999 rezultate për

publikuan

Ministrja e Arsimit reagon pasi i publikuan mesataren 5.9 Ditën e djeshme në rrjetet sociale qarkulloi një dokument për ministren e Arsimit Lindita Nikolla, ku thuhej se ka pasur
Vodhën studimin dhe e publikuan si të tyrin, kërkohet dorëheqja e zv.ministrit dhe deputetes Deputeti demokrat Luçiano Boçi denoncoi sot plagjiaturën e bërë nga dy funksionarë të lartë të shtetit shqiptar si zv.mi
Zeka tregon pse i publikuan listat e veteranëve mashtrues Deputeti i NISMA-s, Milaim Zeka, ka folur rreth bllokadës dhe mosfunksionimit të Kuvendit të Kosovës. Zeka tha se në
Lushtaku i vërsulet mediave që publikuan aktakuzën: Jam i ndershëm Dorëheqja e prokurorit të Prokurorisë Speciale të Kosovës , Elez Blakaj ngjalli para disa ditësh debatin e madh për list
Sot është një ditë e keqe për qytetarë të Kosovës, politikanët publikuan pasurinë Opinion nga Ervin Shkulaku Erdhi "dita e madhe" që Agjensia Kundër Korrupsionit të bëjë publike përdisimin e f
I publikuan foton e para 6 viteve, shpërthen keq Oriola Marashi! (FOTO LAJM) Modelja Oriola Marashi është kthyer në një nga emrat më të lakuar të momentit, kjo edhe për faktin se ajo tashmë është p
Pasi i publikuan foto pa make-up, Oriola Marashi ''hakmerret'' ndaj modeles (FOTO LAJM) Modelja shqiptare e shumë komentuar, Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e "OTR" me të cilët po punon për debutimin e
I publikuan mesazhet erotike, ja çfarë thotë modelja e njohur shqiptare (VIDEO) Ka folur për herë të parë publikisht për këtë rast në emisionin ‘'Mos i fol shoferit'’ nga Rudina Dembacaj, ku tha se du
Pas fejesës Mimoza dhe Seldi publikojnë projektin e ri sëbashku (VIDEO) Çifti më i ri i skenës vijnë me bashkëpunimin e tyre më të ri. Bëhet fjalë për të sapo fejuarit, Mimoza Shkodren dhe Se
Gruaja kap gjarprin duke i ngrënë vezët në kuzhinë (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një çift futet në kuzhinë dhe zbulon një të paftuar. Një gjarpër i zi ishte duke u
I publikuan videon erotike, Inis Gjoni kërkon 200 mijë dollarë dëmshpërblim (FOTO LAJM) Regjisorja Inis Gjoni do të ketë një përballje të re me Prokurorinë për Krimet e Rënda në Gjykatën e Lartë për videon in
Vdekja e Astritit / Avokati: Padi ndaj personave që publikuan pamjet e burgut Avokati i familjes Dehari, Tomë Gashi, në orën 14:00 do të dorëzojë kallëzim penal në Prokurorinë e shtetit kundër perso
I publikuan kasetën erotike, Ermira Mehmeti merr një vendim drastik Pas publikimit të bisedës së pretenduar erotike të deputetes shqiptare të BDI-së Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin, jeta e
Studimet/ Qeni juaj kupton më shumë nga se ç’mund ta imagjinoni Në një raport nga një grup studiuesish hungarez paraqiten mjaft prova që vërtetojnë se qentë mund të kuptojnë fjalët.
Sokol Balla: "Terroristët e internetit" kryen atentat kundër privatësisë sime Gazetari Sokol Balla ka sqaruar gjithçka lidhur me videon,ku ai paraqitet në çaste intime në dhomën e tij të gjumit.
Edhe Prishtina përkrah Dani Alves-in Gjesti i Dani Alves bën jehonë edhe në trojet shqiptare. Pak ditë pasi mbrojtësi i Barcelonës hëngri një banane të hedhu
Militantët pro-rusë publikuan foto të 3 të rrëmbyerve (FOTO LAJM) Militantët e armatosur pro-rusë në Ukrainën Lindore kanë publikuar foto të 3 ushtarëve të shërbimeve të sigurimit të Ukr
Dhurata e Icardit, Wanda Nara mbetet pa fjalë (FOTO-LAJM) Wanda Nara ka mbetur pa fjalë nga dhurata e bërë nga i fejuari i saj Icardi. Duke postuar foto të dy unazave në profilin
GAP dhe BIRN publikuan 5 raportet për problemet në Ferizaj Instituti GAP dhe BIRN kanë vazhduar me publikimin e raporteve hulumtuese mbi problemet më të mëdha infrastrukturore dhe
Gafa e SkySport24: Milan m.. (VIDEO) Gafë e rëndë e televizionit sportiv italian SkySport24. Teksa gazetarët në studio po lexonin titrat për përjashtimin dy-