999 rezultate për

pukes

Misteret e zhdukjes së biznesmenit italian, flet dëshmitari që shkoi i pari te makina që digjej Teksa zhdukja e biznesmenit italian, Davide Pekoreli, vijon të jetë e mbushur me mister dhe hetimet dypalëshe nga prokur
Dalin detaje të reja hetimi, pse udhëtoi drejt Pukës biznesmeni italian dhe ku gaboi policia Prokuroria shqiptare ka zgjeruar pistat hetimore në lidhje me zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli. “ABC”
COVID-19 i merr jetën ish-kryebashkiakut të Pukës Ish-kryetari i bashkisë së Pukës nga radhët e Partisë Demokratike, ka humbur jetën si pasojë e Covid-19. Bëhet fjalë për
"Përgjaket" ndeshja e futbollit në Pukë, goditen barbarisht futbollistët Janë dhunuar barbarisht lojtarët në stadiumin e qytetit të Pukës “Ismail Xhemali” mes vendasve dhe Egantias, që u mbyll
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Moti sërish me kthjellime, rriten temperaturat Sipas MeteoAlb, kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbeten prezente në territorin shqiptar, duke bërë që kthjellimet
Koronavirusi i mori jetën biznesmenit, kryetari i bashkisë së Pukës bën dedikimin e dhimbshëm Ditën e sotme koronavirusi i mori jetën edhe 43 vjecarit biznesmen nga Puka. Pas këtij lajmi ka reguar edhe kryetar
Moti i keq, mbesin pa energji dy bashkitë e Pukës Reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë ditës së sotme kanë shkaktuar defekt në linjën e tensionit të lartë Fierzë
Vëllezërit e masakrës së Pukës futen në grevë urie Tre vëllezërit, Sokol, Bardhok dhe Anton Permarkaj, të cilët vuajnë dënimin në burgun e Burrelit për vrasje, kanë nisur
Pamje të rralla! Një ndër speciet më të rrezikuara në botë shfaqet në Munellë të Pukës (VIDEO) Rrëqebulli i Ballkanit, një nga speciet më të rrezikuara në Botë është filmuar në një video të rrallë nga kamerat kurth
Gjendet predhë në mes të Pukës Punonjësit e Bashkisë në qytetin e Pukës kanë gjetur një predhë pranë një zonë të banuar. Predha u gjet gjatë rehhab
Rama ka edhe një hall tjetër, ia kërkojnë Zahon dhëndër në Pukë Gjatë aktivitetit “Bashkia që duam” në qytetin e Pukës, Kryeministri Rama mori një kërkesë të “çuditshme” nga një banore
"E shohim kush jam unë", çfarë e mori më qafë kryegjyqtarin e Pukës Vendimi i zbardhur i Komisionit të Pavarur të Kualifikimit tregon se Izet Kadana kryetar i Gjykatës së Pukës u rrëzua në
Bashkia e Pukës jep alarmin: Mos shkelni mbi liqenin e ngrirë (FOTO LAJM) Bashkia e Pukës i ka bërë thirrje qytetarëve sot dhe në veçanti prindërve, të këshillojnë fëmijët e tyre që të mos hipin
“Zhduken 8 borëpastruese në Pukë” Shumë nga fshatrat në veri dhe juglindje të Shqipërisë janë në pushtetin e temperatuave të ulëta dhe dëborës. Por pik
Akuza e rëndë: Në çerdhen e Pukës u helmuan gjithë fëmijët, drejtoresha fshehu ngjarjen Ish kryeministri Sali Berisha këtë herë ka publikuar në facebook, akuzat që qytetari dixhital hedh kundrejt cerdhes në P
Aksident i rëndë në Pukë, 18 vjeçari dërgohet me helikopter në Tiranë Një aksident tepër i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Dedaj të Pukës. Një makinë mësohet se ka dalë nga rrug
Tjetër goditje për LSI: Dy këshilltarët në Pukë braktisin Kryemadhin Dy këshilltarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Bashkinë e Pukës janë larguar nga LSI. Kjo lëvizje vjen pas lar
Zjarri përpin stallën në Pukë Zjarri ka përpirë një stallë bagëtish pasditen e sotme në fshatin Gjegjan të Pukës. Mësohet se zjarri ka rënë në stal
Qytetari-Ramës: O diell i Shqipërisë, po ujit të shiut do i vësh matës? Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar qytetarët në Facebook për një ditë të mbarë me pamje nga Liqeni i Pukë