999 rezultate për

prova

West Ham dërgon provat në polici për fyerjet raciste ndaj Salah Skuadra e West Ham ka reaguar pas fyerjeve raciste drejtuar yllit të Liverpool, Mohamed Salah. Policia angleze ka pra
Krimet e Rënda zbarkojnë në spital për ti dhënë vendimin "Ronit të Shijakut" Gjykata e krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për Hekuran Hoxhën, i cili u arrestua disa ditë më
Cilat janë provat e reja të akuzës që shtynë hetimet për Tahirin Prokurorët që po hetojnë çështjen e Saimir Tahirit kanë kërkuar shtyrjen me tre muaj të afateve të hetimit ndaj ish-mini
Greqia përgjigjet për Klement Balilin, prova të reja për "Eskobarin e Ballkanit" Prej dy vitesh, Klement Balili vazhdon ta kthejë duarbosh policinë gjatë aksioneve të dështuara për arrestimin e tij, me
OVL UÇK-së ka një thirrje të rëndësishme për veteranët e luftës Organizata e Veteranëve të luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, përmes një njoftimi për media ka thënë se kjo organ
Kontrabanda në veri: Dalin provat se si shitësit marrin para për policinë Emisioni “Drejtësia në Kosovë” ka transmetuar hulumtimin të lidhjes së policisë në veri të Kosovës me kontrabandistët.
A është kjo prova që zanat ekzistojnë? (FOTO LAJM) Një burrë ka realizuar një fotografi të rastësishme në një ambient fshati, duke zbuluar më pas se në foton e shkrepur pr
Mali i Zi sjell te Krimet e Rënda prova të reja për Tahirin Autoritetet e Malit të Zi i kanë kthyer përgjigje Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me informacionet e kërkuara për
Deputeti i PD-së tregon provat e Prokurorisë për të arrestuarit e Astirit Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka ndarë në facebook disa foto nga salla e gjyqit e 11 të ndaluarve nga protesta e Asti
Nga vrasjet te zhdukja e provave, misteri i "Livadheve" në Shkodër Fatos Ferracaku, baba i 4 fëmijëve, tregtar peshku në Shkodër, është ekzekutar me 8 plumba nga dy persona me maskë, ndër
Shi dhe spektakël në provat e Moto GP në Malajzi (VIDEO) Shi dhe spektakël ka rezervuar provat e Moto GP në Malajzi. Shiu i dendur bëri që organizatorët të shtynin provat deri n
Izraelitët zbërthejnë telefonin e Vis Martinajt: Hajdeni me armë Prova të reja kanë dalë në skenë për vrasjen në bllok, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë. Pak d
"Kacifas mund të jetë vetëvrarë", gazetari tregon provat Gazetari Ferdinand Dervishi së fundmi ka dhënë një version krejt ndryshe nga sa kemi dëgjuar deri më tani për vrasjen e
"Dokumenti është i pavlefshëm, Tahiri kërcënoi ata që kanë prova kundër tij" Ish- ministri i Mbrojtjes, SAimir Tahiri ashtu sic paralajmëroi ka mbajtur një konferencë për mediat duke sqaruar disa g
Avokati i Selimit nxjerr një lidhje dashurie, kush është kryetari dhe gjykatësja? Gjatë javës së kaluar, Gjykata Supreme e Kosovës ka hedhur poshtë kërkesën për lirimin e Sylejman Selimit. Avokati i
Tahiri sfidon hapur: Prisni dy ditë dhe do e shihni Sot ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është paraqitur sot në ambientet e Prokurorisë së krimeve të Rënda me kërkesë
Akuza: Tahiri ka prova për Olsi Ramën prandaj u shemb në dru Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i ftuar në Opinion ka deklaruar se kryeministri Rama e mbrojti Saimir Tahirin dhe Fatm
Balla te Krimeve të Rënda, çon prova të reja Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, eshte drejtuar sot Pr
Basha kërkesë prokurorisë për arrestimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë Në një deklaratë për mediat, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bashaai tha se ende nuk ka nisur asnjë hetim për kreun e
Policia e Las Vegasit: Provat për Ronaldon nuk kanë humbur ende Policia e Las Vegasit citohet të këtë thënë se i ka provat origjinale të dhunimit të Cristiano Ronaldos, të cilat nuk ka