999 rezultate për

psikiatrik

TRONDITESE/ 38 vjeçari i shtruar në spitalin psikiatrik, rreh për vdekje 5 pacientë të tjerë Një i sëmurë që po kurohej në një spitalin psikiatrik në Rumani ka rrahur për vdekje 5 pacientë dhe plagosi disa të tjer
Thanë se ishte në klinikë psikiatrike, Miley Cyrus bën "twerk" veshur me bikini (VIDEO) Miley Cyrus është e njohur për energjinë e saj në vallëzim. Dhe këtë energji ajo e ka shfaqur edhe në instagram me fansa
Menjëherë pas spektaklit në Kosovë, Miley Cyrus përfundon në klinikë psikiatrike (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, dhuroi një spektakël të paharrueshëm në Kosovë. Gjithçka i
Gjashtë të vdekur nga zjarri në një spital psikiatrik në Ukrainë Gjashtë vetë vdiqën pasi zjarri përfshiu një spital psikiatrik në qytetin Odesa të Ukrainës, thanë autoritetet. Pesë
Deputeti kërkon që Thaçit duhet t’i bëhet një vlerësim psikiatrik Kryetari i Komisionit Hetimor Parlamentar në lidhje me ndriçimin e rastit të dëbimit të gjashtë shtetasve turq më 29 mar
U zbulua pas 5 vitesh, arma e masakrës së Xhuvanit u përdor edhe në Gjirokastër Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e Kostandin Xhuvanit Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Akuza për korrupsion, arrestohet kryeinfermierja e Spitalit Psikiatrik Policia e Elbasanit ka ndaluar një 50-vjeçare me detyrë kryeinfermiere pranë Shtëpisë së Mbështetur “JETA” në Cërrik, në
Le Pen merr një goditje të rëndë nga gjykata, duhet të vërtetohet nëse nuk është e çmendur Me ekspertizën e politikanes të së djathtës ekstreme franceze do të konfirmohet se “a është e aftë të kuptojë se çka i t
U shtir si i çmendur për azil, historia e trishtë e shqiptarit në Gjermani Deputeti i PD-se, Edi Paloka ka rrëfyer sot se si shqiptarët po kërkojë dëshpërimisht azil në vendet e Europës për të
Rasti Almiri, Klinika Universitare distancohet nga ekspertët Klinika Universitare e Psikiatrisë, distancohet nga përgjegjësia për ekspertizën neuropsikiatrike në rastin e Almir Aliu
Gjykata nxjerr nga qelia Vali Corleone por nuk shpëton pa u dënuar Gjykata Themelore në Gjilan ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e paraburgimit në institucionin e Kujdesit S
"Do të çoj te Spitali Psikiatrik", vëllai i merr motrës 25 mijë euro Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet e 4 muaj burgim një 54-vjeçar, i cili u shpall fajtor për veprën penale të “mashtr
Janeva: Inçizimi i Pançevskit është për vëzhgim psikiatrik Prokurorja speciale Katica Janeva mohon se është marrë çelësi nga shtëpia e ish-kryetarit të Gjykatës Penale, Vladimir P
Denoncimi i Berishës: Sanitaret e Spitalit Psikiatrik të Vlorës trajtohen në mënyrë skllavërore Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në llogarinë e tij në “Facebook”, denoncimin e sanitareve të Spitalit Psikia
KLSH kallëzon penalisht drejtorin e spitalit psikiatrik të Vlorës Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori, Drejtorin e Spitalit Psikiatrik të Vlorës dhe i ka propozuar mini
Arrestohet një shtetas maqedonas i dyshuar për përgatitje të sulmit terrorist në Londër Gjatë fillimit të javës së kaluar, autoritetet belge kanë arrestuar një shtetas 20-vjeçar nga Maqedonia, me vendbanim në
I vendosi tritolin Tahirit, Vladimir Gjuta do të shtrohet në psikiatri Gjykata e Tiranës ka vendosur që Vladimir Gjuta të shtrohet në spitalin psikiatrik. Momentalisht Gjuta gjendet në bur
Historia e trishtë e vajzës që vuan nga alergjia nervore pas humbjes së babait: Mësueset më ofendonin Këtë të diel në emisioni “E Diela Shqiptare” në rubrikën “Ka një mesazh për ty” u publikua rasti i një vajze adoleshente
ELBASAN/ I sëmuri mendor godet kujdestarin e spitalit Një i sëmurë mendor ka sulmuar kujdestarin e spitalit Psikiatrik në Elbasan. Uniformat blu bënë arrestimin në flagrancë