999 rezultate për

publikuar

I riu hap fshehurazi gjërat e të dashurës duke bërë zbulimin që e tmerroi Pas një viti bashkë, ai zbuloi pjesën e errët të saj ndërkohë që mendonte se gjërat po shkonin shumë mirë. Një student a
Oriola Marashi tregon ofertën nëse martohesh me një shqiptare (FOTO AJM) Oriola Marashi është padyshim modelja më e komentuar e momentit, fotot e videos e saj provokuese nuk kanë si të mos tërh
Kane feston si i çmendur kualifikimin në Champions (VIDEO) Ylli i Tottenhamit Harry Kane e ka festuar nga shtëpia e tij kualifikimin në gjysmëfinale të Champios-it ku skuadra e ti
Thaçi kapet mat nga mediat në Barcelonë, çfarë bën në shtetin që nuk njeh Kosovën? (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë publikuar fotografi të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, duke shkruar se ai po shëtitet në afërsi
I "drodhi" zinxhirin policisë, protestuesi i maskuar Armando Gecaj i dënuar për vjedhje (VIDEO) 26-vjeçari është personi që mbrëmjen e kaluar, i maskuar "drodhi" zinxhirin në fytyrën e policëve, dhe këtë gjë e pranon
Do të habiteni! Si duket Kejvina e Ermalit pa "makeup" (VIDEO) Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella është tepër aktive në llogarinë në Instagram dhe hyn në kategor
Kinezi tund rrjetin me shprehjen, "Rama ik" Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon një taksist aziatik i cili lëshon thirrjen “Rama ik” pasi disa shqiptarë
Era Istrefi provokuese në postimet e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, e ka nisur suksesshëm vitin 2019 me disa projekte muzikore. Muaj më parë, ajo solli
"Polici vjedh në një lokal në Lushnje" (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka publikuar një denoncim të ardhur në inboxin e tij, ku qytetari që ia ka dërg
Sheiku arab "ngacmon" Eni Çobanin, i duket e bukur si Hëna (FOTO LAJM) Eni Çobani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithnjë përditëson ndjekësit e saj me foto dhe video nga udhëtimet
A do ta mbjellë pemën e dashurisë në Tiranë ministrja Shahini? (FOTO LAJM) Edhe pse dihej nga lajme të pakonfirmuara zyrtarisht se Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini dhe deputeti i K
Albëria Shkund Instagramin me foton me bikini, sfidon vajzat e reja (FOTO LAJM) Albërie Hadergjonaj vazhdon të jetë në top formë, dhe të ketë super linja edhe pse tashmë është bërë edhe gjyshe. Kët
Kejvina fillon “turin” pasi la Xingun, fotot e reja të bëjnë me dhimbje koke (FOTO LAJM) Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin Belinda Dragotit. Por nga
Berisha nxjerr SMS: Po terrorizohet administrata, në shesh me Ramën ose ikin nga puna Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dy denoncime të cilat sipas tij kanë ardhur nga qytetarë të kërcënuar për të
Zbulohet i dashuri i ri i Belen Rodriguez (FOTO LAJM) Nuk ka më dyshime. Belen Rodriguez pas ndarjes së bujshme me pilotin e Moto Gp Andrea Lannine, tashmë ajo ka gjetur të d
Ky është fëmija shqiptar që u vra nga e moshuara zviceriane (FOTO LAJM) Tragjedia që ka ndodhur mbrëmë në Basel të Zvicrës ka shokuar tërë vendin. Therja me thikë e 7 vjeçarit nga Kosova, që k
Publikohet kënga për Kombëtaren e Kosovës (VIDEO) Është prezantuar kënga për Kombëtaren e Kosovës në eliminatoret për "Euro 2020". Kjo këngë e realizuar nga "RRecords"
I riu hap fshehurazi gjërat e të dashurës duke bërë zbulimin që po e le pa gjumë Pas një viti bashkë, ai zbuloi pjesën e errët të saj ndërkohë që mendonte se gjërat po shkonin shumë mirë. Një student a
Tërmet tek Manchester City, rrezikon përjashtimin nga kupat e Europës Manchester City mund të përjashtohet nga kupat e Europës, duke filluar nga sezoni i ardhshëm. Lajmi vjen nga zyrat e
Vdekje dhe shkatërrim, cfarë la pas aksidenti i Gjilanit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotografi të reja, ku shihet nga afër gjendja në vendin ku ndodhi aksidenti tragjik në Gjilan, shkruan Al