999 rezultate për

publikuar

Noizy ngacmon fansen? (FOTO LAJM) Reperi nga Shqipëria, Noizy, duket se ka mjaft sukses në këngët e tij. Por duket se ai është "marrosur", nga një fanse.
Armina Mevlani një nuse për shtëpi, shikon çfarë bën për Shkëlzenin (FOTO LAJM) Kemi parë pafund foto të jetës luksozë së Armina Mevlanit, por nuk na ka qëlluar shpesh të shohim duke gatuar. Armi
Siria rrëfen bombardimet, nuk dorëzohet Një deklaratë është publikuar nga agjencia shtetërore e lajmeve siriane, e cila thotë se “agresioni trepalësh” filloi në
I lidhur me Oriolën? Noizy tregon me kë e ndan shtratin Thashethemi se mes Oriolës dhe Noizyt ka një lidhje, lundron prej kohësh në media. Ata shihen të shpenzojnë shumë koh
“Top Awards”, kënga e re e Granit Dergutit debuton në vendin e 73-të (VIDEO) Granit Derguti, këngëtari dhe producenti i njohur, ka vetëm pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, t
Elita Rudi është një yll, po prisni të shihni vjehrrën moderne (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur, Elita Rudi shquhet për sharmin e saj. Tashmw ajo prej kohwsh wshtw e lidhur me reperin e njohur G
Elvana bëhet bujare, publikon prapaskenat e këngës botërore (FOTO LAJM) Elvana ka publikuar këngën e re në Amerikë, të cilin duket se nuk e ka mbështetur njeri nga bashkëpunëtorët ndërkombëtar
Elvana pa sukses edhe këtë herë? Flori e ka thumbin gati Emri i këngëtares Elvana Gjata deri vonë ishte i lidhur ngushtë me atë të këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi.
“TNT”, sot do dëgjohen 16 përgjime të papublikuara 16 përgjime të papublikuara deri më tani, si edhe 10 të tjera që publiku i ka dëgjuar, do të ridëgjohen në seancën e rad
Erdogani kërcënoi Haradinajn me rrëzim nga pushteti, lajmi bën bujë në mediat botërore Mediat botërore i kanë bërë bujë kërcënimit të Presidentit të Turqisë Erdogan ndaj kryeministrit të Kosovës, Ramush Hara
U nda nga modelja, këngëtari shqiptar deklaron papritur fejesën Erik Lloshi këngëtari shqiptar i baladave që kohët e fundit e ka marrë vëmendjen përsa i përket ngjarjeve në jetën e tij
Kejvina Kthella bëhet nostalgjike, poston foto nga fëmijëria (FOTO LAJM) Me paraqitjen e saj të parë, velina e emisionit tek Ermal Mamaqi, ka bërë që rrjeti të "ziejë" për shkak të pamjeve prov
Mëngjesi i shëndetshëm i Amarda Toskës! (FOTO LAJM) Moderatorja bukuroshe Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale një foto të mëngjesit të saj. Ajo duket se po ushq
Pamje të frikshme, makinat e parkuara mbulohen nga dëbora (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një vendparkim makinash pranë një destinacioni të skive në Rusi. Një ortek i ma
Kush ishte rivalja e Rezarta Shkurtës për të cilën këngëtarja shpërtheu ndaj mediave? Sot Rezarta Shkurta duket se ka "shpërthyer" ndaj mediave për ngatërimin e indentitetit të saj. Duket se mediat e ka
Marina Fara nuk ndalet, pozon gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Është Marina Fara, e cila sa është përfolur për jetën personale aq edhe për fotografitë e nxehta të cilat i publikon.
U përlot nga e bija, Blendi Fevziu shkon në Paris (FOTO LAJM Shkaktoi shumë impakt në publik përlotja e Blendi Fevziut, mbrëmjen e së shtunës në Top Channel. Por mesa duket pak p
Anxhela Martinit i ndodh aksidenti, tregon pamjet (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Angela Martini muajin e kaluar zyrtarizoi martesën e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.
Blendi Fevziu në Top Channel, shfaqet si rrallëherë i përlotur Këtë herë duket se Blendi Fevziu si rrallëherë ka ndërruar televizion, duke shkuar në Top Channel. Ai do jetë një pre
Aktori më i preferuar i vajzave prezanton djalin, një yll i vërtetë Ai ka qenë gjithnjë i preferuari i vajzave. Tiparet, trupi dhe ëmbëlsia e tij e kanë bërë aktorin meksikan William nj