999 rezultate për

publik

Kush është VIP-i në këtë mes? Motrat dhe vëllezërit e famshëm që ngatërruan publikun Të famshmit shpesh shfaqen në publik me vëllezërit apo motrat e tyre. Disa prej tyre janë shumë të njohur dhe kanë m
I publikoi foton në parcelën me kanabis, Tahiri i përgjigjet Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim ditën e sotme në rrjetin social Facebook me një fotomontazh të ish-min
Jeni kuriozë të dini cila është fotoja e parë e publikuar në historinë e Instagram? (FOTO LAJM) Rrjeti social më i përdorur në botë, Instagram, u lançua më 6 tetor të vitit 2010. Bashkëthemeluesit e aplikacionit,
Publikoi foton pa Photoshop, Sara e Ledrit detyrohet t'i jap shpjegime ndjekësve (FOTO LAJM) Fotoja e fundit nga Sara Hoxha në rrjetet sociale, ka ngjallur mjaft diskutime dhe kjo ka bërë që ajo t’i shpjegojë të g
Iu lut për mëshirë, dalin pamjet e papublikuara nga vrasja e George Floyd Pamje nga kamerat në trupat e dy policëve që akuzohen për vrasjen e afro-amerikanit George Floyd janë publikuar nga tabl
ZYRTARE/ Publikohet data e fillimit të Serie A Sezoni 2020-2021 i Serie A nuk do të nisë më 12 shtator siç u përfol fillimisht, por një javë më vonë më 19 shtator.
Presidenti Meta dekreton tre ligje Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar me shpallje 3 ligje, si më poshtë: 1. Ligjin nr. 98/2020 “Për një ndrys
Tregon trupin pranë makinës luksoze, Ronaldo publikon super foton (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është i njohur për koleksionin e madh të makinave të shtrenjta të cilat i posedon. Superylli portug
Rita Ora publikoi foto topless, e ëma e kritikon publikisht në gjuhën shqipe (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, nuk e ka patur aspak problem që të shfaqej “topless” para miqve dhe të dashurit
Mbesa nxjerr zbuluar Marina Vjollcën, kaq provokuese se keni parë ndonjëherë (VIDEO) Marina Vjollca ka vite që është kthyer në një nga vajzat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Që në daljet e saj të par
Nuk ka provë shkencore që ato mbrojnë! Hollanda nuk i ka të detyrueshme maskat Qeveria hollandeze ka vënë në dyshim efikasitetin e përdorimit të maskave, në ambjente publike, ndërkohë që e gjithë Evr
"Çokollatë apo akullore?", Anxhela Peristeri pozon në bikini më provokuese se asnjëherë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka ndarë poza të ndryshme gjatë ditëve të fundit duke treguar se po shijon maksim
Jo vetëm që përdor Photoshop, por Arbenita jep publikisht leksione (VIDEO) Një ndër modelet më të bukura shqiptare e suksesshme dhe mjaft e përfolur si për lidhjen e saj me reperin Fero, por edhe
Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
Prindër të ardhshëm, Gigi publikon si rrallëherë foto intime me Zayn (FOTO LAJM) Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik kanë konfirmuar në muajin prill se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë
Ky shtet në Europë vendos që njerëzit mos të mbajnë maska Në kohën që shumë vende të botës e kanë kthyer në detyrim mbajtjen e maskave në vende publike, Holanda merr një vendim t
Meta dekreton ndryshimet në Kodin Zgjedhor Presidenti Ilir Meta, ashtu siç kishte garantuar, ditën e sotme ka dekretuar me shpallje Ligjin nr. 101/2020 “Për disa
Mposhti kancerin, COVID-19 i merr jetën ish-kandidatit për president të Amerikës Ish-kandidati presidencial republikan Herman Cain ka ndërruar jetë nga COVID-19. Mediat vendase shkruajnë se ai ishte
OBSH gjen dhe publikon fajtorin për përhapjen në masë të COVID-19 Organizata Botërore e Shëndetit ka paralajmëruar se të rinjtë po nxisin përhapjen e koronavirusit pasi po udhëtojnë nëpë
E vrau shoku i fëmijërisë?! Pak para ekzekutimit, viktima në Elbasan publikoi foto me autorin e dyshuar Kjo foto që po shihni mendohet të jetë kryer disa çaste përpara se Florian Lamçe të vritej nga personi tjetër i dyshuar,