999 rezultate për

provimit

Zbulohet propozimi: Rregullat si do të bëhet provimi online për studentët Në prag të nisjes së sezonit të provimeve, Universiteti i Tiranës ka hartuar një propozim, manual për mënyrën si mund të
"Mirëmbrëma Luis, këtu janë pyetjet", pyetjet e provimit të farsës të mbajtur nga Suarez në Perugia Jo vetëm akuzat e prokurorëve kundër Juventusit, të raportuara nga Corriere della Sera, të cilat do të kishin penguar he
Rastësia e papritur, vajza lind fëmijën në mes të provimit Imagjinoni të lindësh teksa je në mes të provimit më të rëndësishëm të jetës tënde! E dimë që ngjan çmenduri, por diçka
Dalin përgjimet në malipunimin e provimit të Suarez Mediat italiane kanë zbuluar edhe detajet në lidhje me hetimin ndaj Universiteti për të Huajt në Perugia, i cili manipul
"Turi që bëri lëmsh dynjanë", dalin përgjigjet e provimit të Gjuhë-Letërsisë Kanë dalë rezultatet e provimit të Gjuhes Shqipe dhe Letersisë për Maturën Shtetërore. Mesditën e sotme (21 qershor), Qe
Dalin notat e provimit të parë të maturës, linku ku mund të shihni notat Qendra e Shërbimit Arsimor ka publikuar notat e provimit të parë të Maturës Shtetërore, ate te gjuhes se huaj. Notat
Skandaloze! Si u publikuan tezat e provimit të Maturës Shtetërore para provimit (FOTO LAJM) "Nuk është rrjedhje informacioni, është një mënyrë kriminale për të shitur tezat dhe për të fituar votuesit..." Kryet
Maturantët i nënshtrohen sot provimit të Gjuhës Shqipe 32 mijë maturantë do të zhvillojnë provimit të dytë atij të Gjuhës Shqipe. Si në provimin e parë të rinjve do t’i kon
550 efektivë policie në monitorim të shkollave gjatë zhvillimit të provimit të maturës (VIDEO) 550 punonjës policie monitoruan sot godinat në të clat maturantët zhvilluan provimin e gjuhës së huaj. Nga të gjitha
Nesër maturantët i nënshtrohen provimit të parë, Besa Shahini ka një mesazh për ta Maturantët nesër kanë provimin e tyre të parë, që do të jetë ai i gjuhës së huaj. Për këtë ministrja e Arsimit Besa S
"Kush kapet me celular, nuk e jep provimin për një vit", rregullat për provimet e Maturës Drejtoresha e Qendrës së Shërbimeve Arsimore (QSHA) Znj.Rezana Vrapi ka zbuluar detaje të tjera në lidhje me rregullat d
I dhënë pas artit por i dënuar për drogë, shqiptari arrestohet menjëherë pas provimit në Milano Një histori e çuditshme ka dalë në dritë për një shqiptar i cili dashuron artin por kjo nuk e ka penguar që dikur të mer
Denoncimi me emra konkret: si manipulohen pranimet në Policinë e Shtetit Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një shënimi në rrjetet sociale është shprehur se rezultatet e provimit të pranim
Matura shtetërore, këtu mund të shihni rezultatet e provimeve me zgjedhje Dalin rezultatet e provimit te fundit te “Maturës Shtetërore 2019”, ato të provimit me zgjedhje. Rrezultatet jane p
Dalin përgjigjet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë Qendra e Shërbimeve Arsimore (QSHA) ka publikuar sot rezultatet e provimit të gjuhës shqipe dhe letërsisë për “Maturën S
Dalin rezultatet e provimit të gjuhës, mësoni KËTU notën tuaj Paraditen e sotme kanë dalë përgjigjet e provimit të gjuhës së huaj për maturantët. Ndërkohë, ditën e hënë datë 24 Q
SKANDALOZE/ Teza e matematikës del para fillimit të provimit të maturës (FOTO LAJM) Sot maturantët kanë provimin e matematikës, por siç ndodh zakonisht, teza ka dalë online para se të fillonte provimin du
Maturantët në provim, tezat e provimit dalin sheshit (FOTO LAJM) Dita e sotme solli fillimin e provimeve të maturës për të gjithë maturantët e shkollave të mesme.Ditën e sotme po zhvill
Provimi i maturës shtetërore, policia merr masa (FOTO LAJM) Ditën e sotme pritet të zhvllohet provimi i parë i maturës shtetërore, në lëndën gjuhë e huaj. Përvecc se është lajmërua
Maturantët nesër i nënshtrohen provimit të parë, ja çfarë duhet të dini Ditën e premte maturantët do t`i nënshtrohen provimit të parë, atij të gjuhës së huaj. Testi do të nis në orën 10 dhe