999 rezultate për

provokim

Ambasada ruse në Tiranë i reagon Haradinajt: Ideja e Shqipërisë së madhe provokim, po përparon si ide Pas deklaratave të Ramush Haradinajt për referendumin e bashkimit të Shqipërisë me Kosovën ka reaguar Ambasada Ruse në S
Mediat serbe e quajnë provokim, Google Maps i vendos stadiumit serb emrin Skënderbeu Mediat serbe kanë reaguar ashpër ndaj Google Maps, pasi ka bërë një gabim duke i vendosur emrin Gjergj Kastrioti Skënder
Tensionet në Mesdhe, Macron pozicionohet në krah të Greqisë Tensionet mes Greqisë dhe Turqisë në Mesdhe vazhdojnë me tone të nxehta. Presidenti i Francës Emmanuel Macron shpreh
Ana e provokon, konkurrenti largohet nga emisioni: Nuk tallesh dot me mua Pasi konfirmoi se në emision ndodhet për të, Ana kërkoi nga Emini që ta vërtetonte një gjë të tillë. Ndërkohë djali k
"Provokim" në Maqedoni, Kosovën e lënë të stërvitet pa drita para ndeshjes vendimtare Situatë aspak normale para ndeshjes vendimtare Maqedoni e Veriut – Kosovë, e vlefshme për “play-off”-in e Ligës së Kombe
"Mona mori lopatat për të ruajtur detin" Kryemadhi-Ramës: O desperados, mos u shqetëso! (VIDEO) Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama në foltoren e Kuvendit për çështjen e
Nuk mungojnë provokimet nga serbët, portieri i Zvezdës e ka me tifozët e Tiranës (VIDEO) Njihen për provokime brenda fushës…Portieri i Crvena Zvezdës nuk u durua pa e bërë një të tillë, shkruan GazetaBlic Spor
Tifozët e Crvena Zvezdës bëjnë provokimin e madh para takimit me Tiranën Skuadra e Tiranës sonte takohet me Crvena Zvezdën me fillim nga ora 20:00 në Air Albania Stadium, në kuadër të fazës së
Rama përmend provokimet nga Kuvendi: Marrëveshjen e firmosët vetë Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit i është përgjigjur Partisë Dmeokratike, që mes një kërkese i drejtohej Kuv
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Provokim për dhunë? Shashkat e hedhura në protestën e teatrit plagosin gazetaren (VIDEO) Në këto momente po zhvillohet protesta e qytetarëve pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Gjatë protestës një shtetas, i
Shembja e Teatrit Kombëtar, Xhaferaj: Provokimi i protestave në kohë pandemie, akt vrastar (VIDEO) Shembja e Teatrit Kombëtar ka shkaktuar tension të madh në Tiranë mes policisë dhe qytetarevë që kanë dalë të protestojn
"Kemi patur provokime", vazhdojnë sulmet ndaj Teatrit Kombëtar Tashmë që trualli i Teatrit Kombëtar i ka kaluar Bashkisë, lufta është bërë edhe më e ashpër. Madje mbrëmjen e djeshm
Rama bën provokimin e radhës, zgjedh personazhin konspirativ për kollaren e tij Kryeministri Edi Rama është në një konferencë me gazetarë të cilët po i drejtojnë pyetje nga zyrat e tyre të punës. P
Tubimi i dy marsit, presidenca: Shmangni provokimet, merrni flamuj e mimoza Teksa na ndajnë vetëm dy dit nga tubimi i 2 marsit, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar detaje n
Meta për 2 Marsin: Nëse do të ketë provokime, përgjegjësia e qeverisë! Kreu i shtetit ka rrëfyer këtë mbrëmje në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” se cilat janë objektivat e tij për protestë
Irani kërcënon edhe Britaninë: Do dëbojmë ambasadorin tuaj! Irani ka kërcënuar se do të dëbojë ambasadorin britanik në Teheran, Rob Macaire, në rast të “provokimeve” të reja nga Lo
Sulmohet ambasada e Malit të Zi në Beograd, PD: Provokim ndaj paqes në rajon Partia Demokratike ka reaguar pas sulmeve mbi ambasadën e Malit të Zi në Beograd. Në një deklaratë, PD shprehet se në pë
Tha se u dhunua, del videoja e momentit kur policia shmang provokimin e nënës së Katsifas (VIDEO) Dy ditë më parë, nëna e ekstremistit grek Kostas Katsifas u ankua se policia shqiptare e kishte dhunuar për të mos e lën
Valëvitja e flamurit kuqezi në Itali, mediat serbe: Skandal dhe provokim (FOTO LAJM) Mediumet serbe e kanë cilësuar si skandal dhe provokim valëvitjen e flamurit të Shqipërisë nga disa tifozë në stadiumin