999 rezultate për

puar

Kishte uzurpuar shtëpinë e shqiptarit, KFOR i hyn nga dritarja serbit (VIDEO) Ndonëse lufta kishte mbaruar, KFOR-i përballej ende me probleme të shumta që në ditët e para kur kishte hyrë në Kosovë.
Vrau 3 të afërmit, tenton t’i ikë policisë duke vrapuar nudo (VIDEO) Një adoleshent i dyshuar për vrasje të trefishtë në Virginia është arrestuar pasi tentoi t’i ikë policisë duke vrapuar n
BIK ka “uzurpuar” hapësirën për xhaminë në Ulpianë E premtuar tash e shtatë vjet, xhamia qendrore e kryeqytetit duket se ka mbetur në harresë. Bashkësia Islame e Kosovës n
I iku atletja në mes të garës, atleti triufon me këmbën e masakruar (VIDEO) Kieran Tuntivate javën e kaluar ka bërë një akt heroik, brenda mundësive të një atleti shumë të ri amerikan. Ai është 22
Gazetari italian plas bombën: Juventusi kontrollon VAR-in Në rastin e debatit për VAR, ka folur edhe drejtori i ri i Rai 2, Carlo Freccero i cili ka akuzuar Juventusin se ka “oku
Berisha nxjerr videon e Ramës duke "vrapuar" lakuriq (VIDEO) Ka plasur një luftë e vërtetë memesh dhe postimesh tallëse mes Kryeministrit Rama, liderit historit të demokratëve Sali
I riu tentoi të dukej trim por ha një grushtim që nuk do ta harrojë (VIDEO) Një rrugaç është kapur në kamera duke e sulmuar një çift pa arsye në rrugët e Londrës, por i cili përfundon keq në fund.
Këta janë katër lojtarët që kanë vrapuar më shumë deri tani në Premier League (FOTO LAJM) Premier League është një ndër kampionatet më të bukur në të gjithë globin, pasi të gjithë njerëzit e pëlqejnë shumë.
Vjehrra kap nusen mat, dashnorin e shtyp makina duke vrapuar (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka tronditur një qytet në Turqi. Mësohet se një grua ka kapur mat nusen e saj, nënë e tre fëmijëv
Truprojat e diktatorit Kim Jong shfaqen përsëri duke vrapuar (VIDEO) Përsëri shfaqen duke vrapuar truprojat e famshme të diktatorit korean Kim Jong Un. Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jon
E TURPSHME / Trajnerin e Vllaznisë e kërcënojnë duke i shpuar gomat e makinës (VIDEO) Në Shkodër nuk kanë fund problemet dhe pa u shuar ende jehona e agresionit ndaj trajnerit Ernest Gjoka, një tjetër ngjar
Robert Aliaj: Meshkujt shqiptarë, më pak të emancipuar në seks se femrat Robert Aliaj i ftuar në "Xing me Ermalin" është pyetur se “Nga ndryshojnë femrat shqiptare nga ato të huaja?” “Ne kem
Lirohen disa objekte të uzurpuara në Veri të Mitrovicës Mbi 61 milionë euro është vlera totale e shitjeve që Agjencia Kosovare e Privatizimit ka bërë gjatë vitit që po lëmë pas
Messi e fitoi El Clasicon duke qëndruar "këmbë përmbi këmbë" (FOTO LAJM) Lionel Messi shënoi një gol dhe asistoi një herë në fitore 3-0 ndaj Real Madridit. Ajo që bie në sy është se Messi mu
STATISTIKË / Shikoni se sa ka vrapuar Leo Messi në El Clasico (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës, Leo Messi edhe një herë tjetër ishte vendimtar në El Clasicon ndaj Real Madridit, ku shënoi një gol d
QESHARAKE| Djaloshi që nuk shënon me portë boshë (VIDEO) Futbolli është i çuditshëm por edhe qesharak ku futbollistët më të njohur humbasin raste deçisive përpara portës, por kë
Meta si Haradinaj, nuk largohet nga Kosova pa vrapuar në Gërmi Presidenti i Republikës së Shqipërisë, qëndroi dy ditë për vizitë zyrtare në Kosovë. Ai kishte zhvilluar shumë takime
Pas Katalunjës edhe Vojvodina kërkon referendum për pavarësi (FOTO LAJM) Grafite te të shumta janë stampuar nëpër muret e Vojvodinës, krahinë e mbetur në Serbi, mbi të cilat shkruhet “Vojvodina
Katalonja sjell shpresa për pavarësi të kësaj zone në Serbi Grafite te të shumta janë stampuar nëpër muret e Vojvodinës, krahinë e mbetur në Serbi, mbi të cilat shkruhet “Vojvodina
Haradinaj thotë se shqiptarët ia kanë uzurpuar banesat ministrit serb Rikallo Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në interpelancën për akuzat publike ndaj ministrit serb, Nenad Rikalo, prej di