999 rezultate për

publikohen

Priten të publikohen foto ekskluzive të Michael Schumacher nga Mallorca Gjendja shëndetësore e Michael Schumacherit mbetet enigmë edhe pse kanë kaluar më shumë se 5 vite. Por revista gjerma
Publikohen pamjet e nxjerres së trupit të viktimës që udhëtontë në avionin e Sala (VIDEO) Janë publikuar pamje nga momenti kur është nxjerrë nga uji trupi i gjetur në rrënojat e avionit të fundosur me të cilin
Supersfida Manchester City-Arsenal, publikohen formacionet zyrtare Manchester City dhe Arsenali kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 25 të Premier Ligës. Ekipi i
Publikohen fotot: "Te Urgjenca e Tiranës bashkëjetohet me pleshtat" Deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka publikuardisa foto dhe video nga Urgjenca e Tiranës, ku sipas tij kushtet
Ndryshimet Kushtetuese publikohen në Fletoren Zyrtare por jo ligji për shqipen Ndryshimet kushtetuese që u miratuan më 11 janar në Kuvendin e Maqedonisë, janë publikuar më 12 janar në Gazetën Zyrtare
Publikohen pyetjet e çuditshme të britanikëve, vrasin mendjen nëse ka vampirë Pyetjet për vampirët në Poloni dhe sallamin vegjetarian janë në mesin e pyetjeve më të çuditshme që qytetarët britanikë
Publikohen pamjet e frikshme të sherrit ku u vra tifozi i Interit (VIDEO) Interi-Napoli ndeshje e cila u zhvillua dje përfundoi në një tragjedi, teksa një një tifoz zikaltër humbi jetën në spit
Milani në kërkim të fitores ndaj Fiorentinës, publikohen formacionet zyrtare Milani do të kërkojë sot fitoren ndaj Fiorentinës në ndeshjen që nis në 15:00 e cila do të zhvillohet në stadiumin San
Supersfida Partizani-Kukësi, publikohen formacionet zyrtare Java e 17 e kategorisë superiore rezervon sot në Selman Stërmasi supersfidën Partizani-Kukësi. Kësaj supersfide do ti
Lufta e mesazheve, dalin edhe nga PS taktikat për të ndikuar te studentët (FOTO LAJM) Edi Rama do të jetë sonte në emisionin e Alban Dudushit, por nuk dihet nëse përballë tij do të ketë studentë. Ajo që
Basha paralajmëron nga Unaza e Re: Nesër do të publikohen fakte tronditëse Projekti i Unazës së Re, është pritur me shumë protesta nga banorët e kësaj zone, të cilët kërkojnë dëmshpërblim për ban
Sfida Flamurtari-Partizani publikohen formacionet Pas pak në orën 18:00 në stadiumin e vlorës do të zhvillhet sfida mes Flaumrtarit dhe Partizanit. Një ndeshje mjaft e bu
Publikohen fotot e futbollistit me gruan e personit që e masakroi (FOTO LAJM) Vrasja e futbollistit brazilian Daniel Correa e ka tronditur vendin e Amerikës Jugore dhe tani disa ditë pas masakrimit
RIP Fero! Publikohen pamjet, shokët rrethojnë arkivolin e reperit (VIDEO) Reperi i njohur Fero, i ka befasuar të gjithë ditën e sotme. Ai ka postuar një video, që i ka tmerruar ndjekësit.
Publikohen pamjet kur terroristi grek qëlloi mbi policinë shqiptare (VIDEO) Ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë Konstantinos Kaçifa është dokumentuar me një video. Ka qenë gazetari Artan Hoxha ka
"Pse e fsheh Rama këtë video?", publikohen pamjet nga ceremonia e kryeministrit në Izrael (VIDEO) Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha, ka reaguar përmes një videoje të shpërndarë në rrjetet sociale. Në video shf
Publikohen fotot e para të Messit me dorën e thyer (FOTO LAJM) Dëmtimi i Lionel Messit me skuadrën e Barcelonës ka vendosur në alarm të gjithë kampin katalanas pasi pleshti është lojt
Zhdukja e gazetarit në Turqi, publikohen pamjet e rrëmbimit (VIDEO) Media turke ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë të cilat siç thonë ata, janë provë të një komploti të lidhur me g
Masakra në ish-Bllok, publikohen pamjet nga dhoma VIP ku ndodhi përplasja (VIDEO) Fabian Gazhaj ishte viktima nga sherri i ndodhur nw Bllok kwtw tw enjte. Mbrëmjen e sotme në emision “Open” të Eni Va
Publikohen detajet e Maratonës së Tiranës Këtë të dielë do të nisë Maratona e Tiranës duke filluar nga ora 09:00 e paradites. Në këtë event fantastic do të marin