999 rezultate për

provokoje

Me flamur të Serbisë tentoi të provokojë shqiptarët në jug të Mitrovicës Një ngjarje jo e zakontë është shënuar sot rreth orës 14:00 tek ura e Ibrit në Mitrovicë. Një grua rreth-35 vjeç, e m
Ylli i Instagramit e pëson keq teksa përpiqet të provokojë fansat me video nga dushi (VIDEO) Ylli i Instagramit Charly Jordan ka gjetur veten në një situatë të pakëndshme kur tentoi të realizojë një video provokue
Liverpooli do të luaj me Cervenën, futbollisti serb ofend Shaqirin Liverpooli do të luaj sonte kundër Crvena Zvezdës të mërkurën (sot) në kuadër të Ligës së Kampionëve. Futbollisti ng
"Mos e provoko opozitën", Dashamir Shehi kërcënon Ramën Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi kohët e fundit nuk i ka kursyer sulmet ndaj qeverisë Rama. Edhe këtë herë ai i ësh
Motra e Encës, Uindi zgjedh të provokojë për të arritur famën? Enca është një nga këngëtaret shqiptare që ka arritur të depërtojë edhe në tregun e huaj të muzikës. Me disa hite të
Marina Vjollca di si të provokojë, shkëlqen në Capri (FOTO LAJM) Është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, me çdo lëvizje që bënë. Prezantuesja Marina Vjollca e cila së shpejti
Enca di si të provokojë, ja si i “çmend” fansat e saj (VIDEO) Enca Haxhia po shijon pushimet në det me shoqërinë e saj. Këngëtarja i mban të informuar ndjekësit e saj në rrjetet s
Dy policitë përplasen në Shkodër, Voltana Ademi ka një mesazh për Ramën (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi reagoi pak më parë për përplasjen e policisë bashkiake me atë të rendit
Stresi vazhdon të provokojë policinë, ja ku ndodhet tani (VIDEO) Reperi i njohur Stresi, mesa duket nuk di ta ndalet. Gjatë gjithë kësaj periudhe në të cilën ndodhet në arrati ai ka bë
Kina kërcënon Trumpin: Të na respektoje ose do përballemi keq! "Kina do të përgatitet për një 'përballje' me SHBA-në, nëse Uashingtoni guxon ta provokojë", kanë paralajmëruar mediet k
Vetëvendosje do të provokojë edhe me pistoleta me ngjyrë Lëvizja Vetëvendosje nuk e ka në plan të ndalet me aksionet e saj. Edhe nëse i ndanë rrugët me AAK-në dhe Nismën për Kos
Portali serb: Shqipëria po bën plane që të provokojë Serbinë Mediat serbe kanë filluar t’i kushtojnë vëmendje ndeshjes së kthimit mes Shqipërisë dhe Serbisë, e cila do të luhet, në
Lufta speciale e Serbisë, sponsorizon ISIS-in të provokojë invadimin! Kërcënimi serb ndaj Kosovës është permanent Për shkak të prezencës së NATO-s, Serbia e ka të pamundur të ndërhyjë në
A do të provokojë Vuçiç në Tiranë? Ja çfarë thotë ish-ministri i Jashtëm serb Vuçiq dhe Rama për shumë çështje kanë qëndrime të ndryshme. Por e rëndësishme është të vazhdojë dialogu dhe që vizita e
Cyrus në “V magazine”, zhvishet sërish (FOTO LAJM) Teksa dukej se Miley Cyrus nuk do të na dhuronte më shfaqje me skena ngacmuese dhe teksa ajo zhvishej gjatë performancës
Provokon Sharon Stone, ende në formë Sharon Stone ka parakaluar pa të brendshme në tapetin e kuq, në eventin e përvitshëm “amfAR 2014”, lidhur me mbledhjen e
Nano: Gegnishtja është injoruar Mustafa Nano i cili pak ditë më parë publikoi librin e tij “Unë jam gegë”, thotë në një intervistë për gazetën Mapo se g
Arrestimet e serbëve, thjesht provokime Për arrestimet e reja të serbëve në Kosovë, shefi i Zyrës për Kosovën në qeverinë e Serbisë Aleksandër Vulin ka kërkuar
Xhandarmëria serbe nuk do provokojë më Kreu i komunës së Kamenicës Shaip Surdulli është takuar sot me majorin e KFOR-it amerikan Jonathan T. Hartsock së bashku
METE i kërkon CEZ Shpërndarje të mos provokojë tension publik Ministria e Ekonomisë Tregtisë dhe Energjitikës i kërkOI kompanisë CEZ Shpërndarje që të mos provokojë tension publik me