999 rezultate për

provokimeve

Tensionet në Mesdhe, Macron pozicionohet në krah të Greqisë Tensionet mes Greqisë dhe Turqisë në Mesdhe vazhdojnë me tone të nxehta. Presidenti i Francës Emmanuel Macron shpreh
Irani kërcënon edhe Britaninë: Do dëbojmë ambasadorin tuaj! Irani ka kërcënuar se do të dëbojë ambasadorin britanik në Teheran, Rob Macaire, në rast të “provokimeve” të reja nga Lo
Basha mesazh të fortë: Demokratë e socialistë, mos bini pre e provokimeve për dhunë Përmes një komunikimi nga selia e PD-së, kryetari i opozitës Lulzim Basha, ka lëshuar një mesazh të fortë për shqiptarët
Gjuzi: Mos bini pre e provokimeve Deputeti i cili doli nga listat e PD, Kujtim Gjuzi ka hapur një faqe të re në Facebook dhe i ve në dukje qytetarët se kj
Kastrioti ngjall shpresat për mbijetesë, triumfon ndaj Tiranës (VIDEO) Kastrioti ka arritur të mposhtë Tiranën me rezultatin minimal 1-0 dhe të konfirmohet si një skuadër që do të luftojë der
KFOR sërish reagon: Jemi gati ndaj provokimeve të serbëve Komandanti i Grupit Shumëkombësh luftarak të KFOR-it dhe bazës ushtarake Bondsteel, kolonel Nick Ducich, vlerëson se gje
Musliu reagon ndaj institucioneve, nuk bënë asgjë kundër provokimeve të serbëve Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka reaguar sot ndaj asaj që u pa dje gjatë manifestimit të V
A janë meshkujt shqiptarë më tepër xhelozë? Shikoni si u përgjigjen provokimeve (FOTO LAJM) Burrat shqiptarë janë shumë të sjellshëm, por në të njëjtën kohë edhe xhelozë. Një grup femrash duket se kanë "eksper
Françeska Jaçe nuk i ndahet provokimeve (FOTO LAJM) Franceska Jace është modelja e njohur dhe ish pjesëmarrëse në shpun “Big Brother”. Ajo së fundi ka postuar një fotog
BDI dhe LSDM heshtin pas provokimeve ruse BDI dhe LSDM heshtin pas provokimeve ruse “Nëse Maqedonia anëtarësohet në NATO, do të bëhet fushëbetejë e luftës midis N
Deputeti Kurteshi e quan të pafytyrë Lufti Hazirin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Ismajl Kurteshi, ka reaguar sot rreth deklaratave që i kishte d
Merko: Nuk bie pre e provokimeve të Selës, jam për zgjedhje të qeta Ramiz Merko, kryetari i degës së BDI-së në Strugë, i pyetur rreth prononcimit më të fundit të Ziadin Selës i cili e kons
Reagon Gruevski: Populli të mos bjerë pre e provokimeve të LSDM-së! Ish-kryeministri i Maqedonisë dhe kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka bërë thirrje për qetësim të situatës kao
Ju kujtohet Mimoza e Big Brother, ja sa shumë ka ndryshuar ajo (FOTO LAJM) Në prag të fillimit të spektaklit Big Brother Albania po kujtohet banorët e edicioneve të tjera që kanë lënë më shumë pë
PD apel për Lazaratin: Mos bini pre e provokimeve të grupeve kriminale PD, me anë të një deklarate për median ka reaguar në lidhje me situatën e agravuar në Lazarat, duke kërkuar marrjen e ma
Lëvizja për Reforma: Policia të mos i mbajë shqiptarët në shtet-rrethimin Lëvizja për Reforma ka reaguar në lidhje me ngjarjet e sotme në Kumanovë. Ajo shpreh shqetësimin e thellë dhe apelon te
Apeli i BDI-së: Mos bini pre e provokimeve Bashkimi Demokratik për Integrim me shqetësim të thellë po ndjek zhvillimet e sotme në Kumanovë dhe në vazhdimësi ka ape
Bahtiri e Rakiq, thirrje qytetarëve të mos bien pre e provokimeve Kryetarët në Mitrovicë Agim Bahtiri i pjesës së Jugut dhe Goran Rakiq i Veriut, bëjnë thirrje për uljen e tensioneve në
Rrezikohet konflikt shqiptaro-maqedonas, protestuesit të mos bien pre e provokimeve Në Maqedoni, sot pritet të protestojnë shqiptarë e maqedonas. Madje, ata rrezikojnë që të takohen në të njëjtin vend.
Situata në Preshevë, MPJ thërret ambasadorin shqiptar në Beograd Pas largimit të lapidarit të dëshmorëve të UÇPMB-së dhe tensionit të situatës në Luginën e Preshevës një ditë më parë am