999 rezultate për

puka

E bllokuar në Mykonos 7-muajshe shtatzënë, avioni qeveritar shpëton 19-vjeçaren shqiptare nga Puka Gjatë kësaj fundjave angazhimi në kohë rekord i zyrës kryeministrore dhe emergjencave sociale në Greqi ka bërë që t’i sh
Rama publikon videon nga Puka: Njerëzit dikur iknin Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes pamjet nga qyteti i Pukës. Dikur, në këtë qytet thotë Rama, kur shkoj
Pronarë të disa bizneseve, kush janë dy vëllezërit nga Puka që u ekzekutuan në Durrës Janë zbardhur detaje të reja nga ekzekutimi i dy shtetasve në Durrës, Besmir dhe Viktor Haxhiaj pak minuta më parë. M
Si u infektuan? Konfirmohen me koronavirus nënë e bijë nga Puka Situata nga koronavirusi në Shqipëri vijon të përkeqësohet dita ditës. Bëhet me dije se janë shënuar edhe 2 raste të
Puka kthehet në vatrën e re, konfirmohet një person me koronavirus Është konfirmuar një person me koronavirus në Pukë. Bëhet fjalë për një burrë, i cili tashmë është transportuar për
Basha nga Puka: Koha të shporrim Edi Ramën Në Pukë, në takimin me strukturat lokale të PD, kreu i opozitës, Lulzim Basha, u fokusua te dëmi që qeveria e Edi Ramës
Tronditet Puka, dy të rinjtë gjenden të pajetë në një stan Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pukë. Fshati Buzhalë tëëhstë tronditur pasi dy të rinj janë gje
Libri për Haradinajn: Me origjinë nga Puka dhe preferonte klasikët rusë Pjesë nga libri “Haga e Ramush Haradinaj” Nga Michael O’Reilly Ky ishte vendi i trazuar në të cilin lindi Ramush H
E fundit/ Puka përfshihet nga flakët, rrezikohen dy fshatra Një zjarr i madh, i rënë në pyjet e Pukës, rrezikon dy fshatra. Paraprakisht mësohet se zjarr ka përfshirë pyjet e fs
Marku nga Puka, nga pjatalarës u bë ortak trashëgimtar i italianit të pasur Nuk thonë kot se kush gjen një mik, gjen një thesar. Mark Ndoj nga Puka ka gjetur një mik italian si Masimo dhe një thes
E shkarkoi nga prokuroria e Durrësit, Marku bën lëvizjen e radhës për Gjanën Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka bërë sërish lëvizje të rëndësishme. Mësohet se prokurori Agron Gjata është tr
I vihen prangat hajdutit shqiptar në Britani, policia e dallon nga ora e shtrenjtë Policia Britanike ka arrestuar një emigrant shqiptar 23-vjeçar të quajtur Dorian Puka pasi u gjet me disa ora dhe një po
3 vite burg, ora e shtrenjtë i bën gjëmën shqiptarit në Angli Policia angleze ka vënë në pranga një të ri shqiptar pasi akuzohet se është grabitës. Mediat vendase bëjnë me dije s
Zhdukja e 54-vjeçarit nga Puka, i biri nuk mban lotët live në studio Orion Ahmeti ka mbërritur në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 për të denoncuar zhdukjen e babait të tij
Gruaja nga Puka dhunon keq të birin, i ati: Kam frikë se do ma vrasë (FOTO LAJM) Një rast i rëndë dhune në familje është raportuar nga kryefamiljari i saj pasi gruaja ka dhunuar djalin e tyre 10-vjeçar
Dënohet ish-gjyqtari Kolë Puka Ish-gjyqtari Kolë Puka, i akuzuar mes tjerash për nxjerrje të kundërligjshme të vendimeve gjyqësore, pastrim parash e ma
Tronditet Puka, 24-vjeçari qëllon disa herë me automatik Një 24 vjeçar nga fshati Gojan i Madh në Pukë është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Pol
Prokuroria kërkon sekuestrimin e pasurisë së ish-gjyqtarit Kolë Puka Dy banesa, njëra në Prishtinë e tjetra në Klinë, një shtëpi dykatëshe, një truall prej 300 metrash katrorë, si dhe mbi 2
Zhduket 88-vjeçari nga Puka, familja apel për gjetjen e tij Një person, i moshës 88-vjeçare, nga fshati Orosh i Pukës, është zhdukur disa javë më parë, dhe familja e tij nuk ka asn
Improvizon kasolle për kanabisin, arrestohet 49-vjeçari nga Puka Policia e Pukës ka vënë në pranga një 49-vjeçar i cili ka improvizuar një kasolle për kultivimin e kanabisit. Burime