999 rezultate për

publikut

Jonida Maliqi sërish në “Eurovision”? Këtë herë jo si këngëtare (FOTO LAJM) Jonida Maliqi përfaqësoi denjësisht Shqipërinë në “Eurovision 2019” me këngën e kënduar në gjuhën shqip, ‘Ktheju Tokës’.
Në ditën e tij të lindjes, Flori Mumajesi i mungoi publikut më shumë se asnjëherë (VIDEO) Prej disa kohësh, Flori Mumajesi është shkëputur nga rrjetet sociale dhe nuk dihet pothuajse asgjë nga jeta e tij. Pa
A e njohët nga fotoja e para dy dekadave prezantuesen më të dashur të publikut?(FOTO LAJM) Alessia Marcuzzi është një ndër prezantueset më të dashura për publikun italian dhe më gjerë. Sëfundmi ajo ka publik
E akuzuan për sherr në mes të publikut, Rina Balaj shprehet kundër sherreve (VIDEO) Në rrjet po qarkullon një video e një sherri mes vajzash në Kosovë. Fansat kanë aluduar se njëra prej vajzave në video ë
Surpriza e rradhës nga Luana Vjollca, me kë do të bashkëpunojë këtë herë (FOTO LAJM) Në fillimet e karrierës së saj si këngëtare, Luana Vjollaca ishte gjithmonë e paragjykuara e publikut. Por me punë arrih
Vëllai rrëfen të pathënat e Murataj, ja si i fshihej publikut (FOTO LAJM) Murataj filloi të marrë masat e tij sapo mbërriti në atdhe. Fillimisht nisi të rregullonte imazhin e tij duke bërë disa
Berisha jep lajmin: Eureka, arrestohet Fred Alizoti i ri Teksa Policia e Shtetit po reklamon me të madhe se po zbërthen grupin e grabitjes së 9 prillit në aeroportin e Rinasit,
Kryemadhi zihet me qytetaren gjatë emisionit, akuzohet se LSI i ka hequr ndihmën Kryetarja e LSi-së Monika Kryemadhi teksa ka folur në lidhje për protestat e opozitës, është përplasur me një qytetare n
Haradinaj i kthen shpinën Ramës para syve të publikut (VIDEO) Para parakalimit të trupave të FSK-së, para Teatrit Kombëtar në Prishtinë, janë takuar edhe njëherë liderët shtetërorë d
Sot për herë të parë parakalon ushtria e Kosovës para publikut Kosova sot mbush 11 vjet shtet.Ngjashëm sikurse edhe vitet tjera, qytetarët presin ndryshime në vend. Sheshet janë mbush
"Cirk", çfarë deklaron gazetari për përplasjen Rama-Berisha Analisti, Berat Buzhala mbrëmjene djeshme ka qënë i ftuar në "Zonë e Lirë" ku ndër të tjera ka komentuar edhe përplasjen
Si është Ermali në shtrat? Ami ia thotë para gjithë publikut Mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” ishe e ftuar speciale, Amarda Toska, prezantuese dhe bashkëshorte e moderatorit
Bëhet vullneti i publikut, Fifi dhe Mc Kresha marrin çmimin e rëndësishëm Sot është nata finale e “Kënga Magjike”, natë që ka nisur me shumë surpriza por edhe do të shpallet fituesi i këtij vit
Rita Ora transformohet për Halloween, nuk do ju besoni syve si është bërë (FOTO LAJM) Festa e Halloëeen-it kohët e fundit ëhstë kthyer në një trend që festohet nga miliona njërëz, që transformohen në person
Si je në shtrat? Kejvina djersit Bujar Qamilin në sytë e publikut (VIDEO) Kejvina mbahet jo vetëm si vajza më tërheqëse e "Xing me Ermalin", por edhe si ajo që bën pyetjen më pikante të ftuarve
E preferuara e publikut shqiptar tregon fobinë që askush nuk e priste Eni Çobani ishte e ftuar në puntatën e sotme të “Rudina” ku rrëfeu disa detaje të jetës së saj. Në një intervistë të
Trembet nga protesta, Thaçi del LIVE nga Ujmani Presidenti i Kosovës ka zgjedhur një formë të zgjuar për t'iu shmangur protestës së sotme të qytetarëve kundër planit të
Ronaldo kërkon të "blindohet", frikë nga publiku Cristiano Ronaldo raportohet se ka kërkuar nga klubi i Juventus rritjen e sigurisë për të dhe familjen e tij. Lajmin
Veseli del urgjent para publikut, a do ta sulmojë Hashim Thaçin? Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thirrur një konferencë të jashtëzakonshme për media, për në orën 12:00 të ditës së s
Gafë e pafalshme, e gjithë Turqia po tallet keq me këtë vajzë Ndonjëherë pritjet tejkalojnë realitetin, dhe kjo është një gjë e mrekullueshme. Ashtu si në rastin e kësaj loje në Turq