999 rezultate për

publikimin

"Sa gjynah" për dashurinë e humbur të Majk-ut dhe Butrintit Prej disa ditësh dy artistët kanë lajmruar për publikimin e bashkëpunimit të tyre. Dy artistët janë shprehur se k
Publikimin e përmbajtjeve të dhunshme në rrjetet sociale do të dënohen me burg në këtë vend hostimi që nuk heq përmbajtjet e dhunshme nga platformat e tyre. Lëvizja vjen pak javë pas sulmit ndaj me armë ndaj dy
Më në fund Instagram lejon publikimin e videove 60 minutëshe Instagram ka publikuar një opsion të ri të publikimit të videove, i cili lejon përdoruesit të postojnë klipe të gjata.
Hoti kërkon publikimin e listës me veteranë të vërtetë Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka thënë se asnjëherë nuk do të vendoset drejtësi për kategoritë e d
Rita Ora edhe një herë tjetër shtyn publikimin e albumit të ri Albumi i dytë i Rita Orës është shtyrë sërish. Disa herë Rita Ora ka treguar për vështirësitë për publikimin e albumi
Rita shtyn publikimin e albumit, kjo është arsyeja Albumi i radhës nga Rita Ora është shtyer përsëri. Këtë lajm të ditur e ka bërë Glamour Magazine Germany” e cila bëri
Muhiq, Sela dhe Gashi kërkojnë nga Kuvendi publikimin e inçizimeve të votimit Deputetët e Kuvendit të Maqedonisë, Ferid Muhiq, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi kanë kërkuar nga shërbimet e Kuvendit që të
Xhensila i jep përkrahje Kidës për publikimin e këngës së re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida dje publikoi projektin e saj të ri. Kënga e saj mbante titullin ''Ti''. Por duke
2Ton shtyn publikimin e videoklipit, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Sot në orën 16:oo ishte paralajmëruar që do të lansohet projekti muzikor “100 t’mira” nga reperi kosovar 2Ton. Mirëpo
Zgjidhet dilema: A duhet t'i publikojmë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale? Publikimi i fotografive në rrjetet sociale është shumë i përhapur në vitet e fundit. Duke filluar nga lajmi i shtatëz
Rita Ora paralajmëron publikimin e kolonës zanore të “Fifty Shades Freed” (VIDEO) Nëse në seritë e kaluara Rita ka qënë pjesë e kastit të aktorëve në trilogjinë “Fifty Shades”, në serinë e tretë të tij
Tronditëse në Tiranë: Manjaku nxjerr organin në mes të autobusit dhe ua tregon vajzave Një ngjarje e turpshme ka ndodhur para pak orësh në kryeqytet ku një burrë ka nxjerrë organin e tij gjenital në linjën e
Trump nuk do bllokojë publikimin e dokumenteve për vrasjen e Kennedy-t Presidenti amerikan, Donald Trump, është shprehur se nuk do ta bllokojë publikimin e mijëra dokumenteve qeveritare, që m
Ledri Vula ndalon publikimin e këngës së re për një arsye humane Mëngjesi i sotëm nuk ka nisur aspak mirë, marrim shkak të themi këtë prej aksidentit të rëndë në Shkodër ku janë akoma n
Mbrojtja e Zaevit kërkon publikimin e dëshmive të mbledhura ashtu si për komunën Qendër Është mbajtur seanca për lëndën "Ryshfeti", ku i dyshuar është Zoran Zaevin, tani kryeministër, e dikur kryetar komune n
Vuçiç akuzon Perëndimin për publikimin e bisedave të përgjuara në Maqedoni Presidenti i ardhshëm i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë sot se është e turpshme që në Maqedoni janë publikuar transk
“Nallane 2” së shpejti nga Flori Mumajesi Flori Mumajesi dhe Dj Vicky, pas suksesit tё kёngёs “Nallane” kanё vendosur tё sjellin vaz
E kërcënojnë me publikimin e fotove intime pas vjedhjes së Instagramit Një tjetër rast me publikimin e fotove intime është bërë me dije nga blutë e Tiranës, ku ndryshe nga rastet e tjera ku v
PD paralajmëron publikimin e videos që lidh Tahirin me grabitjen në Rinas Partia Demokratike ka paralajmëruar nxjerrjen e disa filmimeve që lidhin ministrin e Brendshëm, Sajmir Tahiri me grabitj
Çfarë po ndodh me tezat e provimeve? (FOTO LAJM) Sot është mbajtur provimi i tretë i detyruar, ai i matematikës, ku skandalet me publikimin paraprak të tezave kanë shoku