999 rezultate për

ps-se

Ku do të kandidojnë ministrat e Ramës si deputetët Pesë ministra të qeverisë Rama nuk janë deputet dhe ato pritet që të përfshihen në listat e kandidatëve në siglën e Part
SPAK: Kryesuesi i fushatës së PS-së në Tiranë dhe deputeti i PS nën hetim për fshehje pasurie Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion SPAK i ka konfirmuar Partisë Demokratike se kryetari i PS për Tiranën, Ervin Bushati
COVID-19 i mori jetën, spitali i Durrësit reagon për vdekjen e ish-deputetit të PS-së Spitali i Durrësit ka reaguar në lidhje me vdekjen e ish-deputetit të PS dhe mundësit Shkëlqim Troplini, i cili u infekt
OFL i çon formularin për deklarimin e pasurisë ish-kryetarit të PS-së, për çfarë akuzohet Ish-kryetari i PS-së, i dënuar për vrasje, si pjesëtar i bandës së Cërrikut, Llazar Bicja, ndonëse person në kërkim, ësh
Zgjedhjet e 25 prillit, Rama takim me drejtuesit e PS-së Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbledhur këtë të martë drejtuesit politikë të PS në qarqe në takimet e përjavshme
Kryemadhi zbulon kush do të zëvendësojë Ramën në krye të PS-së Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Aktualitet” në Fax News u pyet nga
Vendoset data se kur do të mblidhet Asambleja e PS-së Asambleja e PS ka vendosur të mblidhet me datë 9 tetor në ambientet e Liqenit Artificial në orën 15:30. Prej disa jav
Infektohet me Covid-19 deputeti i PS-së Deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan, Florenc Spaho ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Bëhet me dije se deputet
Vendoset data, kur do të mblidhet asambleja e PS-së Asambleja e Partisë Socialiste, do të mblidhet në javën e parë të tetorit pasi ishte shtyrë disa herë me radhë në verën
Dalin fotot, deputetja e PS-së në pritje të një fëmije (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është në pritje të fmëijës së dytë. Këtë lajm e ka zbuluar vetë Gjy
Përfundon mbledhja e PS-së, Rama largon Dakon dhe merr mbi vete drejtimin Ka përfunduar mbledhja e grupit parlamentar të Partisë Socialiste, e cila zgjati për rreth një orë, që po zhvillohej në
Kapet me drogë shoferi i kryebashkiakes së PS-së, njëkohësisht është edhe nipi i saj Procedohet penalisht Arben Bufi, 35-vjeç, nipi i kryetares së bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi. Bëhet e ditur se
Infektohet me koronavirus, biznesmeni dhe ish-deputeti i PS-së përfundon në spital Ish-deputeti i Partisë Socialiste, për qytetin e Vlorës, Fatmir Toçi ka rezultuar pozitiv me COVD-19. Mësohet se ish
Rama zbulon qendrimin e PS-së për Reformën Zgjedhore Kryeminsitri Edi Rama ka njoftuar se sot në orën 13:00 do të zbulojë qëndrimin e partisë sociaiste përsa i përket marrëv
Konfigurimi i KQZ-së së re: Opozita i propozon PS-së formulën e tretë Opozita ka propozuar formulën e tretë për mënyrën se si do të mund të bëhet zgjedhje e trupës së anëtarëve të KQZ-së re.
Shtyhet shkarkimi i Metës, cili është plani i PS-së Shtyhet afati i veprimtarisë së Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Anëtarët e
Infektohet me koronavirus djali i deputetes së PS-së (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Fier janë konfirmuar me COVID-19 3 persona në Fier. Albeu.com mëson se një ndër shtetasin e
Habit Mustafa Nano: Rama duhet të shkojë te psikologu Sfidën e kryeministrit ndaj mediave, në fjalën e tij në Kongresin e PS-së, analisti Mustafa Nano e sheh si një problem t
"Më ka marrë malli për telenovela me të puthur e me gra të bukura", deputeti i PS-së bën kërkesën e pazakontë Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ka folur për rolin e medias teksa ishte i ftuar në Ora news. Ai ka kërkuar q
Rama e puthi në ballë, kush është veterani 100-vjeçar që mori pjesë në Kongresin e PS-së Ziqiri Mero, 100 vjeç, u ngjit sot në skenën e Pallatit të Kongreseve, si delegati më i moshuar i Kongresit, por u preza