999 rezultate për

publikuara

Me fotot e papublikuara, Xhensila i bën Besit dedikimet më romantike që keni parë (FOTO LAJM) Ata janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të ekranti shqiptar dhe sot, në 35 vjetorin e lindje së Besit, Xhensila n
Iu lut për mëshirë, dalin pamjet e papublikuara nga vrasja e George Floyd Pamje nga kamerat në trupat e dy policëve që akuzohen për vrasjen e afro-amerikanit George Floyd janë publikuar nga tabl
36 testime për COVID-19, 6 prej tyre pozitiv me koronavirus Situata e COVID-19 në Shqipëri është alarmante. Ditën e sotme në Kukës janë bërë 36 testime për COVID-19 ku kanë rezu
Vetëm 16 vjeç, dalin fotot e papublikuara të Luanës (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca është kthyer prej kohësh në një nga fytyrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Herë me
Pamje të papublikuara: Kur parakalonin 15 mijë ushtarë me teknologjinë e fundit kineze (VIDEO) Ditën e sotme, janë publikuar pamje të viteve më parë, ku shihet se si mbahej parada teksa 15 000 ushtarë shqiptarë par
Çfarë kuptohej me ''higjienë'' 100 vjet më parë? (FOTO LAJM) Themelet e pastrimit dhe larjes kanë mbetur më konstante sesa mund të mendonim. Higjiena ndryshon gjithmonë, por tani
Karantina ju mundësoj të shihni fotot e papublikuara nga dasmat e VIP-ave (FOTO LAJM) Kjo periudhë në karantinë ka bërë që shumë personazhe të famshëm shqiptarë të hapin albumet e tyre të fotove duke postua
Bashkëshortja e Gaz Pajës bëhet notalgjke, poston fotot e papublikuara nga dasma (FOTO LAJM) Pothuajse 1 vit më parë, aktori i humorit Gaz Paja i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë me bionden b
Shifra tmerri nga Anglia: Në 24 orët e fundit COVID-19 ka vrarë 917 njerëz Britania e Madhe është një ndër vendet më të prekura në botë nga COVID-19. Sipas të dhënave të fundit të publikuara
Bora mbulon Kumanovën dhe Strugën (VIDEO) Sot në mëngjes disa qytete të Kosovës, Shqipërisë, dhe Maqedonisë u zgjuan nga bora. Nga moti i keq nuk i ka shpëtuar
I publikuan fotot me VIP-at, gruaja e shqiptarit të ekzekutuar merr vendimin drastik Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
E konfirmon vetë, një serb i bashkohet Vetëvendosjes Bojan Bozovic, duket se është anëtari më i ri i partisë së Albin Kurtit, Lëvizjes Vetëvendosje (VV). VV në zgjedhjet
Me foto të papublikuara nga dasma, Jonida ka fjalët më të bukura për ditëlindjen e Besnikut Bashkëshorti i moderatores Jonida Vokshi feston sot ditlëindjen. Besnik Krapi mbush 33 vjeç dhe Jonida ka vendosur t
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Çmendet moti në Itali, cikloni sjell shkatërrim në Bolzano (VIDEO) Zonja e Bolzanos është duke u përballur me një mot të çmendur në këto momente. Mediat lokale flasin për një ciklon q
Sali Berisha në selinë e PD, takim urgjent me Bashën Ish-kryeministri Sali Berisha është parë paraditen e sotme t’i drejtohet selisë së Partisë Demokratike. Mësohet se Be
"Tirana refuzon Erion Veliajn, 84% e qytetarëve nuk votojnë" Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka deklaruar se shifrat e pjesëmarrjes të publikuara nga KQZ, janë t
PD përgënjeshtron shifrat e publikuara nga KQZ deri në orën 15:00 Në një dalje për mediat sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso u shpreh se operacioni më i madh që po kryen Ed
Berisha reagon sërish për daljen e përgjimeve Ish-kryeministri Sali Berisha reagon sërish lidhur me pëgjimet e publikuara sot nga gazeta gjermane “Bild”. Përmes nj
Basha reagon për përgjimet e "Bild": Zëri i pushtetit mafioz të Edi Ramës Përgjimet nga BLID ragon Basha "Blid" ka publikuar sot përgjimet mes Vangjush Dakos dhe Avdylajt. Këto përgjime, të p