e shefave të shteteve dhe të qeveriv
Emri, Papulas letër miqësore Ivanovit Në letrën e presidentit të Greqisë Karolos Papulas drejtuar presidentit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov, thuhet se Greqia m
Dyert e NATO dhe BE-së të mbyllura për Shkupin Presidenti grek, Karolos Papulas deklaroi se për Maqedoninë do të mbetet e mbyllur dera për në NATO dhe Bashkim Evropian
Ivanov e fton Papulasin ta vizitoj Maqedonine Presidenti i vendit, Gjorge Ivanov të mërkurën e ftoi presidentin grek Karolos Papulas ta vizitojë R
Papulas: Maqedonia te kontribuoje per zgjidhjen e kontestit te emrit Presidenti grek Karolos Papulas u bëri thirrje liderëve maqedonas të “heqin dorë nga tezat ire