999 rezultate për

psg-ja

Neymar Jr mbas shumë kohësh kthehet në stërvitje tek PSG (FOTO-VIDEO) Neymar Jr është kthyer në stërvitje me Paris Saint-Germainit pas një dëmtimi të tmerrshëm që theu ashtin në shputën e kë
Reali është gati, zbulohet klauzola që lejon largimin e Neymarit nga PSG-ja Mediat spanjolle kanë zbuluar se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, ka një klauzolë largimi nga skuadra nga Ligue 1.
UEFA paralajmëron PSG për shifrat stratosferike në merkaton e transferimeve Ishte viti 2014 që UEFA ndërmori masa ndëshkimore kundrejt Paris Saint Germain për shkelje të Fair Playt Financiar, me n
UEFA i tërheq veshin PSG-së: Mund ta pësosh me shpenzimet që bën 2014-a ishte viti që UEFA ndërmori masa ndëshkimore kundrejt Paris Saint Germain për shkelje të Fair play-t financiar, m
PSG hedh sytë nga Londra, kërkon sulmuesin spanjoll PSG është vënë pas sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata. Sulmuesi më i mirë i të gjitha kohërave për Paris Saint Germ
Pastore kundër fjalëve të Thiago Silvas: Dua të pensionohem tek PSG Kapiteni i Paris Saint Germainit, Thiago Silva, gjatë ditës së sotme tha se mesfushori argjentinas, Javier Pastore, do t
Neymar i mbyll derën Realit të Madridit Neymar ka kundërshtuar sërish zërat që e lidhin me një transferim të mundshëm nga PSG_ja te Reali i Madridit, ndërsa ka
Neymar premton mposhtjen e Realit të Madridit Neymar u bë transferimi më i shtrenjtë në botë, kur në muajin gusht PSG-ja vendosi të paguajë 223 milionë euro te Barcel
Mbappe për Neymarin: Ai menjëherë më afroi dhe më integroi në skuadër Kylian Mbappe e ka falënderuar Neymarin që e ka ndihmuar të adaptohet me jetën te Paris Saint-Germain pas transferimit m
Shifrat nuk japin shpresa, a do të jetë PSG-ja "varri" i Realit? Real Madrit duhet të kalojë nga PSG për të vijuar në fazën e 1/8 për Ligën e Kampionëve, por numrat dhe historia nuk e f
PSG-ja, në Monaco për hakmarrje dhe shkëputje Pasi dominoi për 4 sezone në mënyrë absolute futbollin francez, PSG-ja u mund në luftën për titull, në edicionin e kalua
Merkato luksi për Barcelonën, vetëm dy lojtarë për 230 mln euro Katalanasit tashmë i kanë fiksuar 2 objektivat primarë, të cilët janë Philippe Coutino dhe Antoine Griezmann. Katala
PSG-ja dominon formacionin më të mirë të javës në Champions (FOTO LAJM) Paris Saint Germain mposhti 5-0 Anderlechtin, mbrëmjen e të martës dhe siguroi kualifikimin për në fazën tjetër të Champ
PSG-ja e pandalshme, shkëlqyen Neymar e Mbappe (VIDEO) PSG-ja e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 5:0 Celticun në ndeshjen e parë të
Real Madrid kryeson listën e ekipeve më të shtrenjta (FOTO LAJM) Vlerësimet që do të lexoni në infografikën e mësipërme janë relative, pra çmimi i kartonit në merkato e ndërthurur me fa
E bujshme! Mbappe i thotë "po" PSG-së E përditshmja franceze, “L'Equipe”, raporton se PSG-ja ka arritur marrëveshje me Monacon për transferimin e sulmuesit të
Nuk ndalet PSG-ja, Neymar fantastik Paris Saint Germain ka regjistruar një tjetër fitore Ligue 1, pasi në xhiron e katërt e mposhti 3:0 në “Parc des Princes
PSG nuk ndalet, 222 milionë euro dhe një super lojtar për Neymarin Kampioni i Superkupës së Francës, Paris Saint Germaini, ka vendosur që të paguajë klauzolën e Neymarit, prej 222 milionë
Kjo është 11-shja e ëndrrave që synon PSG-ja në merkato (FOTO LAJM) PSG është gati që të bëjë një merkato shumë të fuqishme gjatë kësaj vere. Emri i fundit që kërkon është uellsiani Gareth
Verrati qëndron te PSG-ja, por ka një kusht për ekipin francez Marco Verratti në ditët e fundit është kthyer në emrin më të përfolur në merkato. Ai dëshiron me çdo kusht transferimin