999 rezultate për

puke

Tmerrohet gruaja e moshuar në Pukë, dy persona e dhunojnë dhe e grabisin Tmerr per nje grua te moshuar ne Puke. Dy persona, ende te paidentifikuar i kane hyre ne banese, e kane dhunuar dhe me p
Shpërthejnë rastet e reja, mbyllen kopshti dhe çerdhja në Pukë Rastet e shtuara të të prekurve me koronavirus ka detyruar bashkinë e Pukës që të mbylle kopshtin dhe çerdhen. Bashki
Rastet e shtuara me COVID-19, mbyllen çerdhet dhe kopshtet në Pukë Bashkia e Pukës ka vendosur të mbyllë çerdhet dhe kopshtet e qytetit pas rasteve të shtuara me COVID-19. Lajmin e bë
I vuri zjarrin pyllit, e pëson 57-vjeçari në Pukë Policia e Pukës ka arrestuar ditën e sotme në flagrancë një 57-vjeçar. Mësohet se shtetasi me iniciale K.G, i ka vën
"Përgjaket" ndeshja e futbollit në Pukë, goditen barbarisht futbollistët Janë dhunuar barbarisht lojtarët në stadiumin e qytetit të Pukës “Ismail Xhemali” mes vendasve dhe Egantias, që u mbyll
Kush është mjeku që humbi betejën me Covid-19 Mjeku Hysni Shkjau ndërroi jetë ditën e sotme në Spitalin Infektiv, pasi humbi betejën me koronavirusin, ndërkohë që kis
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Dy raste të reja në Lezhë, dyshimet sesi u infektuan Konfirmohen 2 raste te reja me COVID-19 ne Lezhe, duke shtuar keshtu numrin e te prekurve ne zone. Mësohet se 2 perso
Fluturon kurba e infeksioneve, çfarë ndodhi gjatë 24 orëve të fundit në vend (VIDEO) Në 24 oret e fundit jane konfirmuar 42 raste te reja me koronavirus. Konkretisht, 21 raste ne Tirane, 9 ne Shkoder, 4
Shpërthejnë infeksionet në vend, 42 persona të tjerë preken nga COVID 19 Ditën e sotme janë konfirmuar me koronavirus 42 persona, ku kryeson Tirana me 21 raste. Mësohet se rastet e tjera ja
EMRI/ Aksident i rëndë në Pukë, humb jetën një person Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Qafë e Malit-Bajram Curri. Si pasojë, ka humbur jetën
Dhuroi "show" duke goditur në ajër me kallashnikov, arrestohet 23-vjeçari në Pukë Një 23 vjeçar ka qëlluar në ajër me kallashnikov nuk trembur banorët e zonës, të cilët mënjëherë kanë thirrur policinë.
Me armë në brez, kush ishte "i forti" që u kap në Pukë Një 34 vjeccar është vënë në prangat e policisë pasi akuzohet se lëvizte me armë zjarri dhe municion luftarak pa leje.
Moti sërish me kthjellime, rriten temperaturat Sipas MeteoAlb, kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbeten prezente në territorin shqiptar, duke bërë që kthjellimet
Koronavirusi, dalin negativ shtatë punonjësit e Urgjencës në Pukë Shtatë punonjësit e Urgjencës në Pukë ka rezultuar negativ për koronavirus, pasi u karantinuan më parë. Lajmi është k
Shtohen rastet në Pukë, dy anëtarë të një familje rezultojnë pozitiv me COVID-19 Shtohen rastet më koronavirus në Pukë. Dy raste në Pukë konstatohen se janë pozitiv me koronavirus. Mësohet se të
Koronavirusi i mori jetën biznesmenit, kryetari i bashkisë së Pukës bën dedikimin e dhimbshëm Ditën e sotme koronavirusi i mori jetën edhe 43 vjecarit biznesmen nga Puka. Pas këtij lajmi ka reguar edhe kryetar
Moti i keq, mbesin pa energji dy bashkitë e Pukës Reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë ditës së sotme kanë shkaktuar defekt në linjën e tensionit të lartë Fierzë
Në kërkim prej kohësh, arrestohen dy të rrezikshmit në Nikël Dy persona janë arrestuar sot në Nikël. Agron Bami 33 vjeç, banues në fshatin Nikël, Krujë dhe Gezim Ndoj 40 vjeç, ba
Pas tërmetit në Pukë, tronditet përsëri vendi Pas Shqipërisë, tërmete të forta kanë lëkundur edhe dy qarqe të Kosovës. Mësohet se Prizreni është goditur me tërmet 4.2