999 rezultate për

publikisht

Rama i kritikoi publikisht, Gjici: Kërkojmë ndjesë! Pas reagimit të ashpër të kryeministrit Rama për heqjen e titullit "Qytetar Nderi" të publicistit Veton Surroi, ka reagu
Nuk është i biri, Adrola prezanton publikisht një tjetër dashuri të saj (FOTO LAJM) Thuhet qe nuk ka si dashuri e hallave për vajzat. Adrola Dushi nuk bën përjashtim, duket se pika e saj e dobët është pik
"Liqeni i Butrintit apo i Ohrit"?, Kiara e bëri zgjedhjen e saj publikisht (VIDEO) Moderatorja Kiara Tito ishte një ndër të ftuarat e të shtunës që lamë pas në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko Kush Lua
Nuk i "shqitet" edhe pas ndarjes, ish-i fejuari i komenton publikisht Demi Lovatos (FOTO LAJM) Vetëm dy muaj pasi shpallën fejesën, këngëtarja Demi Lovato i dha fund marrëdhënies së saj me partnerin Max Ehrich. K
Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon publikisht bisedat me Butrint Imerin (FOTO LAJM) Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjitha
E rëndë! Edi Paloka: COVID-19 më mori nga jeta dy familjarë, shifrat janë manipuluar! "Brenda pak ditesh une humba dy njerez te dashur te rrethit tim familjar, nga COVID-19". Nënkryetari i Partisë Demokr
Dikush gënjeu Adrola Dushin, bukuroshja i "bën namin" publikisht (FOTO LAJM) Adrola Dushi ka vendosur që ditën e saj ta nisë me një shënim të huzuar, fjalët e të cilit nuk e dimë se për kë janë mes
Kjo është vjehrra e Ledrit, Sara prezanton publikisht të ëmën (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti. Sara po shijon ditët e fundit të kësaj periud
VIP-at që pranuan publikisht se kanë parë UFO në jetë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
Klajdi Haruni zbulon publikisht të dashurën (FOTO LAJM) Këngëtari i dashur për publikun, Klajdi Haruni, ka zbuluar së fundmi se është i dashuruar. Madje ai ka zbuluar se edhe k
Rivaliteti s'ka fund, Barcelona "tall" publikisht Juven me statistikat e Messit (FOTO LAJM) Ronaldo-Mesi është një duel që duket se kurrë nuk do të ketë një fund. Përballjet e tyre kundër njëri-tjetrit nuk ka
Berisha i përgjigjet publikisht Ramës: Ja pse e votova raportin e Dick Marty! Ish-kryeministri Sali Berisha iu përgjigj publikisht pyetjes së kryeministrit Edi Rama se pse e votoi raportin e Dick Ma
Çift si Jonida dhe Romeo, mbështesin publikisht njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Me komentet mbështetëse ndaj njëri-tjetrit, Jonida dhe Romeo i kanë dhënë shembullin më të mirë edhe gjithë ndjekësve të
Një nuse si Dua Lipa, këngëtarja uron publikisht vjehrrin përt ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po shijon prej kohësh lidhjen e saj të dashurisë me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in.
I kërkon publikisht një fëmijë të tretë, partnerja i kthen Lorikut përgjigjen epike (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë. Partnerja e tij
"Nuk e kam lënë unë", Olsi Bylyku tregon publikisht çfarë i ndaloi të dashurë (VIDEO) Aktori dhe këngëtari, Olsi Bylyku ka qenë pasditen e sotme i ftuar në ‘Ftesë në 5’ në një intervistë me moderatoren Biet
I sulmoi publikisht të bijën, por babai i Lady Gaga-s mbështet Donald Trump Babai i Lady Gagas, Joe Germanotta vazhdon të mbështesë Donald Trump, pavarësisht komenteve të këtij të fundit kundrejt
"Dashuria ime", Shpat Kasapi pranon publikisht lidhjen me këtë foto (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Shpat Kasapi është në një lidhje dashurie. Pak kohë më pare, ai u kap mat me n
"Ka abuzuar me mua", Kejvina flet publikisht për sherrin me Vildanen (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në Shiko Kush LUAN me moderatore Luana Vjollcën. Modelja e njohur
Marina nuk ja vari, Dj Snake "ngacmon" publikisht një tjetër moderatore shqiptare (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit një koment i Dj Snake, i cili i komentoi Marina Vjollcës një emoji, që nëse do e