999 rezultate për

publicistit

Ylli zikaltër rrëzohet në pishinë, niset me urgjencë drejt spitalit Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me
Plas keq mes Idrizit dhe publicistit të njohur: Shko pyet gruan! Një përballje live është nxehur më shumë sec duhet mes publicistit grek me shtetësi shqiptare Orfea Beci dhe kreut të PD
Teodor Keko merr medaljen "Mjeshtër i Madh" pas vdekjes Presidenti i Republikës Bujar Nishani nderoi pas vdekjes me urdherin 'Mjeshter i Madh' shkrimitarin, publicistin dhe per
Homazhe në nder të publicistit Ardian Klosi Në ambientet e Biblotekës Kombëtare po zhvillohen homazhet ndaj publicistit Ardin Klosi. Familjarë, miq e kolegë i japin
Vdekja e Klosit, Topi: Humbje e pazëvendësueshme Presidenti Topi ka shprehur sot ngushëllimet për ndarjen nga jeta të përkthyesit dhe publicistit, Ardian Klosi. Nëpërmje
Mencuria, mjeshteria e publicistit Afrim Mustafa nga Cenë PushkolliPublicisti, gazetari Afrim Mustafa, ndonëse i ri dhe i papërvojë në situata t