999 rezultate për

provĂ

U pajtua me Noizy-n? Bashkëpunimi i ri i Dafina Zeqirit është prova që donim (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri e ka gati këngën e re! Bashkëpunimi i ri i saj mund të jetë një provë e madhe se shoqëria me Noizy-n vi
"Po qĂ« s’kam bĂ«rĂ« prova!" Elvana tregon prapaskenat e koncertit (VIDEO) Elvana Gjata ka zbuluar prapaskenat e koncertit nĂ« Shkup qĂ« mbajti pak kohĂ« mĂ« parĂ«! KĂ«ngĂ«tarja shqiptare publikoi so
Nuk ka prova pĂ«r vrasjen e Santjagos, Elvis Gaçaj gjykohet vetĂ«m pĂ«r armĂ«mbajtje pa leje Gjykata e DurrĂ«sit ka lĂ«nĂ« nĂ« qeli me masĂ«n e sigurisĂ« “arrest me burg” Elvis Gaçajn, i ndaluar dy ditĂ« mĂ« parĂ« nĂ« mes t
Lirimi i "të fortit" të Myslym Shyrit, si u manipuluan provat për eliminimin e ish policit Arben Bilali. Gjykata e Apelit e Tiranës ka adresuar akuza ndaj policisë së shtetit për manipulim të provave ndaj Gjergji Cukalit pas
Dalin pamjet e frikshme, si u rrëzua Marc Marquez në provat e MotoGP (VIDEO) Kryesuesi i kampionatit MotoGp, Marc Marquez, është dërguar në spital pas një rrëzimi brutal në provat e para të Grand P
“Fshehu provat kur ra avioni me drogĂ« nĂ« DivjakĂ«â€, PD akuza ndaj dy shefave tĂ« rinj tĂ« PolicisĂ« Partia Demokratike ka bĂ«rĂ« njĂ« reagim nĂ« lidhje me dy emĂ«rimet e reja nĂ« PolicinĂ« e Shtetit, drejtorin e ri tĂ« LezhĂ«s dh
"Super energji", Luana Vjollca publikon gallatĂ«n nga provat gjenerale (VIDEO) NĂ« vetĂ«m pak ditĂ« pritet tĂ« nisĂ« emisioni i cili ka mbajtur tĂ« gjithĂ« teleshikuesit tĂ« mbĂ«rthyer pas ekranit ‘Shiko Kush
Dorëhiqet Sonila Qato, ragon PD: Nesër nxjerrim provat e skandalit Ditën e sotmë drejtoresha e ARRSH-së Sonila Qato dha dorëheqjen, gjë të cilën e bëri publike vetë ajo me anë të një dekl
NdĂ«rpritet seanca pĂ«r Tahirin, Gjykata: Provat qĂ« paraqite nuk gjenden nĂ« dosje! ËshtĂ« ndĂ«rprerĂ« pĂ«r disa minuta seanca qĂ« po zhvillohet nĂ« GjykatĂ«n e Krimeve tĂ« RĂ«nda kundĂ«r ish-ministrit tĂ« brendshĂ«m
PD nxjerr provat: Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës i arrestuar në Siçili (FOTO LAJM) Në mbështetje të akuzave të ngritura më herët, Partia Demokratike ka publikuar ditën e sotme dokumentet që dëshmojnë arr
Sherr me nĂ«nĂ«n pasi e braktisi nusja, babai: Gruaja ime lĂ«viz me sĂ«patĂ« nĂ« shtĂ«pi, ka prova Ferdinand Doda Ă«shtĂ« rikthyer pĂ«r tĂ« disatĂ«n herĂ« nĂ« studion e emisionit “Me zemĂ«r tĂ« hapur” nĂ« NeĂ«s24 pas disa denoncim
Meta me prova të forta nesër në Kuvend përballë Komisionit Hetimor Ora 09 e 59 e ditës së nesërme do të shënojë edhe kulmin kur Presidenti i Republikës Ilir Meta do të trokasë në derën e
E përdhunuan dhe e hodhën nga shkëmbi, prova tronditëse nga vrasja e studentes greke nga Aleksandri dhe Manoli Provat e reja për vrasjen e Eleni Topaludhit në Rodos, Greqi, rreth nëntë muaj më parë janë tronditëse. Dy të akuzuarit
Zbritja e njeriut në Hënë ishte mashtrim, ja provat (FOTO+VIDEO) Nga momenti që njeriu i parë ka ecur mbi hënë, në 1969-ën, teori të shumta konspirative kanë dalë për ta cilësuar arritj
Piloti me fat, shpëton pas një përplasje të tmershme (VIDEO) Luke Mossey mund të jetë një ndër pilotët më me fat në garat me motora pasi ai i ka shpëtuar një përplasjeje gjatë një g
Prova e fundit: Mustafa dhe Kurti takohen sërish për koalicionin Kreu i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti do të takohen sot në ora 11:00, në hotel Sirus. Ky taki
PD shton provat kundër Kajmakut: Numri i pasaportës është i pakontestueshëm (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka publikuar sot një tjetër provë, ku mbështet akuzat e saj për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun
Agim Kajmaku hesht! Fsheh prova se nuk është i akuzuar nga PD Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku nuk ka bërë asnjë koment sa i përket akuzave të Partisë Demokratike për dosjen penal
Gazetari italian paralajmĂ«son "bomba" tĂ« tjera Laris Gajser, gazetari qĂ« publikoi materialet lidhur me rastin “Reket” nĂ« Maqedoni ka paralajmĂ«ruar tĂ«rmet politik nĂ« Ma
"Së shpejti dalin provat: Rama shiti Olsin për "menderen" e tij" Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të dalin provat se