999 rezultate për

provonte

I tha të provonte jelekun antiplumb, 39-vjeçari qëllon për vdekje shokun e tij Një burrë që mbante një jelek antiplumb vdiq pasi u qëllua në gjoks nga një shok i tij ndërsa ishin në një parti. Jas
Nxirret nga uji trupi i pajetë i 40-vjeçarit nga Fieri, deputeti falenderon polumbarët (FOTO LAJM) Polombarët dhe policia kanë nxjerr pas 6 orësh trupin e pa jetë të 40 vjeçarit Hajredin Xhelo i cili gjeti vdekjen mesdi
Ardit Gjebrea bëhet lypës (FOTO LAJM) Moderatori i njohur shqiptar Ardit Gjebrea këtë të diel në rubrikën “24 orë me...” zgjodhi të provonte rolin e një lypës
Kush do e provonte një aventurë të tillë? (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin kur një burrë teksa lahet në liqen, në Queensland, bashkë me pitonin e tij të stërm
Kush do e provonte një eksperiencë të tillë? (FOTO LAJM) Për të gjithë vizitorët e Kinës një rrugëkalim i rrezikshëm prej xhami në një lërtësi prej 303 metra, është ndërtuar në
Ja çfarë thotë Haxhiu 10-vjeçar nga Gostivari (VIDEO) Fadlan Beadini është 10-vjeçari, i cili bëri bujë me lajmin se po nisej për të kryer ritualin e Haxhit. Ai, bashkë me m
Kush nga ju do ta provonte zhytjen me 'kafazin e vdekjes' ?! (FOTO LAJM) I ashtu quajturi kafazi i vdekjes është dhe aventura më e pazakontë që kanë mundësi të provojnë turistët e guximshëm në
Tifozi kërcënon live Lotiton (VIDEO) Claudio Lotito nuk përfundon kurrë së prodhuari lajm në çdo moment: presidenti impulsiv i Lazios, teksa po tregonte në k
Vrasja e Markut, prindërit: Djali nevojë të mjekohej, jo të vritej Ndre Marku, babai i Gazmir Markut, i riu që u vra gjatë një shkëmbimi me armë zjarri me policinë mbrëmjen e së hënës rrë
Fati nganjëherë të shpëton nga vdekja (FOTO-LAJM) Këto fotografi tregojnë qartë se nuk është diçka e zgjuar të ngacmosh kafshët që janë shumë më të mëdha dhe më të fuqish