999 rezultate për

publike

Policia kërcënon demokratët: Mos bllokoni rrugët, do të keni pasoja (VIDEO) Policia e Shtetit me anë të një deklarate për median ka deklaruar se nuk do të lejojë bllokimin e rrugëve si dhe ka bërë
Berisha “zbulon” se policia ka fshehur mbi dhjetë mijë tonë kanabis në tunelet e ushtrisë Droga e gjetur në magazinën e një fshati në Përmet kushton 60 milionë euro dhe e tejkalon vlerën e floririt. Kështu
Si shkon Zaimina me vjehrrën dhe vjehrrin? Këngëtarja zbulon detaje Lidhjen e gjatë të dashurisë, këngëtarja Zaimina Vasjari e ka ruajtur me shumë fanatizëm larg kureshtjes publike. Por ko
Gjykata Supreme mban seancë publike për "Monstra", ja kur Gjykata Supreme ka konfirmuar syrtarisht mbajtjen e seancës publike për rastin çështjen "Monstra". Ende nuk është ve
Vrasës me pagesë për Lulzim Bashën? Reagon Garda e Republikës Ditët e fundit është vënë re një shtim i efektivëve të Gardës që merren me ruajtjen fizike të kreut të opozitës Lulzim B
Plani për vrasjen e Bashës alarmon Nishanin, SHISH-in dhe policinë Duket se ndaj Lulzim Bashës ka patur një kërcënim serioz për eleminimin e tij fizik, gjë e cila ka vënë në alarm organet
Filmat e komunizmit, Timo Flloko kërkon falje publike (FOTO LAJM) Në një kohë debatesh mbi filmat e komunizmit, Timo Flloko ka kërkuar falje. Një falje aspak e zakontë është kërkuar
Zbardhet takimi një orësh i Ramës me Metën, nisin negociatat për Presidentin e ri Maxhoranca ka nisur procedurat për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës. Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë
Deputetja e VMRO-së trembet nga Sela dhe Mesila Doda Deputetja nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Daniella Rangellova, njëherësh edhe kryetare e Forumit të gruas të kësaj partie, k
Kriza politike, Blushi: Shqipëria në rënie të lirë… Ben Blushi me anë të një statusi në Facebook deklaron se situata politike në të cilën vendi ndodhet aktualisht është shu
Kushtëzoi Ramën me pesë pika, Basha i "shkel syrin" Metës Kreu i opozitës Lulzim Basha përshendeti deklaratën e mbrëmshme të Ilir Metës teksa i kërkoi Ramës një qeveri të besimit
Ambasadori i Shqipërisë merret në pyetje për deklaratat për dykombësi në Maqedoni Ambasadori i Republikës së Shqipërisë në Maqedoni, Fatos Reka, është marrë në pyetje për shkak të, sipas Ministrisë së P
Debate të ashpra PS-LSI, Majko shpërthen ndaj Luan Ramës Kampi qeveritar PS- LSI është kthyer në një kamp debatesh,tensionesh akuzash e kundërakuzash. Një gje e tillë ka ndo
Kriza politike në vend, Nishani propozon zgjidhjen Presidenti Bujar Nishani në një intervistë për Neës 24 ka deklaruar sot se është i gatshëm të ushtrojë autoritetin e ti
DETAJET/ Gardisti që sulmoi punonjësin e karburantit: Pse më hodhe naftë të keqe Një punonjës i Gardës së Republikës është pezulluar sot nga detyra, pasi është denoncuar nga një qytetar në polici për k
Meta takim me Ambasadorin e ri të Republikës Çeke në Shqipëri Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti sot Ambasadorin e ri të Republikës Çeke në Shqipëri z. Jaroslav Ludva, të cilit i
Shpërdorim i fondeve publike, në hetim gruaja e kandidatit për president të Francës Policia e Francës ka nisur një hetim ndaj gruas së kandidatit për president të Francës, Francois Fillon, nën akuzat për
PSP heton drejtorët dhe antarët e VMRO-së në Kriva Pallankë Prokuroria Speciale Publike Publike ka bërë me dije se ka vazhduar hetimin ndaj drejtorëve dhe anëtarëve të VMRO-së në K
Zaev merret në pyetje nga Prokuroria Themelore Publike Prokuroria Themelore Publike ka thirrur sot kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, për ta marrë në pyetje lidhur me financimin e
Sheshel: Me Rusinë mund të kthejmë Kosovën Kreu i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, i cili kandidon për zgjedhjet presidenciale në Serbi, ka thënë se nëse
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.