999 rezultate për

provat

"Është 100% e provuar se Maradona u vra! Ja provat" Mario Baudry, avokati i njërit prej djemve të Diego Armando Maradona, përsëri akuzoi mjekët, në veçanti Leopoldo Luque,
"Nga na doli ky Bearti", dalin provat se autorja e "Përputhen" dinte gjithçka (VIDEO) Ish-konkurrenti i emisionit “Për’puthen”, Erjon Geca ka dalë në mbrojtje të Andit dhe Teas, të fundit këta që hodhën aku
Upss! Ish-konkurrenti nxjerr provat: Olsa e dinte lidhjen e Teas me Beartin! (VIDEO) Ish-konkurrenti i emisionit "Për’puthen", Erjon Geca ka dalë në mbrojtje të Andit dhe Teas, të fundit këta që hodhën aku
Sherri Ibra-Lukaku, Prokuroria Federale hap hetimet dhe merr në dorë provat televizive Romelu Lukaku dhe Zlatan Ibrahimoviç ia hodhën paq nga Gjykata Sportive, që i pezulloi vetëm një javë për sherrin në nde
"U detyrova të shisja trupin": Gruaja rrëfen sprovat e jetës dhe çfarë ndodhte në dhomën e lokalit Pjesë e emisionit “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë Elsa Dhako, 30 vjeçe, nga qyteti i Pogradecit nënë e tre fëmijëve,
Të shtënat me armë në Elbasan, merret vendimi për të rinjtë Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për Elvis Koçi Çaushllarin, Feliks Filajn dhe Ersi Çekan
Bebe Rexha sërish pjesë e "AMA’s", publikon videon nga provat (VIDEO) Këngëtarja ndërkombëtare, Bebe Rexha, do të marrë pjesë edhe këtë vit në “American Music Awards”. Përmes rrjeteve soc
Vetëvritet me armë 33 vjeçarja në Tiranë Vetëvritet 33-vjeçarja në Tiranë, 4 të afërm në hetim, pasi fshehën armën dhe provat. Ngjarja ka ndodhur në Shkozë, n
Provat se Rita Ora dhe i dashuri i saj janë fejuar (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop Rita Ora ka ngjallur spekulime se është fejuar me Romain Gavras. Artistja shqiptare u fotografua me m
Xhaxhai nxjerr bllof ministrinë: 21-vjeçarja nuk ndërroi jetë nga COVID-19, ja provat Vajza 21-vjeçare nga Gramshi me banim në Tiranë, Amantia Çarçiu, nuk vdiq nga COVID 19. Është kjo deklarata akuzuese që
Nostalgji, provat se filmat vizatimorë thyejnë çdo ligj të realitetit (FOTO LAJM) E bukura në filmat vizatimorë është se nuk kanë as barriera dhe as rregulla. Në botën e tyre as fizika, as matemati
U shpall fajtore për shpifje ndaj Veliajt, Tabaku: Pse gjyqtarët vendosën kundër meje Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, e cila e shpal
''Vaksina mund të jetë gati në shtator'', shkencëtarët: Të kemi kujdes, do të ketë më shumë kufizime Duke marrë parasysh se tashmë provat klinike janë në zhvillim e sipër, shkencëtarët e Universitetit të Oksfordit thonë s
Tronditi Lezhën me atentatin e dyfishtë, si i fshehu provat autori Detaje të reja dalin nga vrasja e dyfishtë e Kol Murranit dhe Preng Simonit në Lezhë, një ditë më parë. Abcneës.al r
Fox News nxjerr provat: Koronavirusi doli nga laboratori në Wuhan, cili ishte qëllimi i Kinës Televizioni i njohur amerikan Fox News në një artikull që e konsideron ekskluziv, shkruan se ka besim në rritje se shpër
Provat dolën sheshit, Rama nuk bindet: Në Shqipëri nuk blihet vota! Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për prestigjozen gjermane “Spiegel” ku ka folur në lidhje me çeljen e nego
Artan Hoxha zbulon detajet: Lefter Alla po konsumonte kokainë, ja provat Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi pamjet e kryebashkiakut të Bulqizës i cili konsumon drogë në një lokal
"Provat ja bëjnë muu", Braçe flet për pushimin e çështjes ndaj Lulzim Bashës Gjykata e Tiranës pushoi ditën e djeshme çështjen e “lobimit rus” ndaj kreut të PD Lulzim Basha. Por sigurisht ky ve
Kërkoi lirinë nga arratia, çfarë vendosi Gjykata për Kajmakun? Është shtyrë seanca për ish kreun e bashkisë Vorë, Agim Kajmakun. Gjykata ka kërkuar që të gjithë provat të sillen në
Salianji nuk dorëzohet as para burgut: Të rishihen provat që janë shmangur! Pavarësisht se Prokuroria ka kërkuar burg për Salianjin, ish--deputeti i PD nuk ka ndërmend të ndalet. Ditën e sotme