999 rezultate për

publikuar

Zbulohet lidhja e Eleni Foureiras me futbollistin (FOTO LAJM) Ajo është zyrtarisht përfaqësuesja e Qipros për këtë vit në Eurovizion. Mediat greke kanë shkruar dhe kanë publikuar
Plas "lufta" sërish mes Ermalit dhe Luanës (FOTO LAJM) Lufta mes tyre nisu për shikueshmërinë e emisioneve të tyre. Bëhet fjalë për Ermalin dhe Luanën të cilët duket se nuk ka
Marina Vjollca tregon arsyen e mërzitjes të saj! (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Bëhet fjalë për Marina Vjollcën. Marina duket se është mërz
"Shqiponjat" pushtojnë Eurovizionin, Eugenti i emocionon të gjithë Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Një mama si Rudina Magjistari, dedikimi për vajzën e saj do ju përlotë (FOTO LAJM) Rudina Magjistari rrallë e nxjerr vogëlushen Mia në rrjetet sociale, por së fundmi ka bërë një përjashtim. Ajo ka da
Projekti mbreslënës për qendrën e qytetit shqiptar, nuk është në Tiranë (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi, ka publikuar sot pamjet sesi do të shndërrohet qendra e Fierit dhe zona
Fotoja më e ëmbël e Ledionit me London (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më simpatike dhe prej pak kohësh janë bërë prindër për herë të parë të n
Erik Fullani prezanton të dashurën (FOTO LAJM) Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani, prej kohësh ka krijuar profilin e tij në botën e medias, duke u k
Kamera kap momentin kur rrëzohet një avion, tym dhe flakë (VIDEO) Momente dramatike janë publikuar së fundmi nga rrëzimi i avionit privat në Arizona. Ngjarja e rëndë ajrore ndodhi mua
Almeda dhe Tolga publikojnë fotot e reja (FOTO) Aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan Saysiman kanë realizuar një set fotografik shumë të bukur për n
Cozman sapo e ngacmoi publikisht Tunën (FOTO LAJM) Pas një lidhjeje gati tre vjeçare, siç merr vesh Prive, Tuna dhe Cozman i kanë ndarë rrugët në jetët e tyre. Tashmë Tuna
Tundje e shkundje në skenë, Ilda Bejleri e frymëzuar Bukuroshja dhe moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri ka tërhequr gjithnjë vëmendje me veshjen e saj, apo më saktë me zh
Dalin foto të papublikuara të Meghan Markle! Se keni parë kurrë kështu (FOTO LAJM) Meghan Markle, gruaja e ardhshme e Princit Harry, tashmë është bërë një ikonë e modës dhe bukurisë. Nga veshjet, flo
Mikesha publikon një pamje prekëse me aktorin e vdekur (VIDEO) Artnesa Krasniqi, mikesha e aktorit Art Kurti, nuk mund të pajtohet me humbjen e tij. Ajo ka treguar se sa e trishtua
Sinani e çon Andrrën në këtë vend mahnitës! (FOTO LAJM) Adrra dhe Sinani janë padiskutim një nga ciftet më të dashur të Shqiptarëve, ajo e bukur dhe e ëmbel ndërsa Sinani kënge
Majlinda Zeka në një lidhje me këngëtarin e famshëm? (FOTO LAJM) Emri Majlinda Zeka është padyshim një nga emrat me të lakuar në mediet rozë. Lidhja e saj e dashurisë me reperin Maj
Aurela Hoxha ndryshon look (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është modelja e njohur shqiptare e cila është shumë aktive në botën e modelizmit. Ajo së fundi ka publi
NASA tregohet bujare, ndan me publikun pamjet 3D nga hëna (VIDEO) Duket se më në fund NASA ka vendosur që të jetë bujare me publikun dhe ka sjellë pamje të mrekullueshme nga hëna. Pas
Luana publikon foton, fansat i luten për rikthim (FOTO LAJM) Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Ajo gëzon pamje seksi dhe provokuese, të cilën nuk n
Fotoja e shitësit të keqtrajtuar, irritohen qytetarët (FOTO LAJM) Rasti i një shitësi ambulant, fotot e të cilit u publikuan nga nisma Thurje, ka marrë dhenë në internet dhe media. Dj