999 rezultate për

provokuar

Tayna provokon keq fansat, shfaqet shumë hot Tayna i ka provokuar keq ndjekësit e saj. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ndodhet në Kaliforni. Atje po argëtoh
"Fitoni La Ligan", tifozi i Realit provokon Messin dhe Suarez (VIDEO) Një tifoz i Real Madrid ka provokuar Lionel Messin dhe Luis Suarez. Të dy yjet e Barcelonës e kaluan ditën e tyre së
E dashura e Hernandezit nuk ndalon së provokuari (FOTO) Elisa De Panicis është e dashura bukuroshe e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez. Ajo është një modele tepër e famshme
Enca nuk ndalet së provokuari ndjekësit, twerk i "çmendur" para kamerës (VIDEO) Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar që të provokojë me video provokative në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare sont
Gazetarja e njohur e sportit harron të veshë të brendshme (FOTO LAJM) Diletta Leotta është gazetarja më seksi në Itali, ndërsa tifozët çm enden pas fizikut të saj. Gazetarja sportive e “D
Aktivisti ngre alarmin: Kjo është luftë, ejani në orën 3 në Astir “Uroj të mos ketë gjakderdhje nga asnjëra pale, kjo është lufta e të varfërve e inskenuar dhe e provokuar vetëm nga një
"Më ke provokuar në plazh", Enca nuk e mohon akuzën e ndjekësit (FOTO LAJM) Enca është ndër artistet më të përfolura në Shqipëri dhe kjo s’ka vend për diskutim. Çdo këngë që ka publikuar është
Greta Koci provokon keq fansat me gjoksin e saj (FOTO LAJM) Greta Koci ka provokuar fansat në "Instagram" duke u shfaqur mjaft joshëse. Këgëtarja shqiptare me anë të një video k
PS në Shkodër: Dhunimi i KZAZ 2, incident i provokuar nga Bashkia Partia Socialiste në Shkodër ka dënuar aktin e dhunimit të ambienteve të KZAZ nr. 2 dhe materialeve zgjedhore për zgjedh
Trazirat në KZAZ-në e Shkodrës, Bushati: E provokuar nga forcat politike Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati në një lidhje telefonike për RTV Ora u shpreh se përplasja e qytetarëve dhe
Reagon Partizani: Distancohemi nga dhuna, tifozët janë provokuar Klubi i Partizanit ka reaguar me anë të një deklarate për shtyp ndërsa është distancuar nga incidentet që ndodhën gjatë
Pas ndarjes nga biznesmeni, modelja e njohur nuk rresht së provokuari (FOTO LAJM) Jeta private e Françeska Jaçes ka qenë në vëmendjen e mediave së fundmi pas ndarjes nga Andi Geci dhe nisjen e një lidhj
A janë meshkujt shqiptarë më tepër xhelozë? Shikoni si u përgjigjen provokimeve (FOTO LAJM) Burrat shqiptarë janë shumë të sjellshëm, por në të njëjtën kohë edhe xhelozë. Një grup femrash duket se kanë "eksper
Rezarta Shkurta nuk di të ndalë së provokuari (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, e cila mori më shumë famë për shkak të lidhjes me nipin e diktatorit, Ermal Hoxhën
Zërat kundër Ruçit, Rama sulmon kritikët: Hipokritë Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me gazetarët në Velipojë ku iu përgjigj interesit të tyre në lidhje me lëviz
Nainggolan provokon keq tifozët e Juves para finales me Realin (VIDEO) Radja Nainggolan vijon të mbetet një anti-juventin. Mesfushori i Romës ka provokuar sërish bardhezinjtë teksa gjatë një
Dona e akuzon se e ka provokuar, Danieli: Të kam thënë që e ke mirë fizikun Dona tregon në sy të banorëve të tjerë një rast, ku sipas saj, Danjeli e ka ngacmuar dhe provokuar atë me fjalë. Ajo
Olsi mes Elsamedit dhe Ambrës: "Të kam provokuar ndonjëherë?" Pasi konsumoi sqarimin me Elsamedin, Olsi thërret Ambran dhe kërkon të sqarohet edhe me të. “Nga ana ime ke parë ndon
Rrfën Thaçi: Serbia kishte synim aneksimin e veriut, e parandaluam Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë një interviste ekskluzive për "Radion publike suedeze", ka thënë se Serbia kis
Protesta e opozitës do të zgjasë 4 orë, policia: Skenar për të provokuar një "21 Janar" të dytë Opozita pritet që nesër të mbushë sheshet pasi zhvillon protestën e paralajmëruar. Mësohet se Partia Demokratike ka njof