999 rezultate për

publikuar

Jeni kuriozë të dini cila është fotoja e parë e publikuar në historinë e Instagram? (FOTO LAJM) Rrjeti social më i përdorur në botë, Instagram, u lançua më 6 tetor të vitit 2010. Bashkëthemeluesit e aplikacionit,
FIFA publikon renditjen e kombëtareve, Shqipëria dhe Kosova nuk "luajnë vendit" (FOTO LAJM) FIFA ka publikuar ditën e sotme renditjen e re për të gjitha kombëtaret, ku ka shumë pak ndryshime, për shkak të angazhi
“Turp, ngelët duke u zhvesh", Ronela shfaqet më "bishë" se kurrë Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar një fotografi në Instagram që ka marrë jo pak komente. Ajo sot është shfaqur të
U ndanë për një kohë të gjatë, ribashkohet çifti më i dashur i showbizit (FOTO LAJM) Këngëtari Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid, i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2019. Në janar të këtij
U tha se ndal nga policia me drogë? Poston dhe thyen heshtjen Oriola Marashi (FOTO LAJM) Lajmi se Oriola Marashi është ndaluar nga policia ku dhe i është sekuestruar lëndë narkotike, pushtoi me shpejtësi media
Shoqet e klasës së Tahirit, ministret e Ramës i bashkon festa e maturës '98 (FOTO LAJM) Matura e vitit 1998 e gjimnazit "Sami Frashëri" është mbledhur pas shumë vitesh duke festuar së bashku, nnë një hotel të
El Chapo do kalojë gjithë jetën pas hekurave, çfarë bën gruaja e tij (FOTO LAJM) Pas një mungese të gjatë, gruaja e El Chapo-s është rikthyer më magjepse se kurrë. Bukuroshja ka publikuar foto të mreku
Bashkia e Tiranës paditi Bashën, PD kundërpërgjigjet duke publikuar pamjet (VIDEO) Me anë të zëdhënëses Ina Zhupa PD pretendon se akuzat e ngritura nga Bashkia e Tiranës ndaj Bashës nuk qëndrojnë. Zh
Tërbohen lojtarët e Bayern, shikoni çfarë bëjnë në stërvitje (VIDEO) Futbollistët e Bayern Munich e kanë shfrytëzuar motin me shi, që të luajnë si fëmijë. Faqja zyrtare e Bayernit në “Fa
Zbulohet letra e papublikuar më parë e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Paul Burrell, një ish-shërbëtor i Princeshës Diana, ka zbuluar një letër private që nuk është publikuar më parë. Fjal
Rama përgënjeshtron RAI 3 për shumëfishimin e kanabisit: Ja e vërteta zyrtare Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjett sociale në lidhje me poblikimin disa ditë
Zbulohet për kë bën tifo Stresi (VIDEO) Arkimed Lushaj, ose siç njihet ndryshe me emrin artit, Stresi sapo ka publikuar këngën "Zemrën Maje" e cila për 3 ditë k
Stresi publikon super hitin e ri (VIDEO) Arikimed Lushaj, ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ka publikuar hitin e ri vetëm pak minuta më parë të tit
Valentina Vignali i vë flakën Instagramit, kësaj here gati të zhvishet (FOTO LAJM) Basketbollistja italiane, Valentina vigali shpesh turbullon rrjetet sociale me fotot mjaf provokuese, shkruan Albeu.com.
I nxorri "të palarat" Bashës për lobimin rus, BILD fshin shkrimin e publikuar Vetëm pak kohë pasi përgjimet e Bild shkaktuan një zhurmë të madhe në vendin tonë, pasi dilnin hapur aferat korruptive t
Arbenita Ismajli vë në fokus gjoksin në imazhin e fundit Arbenita Ismajli ka bërë postimin e radhës në Instagram. Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë këto
Mori lajmin se do të bëhet baba? Reagimi epik i Ledri Vulës (FOTO&VIDEO) Ledri Vula për disa ditë qëndroi larg rrjeteve sociale, megjithatë së fundmi është mjaft aktiv me postime. Ai herë pa
Makina ra 15 metra në greminë, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm të biznesmenit grek (VIDEO) Një biznesmen grek ka humbur jetën tragjikisht ditën e djeshme në një aksident me makinë. Ndërkohë janë publikuar edh
Kosovë - Suedi, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Kosova dhe Suedia do të përballen sot me fillim nga ora 15:45 në Katar. Suedia publikoi shumë më herët formacionin st
Për pushime me Krenarin, Luana merr dhuratën më të bukur në Dubai (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca po i kalon ditët e para të vitit 2020 në Dubai, në shoqërinë e partnerit të saj Krena