999 rezultate për

psikiatri

Tentoi të mbyste dy persona në një klinikë, shqiptarja dënohet me burg dhe dëbohet nga Zvicra Një shqiptare vetëm 21 vjeçe ka tentuar të mbysë dy pacientë në klinika psikiatrike. Këtë e ka bërë në mënyrë që të tran
Nga "dëfrimet" në psikiatri te kafazet për fëmijë, gjëra normale të të shkuarës (FOTO LAJM) Nëse mendoni se njerëzit bëjnë gjëra të pazakonta ditën e sotme, duhet të hidhni një sy në të shkuarën. Shihni se çfa
COVID-19 hyn në spitalin psikiatrik: 4 pacientë të infektuar, 1 në gjendje të rëndë Infektohen me koronavirus katër pacientë në spitalin psikiatrik në Elbasan. Si pasojë e Covid-19, njëri prej tyre ësh
Akuzohet për vrasjen e gruas dhe vajzës, psikiatri tregon ekspertizën ndaj autorit të krimit Të martën, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, është dëgjuar eksperti i psikiatrisë forenzike, Arsim Gashi, në rigjykimin
Spitali psikiatrik në Elbasan në alarm, infektohet me COVID-19 kryeinfermierja Eshtë prekur nga COVID-19 spitalin psikiatrik të Elbasanit. Ka rezultuar pozitive një kryeinfermiere, e cila ka pasur
Shtrohet në psikiatri 58 vjeçarja pasi mbajti në dollap për 3 javë kufomën e nënës Një grua 58-vjeçare është mbyllur në psikiatri, pasi u zbulua se kishte mbajtur për mbi 3 javë kufomën e nënës së saj 92
U infektua katër muaj më parë, neuropsikiatria tregon pasojat e mbetura nga koronavirusi Neuropsikiatria Valbona Tafilaj, ishte ndër personat e parë që u infektua me koronavirus në Kosovë. Edhe pse kanë kal
Reperi i shokon të gjithë: Gruaja dhe vjehrra donin të më mbyllnin në spital psikiatrik (FOTO LAJM) Kanye West ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e tij në Twitter me mesazhet misterioze e të çuditshme kundrejt Kim Kard
DETAJET/ E shtruar në psikiatri, Blerta Josifi mund të përfundojë në burg Blerta Josifi, 34 vjeç, është vajza e vetme e mbijetuar nga tragjedia e ndodhur të enjten mbrëma në zonën e Kombinatit n
"Çfarë nuk kemi bërë për të arritur ringjalljen", dërgohet në psikiatri 34 vjeçarja Një ngjarje tronditëse është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku ashtu sikundër është raportuar nënë e bijë u v
Përfundon në psikiatri, çfarë po ndodh me Princ Harryn? (FOTO LAJM) Mesa duket Princ Harry po përjeton një periudhë të vështirë në jetën e tij. Sipas revistës “Globe”, ai është pranuar në
10 goditje me sëpatë në kokë, autori me kartelë në psikiatri (FOTO LAJM) Viktima Dashnor Osmani 50 vjeç nga Poscesta ndëroi jetën në vend nga plagët e marra. Autori i dyshuar, Zamir Topi u përp
Zef Deda: Më mbyllën në psikiatri dhe më paralizuan me gjilpëra Zef Dedën, humoristin e papërsëritshëm, kunatin e shokut Xhemal, Çaplinin shqiptar, të gjithë e njohim nga magjia që për
Shpëtim Idrizi për Ramën: Po t'a çosh në spital psikiatrik nuk t'a kthejnë më Kryetari i PDIU-së, Idrizi ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama ndaj kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj
Te psikiatri shkojnë më shumë ekonomistët, mjekët, mësuesit, arkitektët dhe gazetarët Jetojmë në një kohë kur stresi është i pranishëm në jetën e pothuaj të gjithëve ne. Psikiatrët thonë se, personat që pun
Tentoi të eliminojë tregtarin në Kavajë, mbyllet në psikiatri Fitim Baboçi Fitim Baboçi ishte personi që tronditi Kavajën pak ditë më parë duke dalë me kallashnikov ne dorë me qëllim eliminimin t
TRONDITESE/ 38 vjeçari i shtruar në spitalin psikiatrik, rreh për vdekje 5 pacientë të tjerë Një i sëmurë që po kurohej në një spitalin psikiatrik në Rumani ka rrahur për vdekje 5 pacientë dhe plagosi disa të tjer
Thanë se ishte në klinikë psikiatrike, Miley Cyrus bën "twerk" veshur me bikini (VIDEO) Miley Cyrus është e njohur për energjinë e saj në vallëzim. Dhe këtë energji ajo e ka shfaqur edhe në instagram me fansa
Menjëherë pas spektaklit në Kosovë, Miley Cyrus përfundon në klinikë psikiatrike (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, dhuroi një spektakël të paharrueshëm në Kosovë. Gjithçka i
"Nëse do, mundesh": 9 këshillat e një psikiatri rus për të qenë gjithmonë të lumtur Ne jemi vazhdimisht të përfshirë në atë që është një nga temat e mëdha të mendimit njerëzor, lumturisë. Dhe këtë herë ne