999 rezultate për

publikua

Mozzik dhe Loredana zyrtarisht bashkë, publikohet pjesa e parë e dokumentarit (VIDEO) Ashtu sikurse pritej Loredana ka publikuar ditën e sotme pjesën e parë të dokumentarit duke konfirmuar ribashkimin e saj
Me fotot e papublikuara, Xhensila i bën Besit dedikimet më romantike që keni parë (FOTO LAJM) Ata janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të ekranti shqiptar dhe sot, në 35 vjetorin e lindje së Besit, Xhensila n
E vetmja që mungonte! Këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagram-it (FOTO LAJM) Rrjeti social Instagram është kthyer tashmë në një platformë thuajse “të domosdoshme” komunikimi, ku të gjithë ruajnë ko
Në fotot e fundit, Fjolla Morina habit me ngjashmërinë e frikshme me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina duket se është mërzitur nga flokët e zinj me të cilët jemi mësuar ta shohim shpesh dhe ka nxjer
"Aman mos i tregoni", Eduarti bën "pakt" me ndjekësit kundër Arbanës (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i p
Zyrtarizoi lidhjen, Fjolla Morina nuk ndalet së publikuari momentet me biznesmenin (FOTO LAJM) Pasi pranoi lidhjen e dashurisë me biznesmenin Fisnik Syla, Fjolla Morina nuk ka rreshtur së ndari momente të ndryshme m
Ups! Butrintit i publikojnë këngën e re pa leje dhe të gjithë u fiksuan (VIDEO) Butrint Imeri ka publikuar një këngë të re! Ose më saktë nuk ka publikuar, por ia kanë publikuar. Në Internet po qark
Renato Doko vjen me një klip të ri (VIDEO) Humoristi Renato Doko sapo ka publikuar klipin e ri të titulluar "Single". Djaloshi nga qyteti i Pogradecit përveç hu
Enca provokon ndjekësit me imazhin gjysmë e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Këngëtarja ka publikuar një fotografi pa grim dhe bluzë për ndjekësit e saj. Bukuroshja Enca Haxhia, është mjaft akt
Ka ndryshuar udhëzuesi, dënoheni edhe kur ecni vetë pa maskë (FOTO LAJM) Pas ndryshimit të masave antiCOVID, Ministria e Shëndetësisë ka publikuar Udhëzuesin final për maska në të cilin tregohe
Shkatërrimi i automjeteve ushtarake: Azerbajxhani publikon pamje nga dita e pestë e konfliktit me Armeninë (VIDEO) Konfliktet vazhduan edhe për ditën e pestë me radhë mes Armenisë e Azerbajxhanit, derisa vendet e mëdha si SHBA, Franca
Zbulohet arsyeja pse Thiago nuk ishte e gatshëm për Liverpoolin ndaj Arsenalit Të gjithë e prisnin që sonte futbollisti i Liverpoolit, Thiago Alcantar ta niste ndeshjen nga fillimi ndaj Arsenalit, po
Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) "Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura.", ishin këto fjalët e Dojnës vet
Shkrepje nga babai dhe foto topless, vajza e Sabianit "tërbon" me pozat (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bë
Kënga e re e Jennifer Lopez dhe Malumës kthehet në "sfidë" në rrjet (VIDEO) Dy artistët e famshëm, Maluma dhe Jennifer Lopez kanë publikuar disa orë më parë këngën e tyre më të re, e cila është e
Pas rikthimit, "Rebelde" kanë një surprizë akoma më të madhe (FOTO LAJM) Telenovela e ‘Rebelde’ është transmetuar në Shqipëri në vitin 2008 dhe në atë kohë ka thyer rekorde shikueshmërie. Të
Me foton dhe urimin romantik, Bebe Rexha bën publike lidhjen (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka zbuluar me anë të një fotoje të publikuar në “Instagram” se ë
Formacioni i Barcelonës për sezonin e ri, Koeman fokusohet te loja sulmuese (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman, bëri të pamendueshmen gjatë miqësore së fundit kundër Girona, duke ndryshuar
Publikuan fotot intime të shoqes së tyre 17-vjeçare në instagram, akuzohen 15 të mitur Emisioni “Stop” ka shkuar ditën e sotme në Fier, për të zbardhur një situatë ku në një faqe Instagrami janë publikuar pa
Pamjet më të ëmbla, vogëlushi i Gaz Pajës dhe Irës do t'ju zbukuroj ditën (FOTO LAJM) Gaz Paja dhe Ira Seferi janë treguar gjithmonë shumë të rezervuar kur vjen puna tek postimet për vogëlushin e tyre, Dard