999 rezultate për

publikun

E mbyllur për publikun, vazhdon gjykimi për rastin Target-Fortesa Në Gjykatën Penale në Shkup, sot vazhdoi gjykimi për lëndën “Target-Fortesa”, por seanca do të jetë e mbyllur për publik
Për dashurinë, Elita Reçi dhe Dani sjellin duetin "Zemërgur" (VIDEO) Një këngë e re, e shkruar në formën më të bukur të mundshme është sjellë për publikun shqiptar. Të dy këngëtarët e mi
Nuk është Big Brother, emisioni i ri i Luanës do i fiksojë shqiptarët (VIDEO) Prej ditësh në media qarkulloi një lajm, ku thuhej se Luana do të moderojë edicionin e ri të “Big Brother”. Në vorbul
Polemikat ndezën rrjetin, reagon Drejtori i Festivalit në RTSH Drejtori i Përgjithshëm i RTSH-së, Thoma Gëllçi ka reaguar pas zhurmës që shkaktoi Festivali i 58-të i Këngës. Sipas
Si shoku-shokut, Jul Deda shpreh publikisht mendimin për Albanon (FOTO LAJM) Aktorët e humorit, Julian Deda dhe Albano Bogdo, janë ndër emrat më të njohur për publikun shqiptar, të cilët na kanë sh
Puthje në mes të skenës, "kaubojsi" Ndocaj e prezanton me publikun Ish-deputeti Eduart Ndocaj pati një surprizë të bukur këtë të hënë gjatë emisionit “Dance With Me” në Tv Klan. Teksa kis
Pas sherrit të bujshëm, këngëtarët e dashur për publikun i japin fund mosmarrveshjeve (FOTO LAJM) Ata janë dyshja më e njohur e muzikës popullore e që me këngët e tyre kanë arritur sukses ndër vite. Bëhet fjalë për Shy
Pas lajmit që tronditi publikun, kolegët zbulojnë ç'po ndodh me Muharrem Ahmetin (FOTO LAJM) Në fillim të muajit tetor tronditi publikun lajmi se këngëtari shumë i dashur dhe i pëlqyer nga të gjithë, Muharrem Ahme
"Ke lën takim nga liqeni?", Eliona nuk e lë pa përgjigjen epike ndjekësin (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është bërë e njohur për publikun si aktore. Ajo ka tërhequr fillimisht publikun me bukurinë e saj, por
Blero i kthehet muzikës, bashkon forcat me këngëtarin e dashur për publikun (FOTO LAJM) Pas martesës Blero është duke punuar për një projekt të rëndësishëm muzikor. Nëpërmjet një postimi në Instastory këngët
Nuk e nxjerr kurrë në publik, Alketa ka dy fjalë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ndodhet këto ditë në Marrakesh, Marok së bashku me Jonida Maliqin. Moderatorja shumë e dashur për publikun
Xheneti rikthehet në ekran me serial të ri, nuk do ta besoni kush do jetë partneri i saj (FOTO LAJM) Me siguri nuk e keni harruar aktoren e cila luante rolin e "Xhenetit" në serialin që mbante të njëjtin emër. Almila Ada
Dilema e mbiemrit pas maretse, VIP-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Me taka dhe fustan, "djalli" i kuzhinës provokon si rrallëherë publikun (VIDEO) Pavarësisht se është kthyer në një djall në kuzhinë që prej sezoneve të kaluara, këtë herë Renato i ka kaluar prtishmëri
Vajzë apo djalë? Alban Skënderaj zbulon gjininë e bebushit (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, do të bëhen prindër për herë të dytë. Mi
E njohim si modele, por çfarë pune bënte Kejvina para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Së fundmi bukuroshja, Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Në një intervistë me prezant
Nuk priti të dielën, Ardit Gjebrea zbulon surprizën për publikun (FOTO LAJM) Këtë fundjavë pritet të startojë sezoni i ri televiziv i programit të së dielës në ekranin e ‘Tv Klan’, ‘E diela shqipta
Aksidentohet prezantuesja e dashur për publikun, del në Instagram me qafore (VIDEO) Një incident që i ka shkaktuar jo pak lëndime, megjithatë, e ka çdramatizuar situatën duke lajmëruar se fansat do ta sho
Edhe Zerka si Ronela? Dyshja ka një surprizë për publikun (FOTO LAJM) Një javë më parë, këngëtarja Ronela Hajati lajmëroi se shumë shpejt do të nxjerrë projektin e saj më të ri muzikor, të c
Aktorja shqiptare me bikini mbush Instagramin, "çmenden" fansat (FOTO LAJM) Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit