999 rezultate për

publikimi

Mësoni nëse është shkelje e të drejtave të njeriut publikimi i listave Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, Persona të Zhdukur dhe Peticione, në mbledhjen e mbajtur sot, nëpërm
iPhone të rinj në treg, Apple do të njoftojë datën e publikimit Shumica e ndjekësve të Apple-it presin që kompania të prezantojë një numër modelesh të iPhone në 12 shtator si dhe një d
Më në fund Instagram lejon publikimin e videove 60 minutëshe Instagram ka publikuar një opsion të ri të publikimit të videove, i cili lejon përdoruesit të postojnë klipe të gjata.
Mësohet kur dalin rezultatet e maturës Nxënësit e shkollave të mesme që i janë nënshtruar testit shtetëror të maturës do të marrin rezultatet e tij nesër. M
Njoftim i rëndësishëm për maturantët e Kosovës Për shkak të disa problemeve teknike dhe Festës së Bajramit të Madh, publikimi i rezultateve të testit të Maturës Shtetë
Basha kërcënon Ramën e Xhafën pas publikimit të videos: Kujdes çfarë bëni! Kreu i PD, Lulzim Basha pas publikimi të videos dhe bashkëpunëtorit X ka kërcënuar Ramën dhe Prokurinë. Basha bëri n
Çështja Xhafaj, oficerët gjyqësorë zbarkojnë në PD Pas publikimit të audiopërgjimit të vëllait të Agron Xhafajt, oficerët e policisë gjyqsore kanë zbarkur në PD. Kjo p
Reperi shqiptar arrestohet vetëm një orë pas publikimit të klipit Ditën e sotme u publikua kënga më e re me titull "3Z" nga reperi Nush Mehmeti, këngë të cilën ai e solli të shoqëruar me
Hoti kërkon publikimin e listës me veteranë të vërtetë Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka thënë se asnjëherë nuk do të vendoset drejtësi për kategoritë e d
Pas publikimit të Raportit të Progresit, LDK kërkon me urgjencë konsensus për reforma Gjatë ditës së sotme, Bashkimi Evropian, ka publikuar Raportin e Progresit, për vendet e Ballkanit Perëndimor. Për pa
Publikimi i mesazheve, Dervishi shfryn ndaj Takajt: Nuk i shpëton dot UEFA-s Vazhdon lufta në distancë mes Dritan Dervishit dhe presidentit të Skënderbeut, Ardian Takaj. Pas publikimit të bisedes p
Rita Ora edhe një herë tjetër shtyn publikimin e albumit të ri Albumi i dytë i Rita Orës është shtyrë sërish. Disa herë Rita Ora ka treguar për vështirësitë për publikimin e albumi
Oriola ti je? Fansat zhgënjehen nga publikimi i fundit i bishës së Instagramit (FOTO LAJM) Oriola Marashi padyshim është kthyer në një fenomen. Për mirë apo për keq këtë nuk mund ta themi por kudo dhe cfarëdo
Rita shtyn publikimin e albumit, kjo është arsyeja Albumi i radhës nga Rita Ora është shtyer përsëri. Këtë lajm të ditur e ka bërë Glamour Magazine Germany” e cila bëri
Bllokohet kënga e re e Era Istrefit Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo u bë e famshme në saje të
Muhiq, Sela dhe Gashi kërkojnë nga Kuvendi publikimin e inçizimeve të votimit Deputetët e Kuvendit të Maqedonisë, Ferid Muhiq, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi kanë kërkuar nga shërbimet e Kuvendit që të
Noizy zyrtarizon datën e publikimit të këngës (FOTO LAJM) Ka kohë që e ka paralajmëruar. E reperi Noizy tashmë e ka gati këngën e tij të re, të quajtur ''Mbretëresha'' e cila
Seanca për rastin Sopoti u zhvillua me dyer të mbyllura Në Gjykatën Penale të Shkupit ka vazhduar seanca për rastin “Sopoti”, ku të dënuar ishin dhjetë persona, të cilët akuzoh
Tara me një hap të madh: Teuta s’mund të ishte më krenare se kaq Akoma pa lindur, ajo ishte e famshme. E bija e Teuta Krasniqit dhe Bleros, Tara përbën një prej fëmijëve që shoubizit
Xhensila i jep përkrahje Kidës për publikimin e këngës së re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida dje publikoi projektin e saj të ri. Kënga e saj mbante titullin ''Ti''. Por duke