999 rezultate për

provuar

Habit mjeku shqiptar: Kam krijuar ilaçin anti-covid, i provuar në më shumë se 100 persona! Profesori Gëzim Boçari ka krijuar një preparat natyral dhe pretendon se arrin të kurojë koronavirusin duke shmangur përd
Arjoni nxjerr fotot për të provuar lidhjen intime me Anën: U dashurova me të (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë që nga publikimi i fotos që bëri shumë bujë, ku shihet Ana duke fjetur në të njëjtin krevat me Arjoni
"Përjetova shqetësime që s’i kam provuar kurrë", Manjola Nallbani fiton betejën me Covid-19 Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, disa javë më parë zbuloi se ishte infektuar me COVID-19. Përmes një
Artisti spanjoll sjell situatat "para dhe pas", të gjithë i keni provuar (FOTO LAJM) Artisti spanjoll Nacho Diaz Arjona ka sjellë në mënyrë unikë situatat para dhe pas nëpërmjet fototve duke i shkrirë të g
Deri në fund të vitit mund të kemi dy vaksina të aprovuara kundër koronavirusit Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të kenë dy vaksina të koronavirusit të aprovuara deri në fund të vitit, dhe 20 mili
Patatina me patëllxhanë, me specialet që keni provuar ndonjëherë INGREDIENTËT 1 patëllxhan mesatar Vaj ulliri ekstra i virgjër Parmixhano Hudhër pluhur Rigon i thatë Kripë Salcë
3 muaj me Gaian, Olta Boka zbulon festën në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Prej 3 muajsh, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Gaia. Ajo ka ndar
"Jam i kënaqur me lojtarët", flet Pirlo pas miqësores: Sulmues i ri? Po, më duhet sa më shpejt! Fitore bindëse e Juventusit , të cilët mundën Novara-n në një ndeshje miqësore (5-0) pikërisht një javë përpara debutimi
7 mënyra shkencërisht të provuara për të zvogëluar stresin në punë Secili prej nesh çdo ditë jemi në kërkim të gjetjes së mënyrave për të zvogëluar stresin në punë! Kjo për dikë mund t
E keni provuar dhimbjen therëse në gjoks që ju lë pa frymë? Çfarë duhet të dini rreth saj Të gjithë e kemi provuar atë dhimbje të mprehtë, therëse në gjoks, që mezi na lë të marrim frymë. Edhe pse zgjat vetë
Shpërtheu në lot pas humbjes në finale, reagon Neymar Ëndrra e Paris SG është shuar. Të mposhtur nga Bayern Munich (1-0), klubi parisien humbi mundësinë për të fituar Ligën e
Patatina me patëllxhanë, me specialet që keni provuar ndonjëherë INGREDIENTËT 1 patëllxhan mesatar Vaj ulliri ekstra i virgjër Parmixhano Hudhër pluhur Rigon i thatë Kripë Salcë
Vjosa Osmani reagon ashpër ndaj Thaçit: Gjarpri paska provuar të kafshojë nderin e familjes sime Pas deklaratës së Hashim Thaçit se familjarët e Vjosa Osmanit kanë bashkëpunuar me Serbinë ka ardhur reagimi i Vjosa Osm
Ish-ministri thirrje shqiptarëve: Mos i puthni kafshët tuaja, mund t'ju infektojnë me COVID-19 Kafshët e shoqërimit mund të jenë bartëse potenciale të koronavirusit dhe kjo është e provuar. Ish-Ministri Edmond Pa
Shënoi golin e parë në "El Clasico", Vinicius: E kishim provuar shpesh në stërvitje Ndeshja përballë Barcelonës në "Bernbeu" do të mbahet mend gjatë nga ylli brazilian i Realit, Vinicius Junior. Talent
Mos e lejoni dimrin të shkojë pa provuar këto 8 kombinime "IN" (FOTO LAJM) Të kombinohesh bukur në dimër mund të jetë një hall më vete! Por ne jemi këtu për t’ju ardhur në ndihmë me disa kombi
Vasili çudit me deklaratën për Gjiknurin: Koleg i vyer, i sprovuar! Palët politike pas rreth 1 viti debatesh e konfliktesh ranë dakord që ta bëjnë së bashku reformën zgjedhore. Nënkryetari
Artisti spanjoll sjell situatat "para dhe pas", të gjithë i keni provuar (FOTO LAJM) Artisti spanjoll Nacho Diaz Arjona ka sjellë në mënyrë unikë situatat para dhe pas nëpërmjet fototve duke i shkrirë të g
Dy të moshuarit provojnë fast food për herë të parë në jetë (VIDEO) A mund të kujtoni herën e parë kur keni provuar një Big Mac? Ai kombinim i pa rezistueshëm i mishit, djathit dhe salcës
"Nuk flas pa i provuar", reperi shqiptar jep përgjigjen epike për Fjollën dhe Encën (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar K-Albo ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Mirage", ku u bë pjesë e rubrikës "Kë zgjedh". Rep