999 rezultate për

protestuar

Deputetë, këngëtarë e gazetarë! Kush ishin "VIP-at" që dolën në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Përdhunimi i 15-vjeçares nga roja i shkollës, Abaz Dogu dhe disa djem të tjerë në Babrru ka sjellë reagimin e shoqërisë
Më mirë nami sesa syri! Mijëra shqiptarë dalin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Vazhdon protesta e shqiptarëve kundër abuzimit seksual ndaj të miturëve në Shqipëri, ku mijëra shqiptarë kanë dalë në sh
Si rrallë herë më parë, VIP-at shqiptarë zbresin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Tiranë po mbahet një protestë në "Sheshin Nënë Tereza". Protesta e cila ka mbledhur njerëz të shumtë
Studentët iranianë nuk pranojnë të shkelin flamurin e SHBA-ve Qindra studentë iranianë u mblodhën për të protestuar, por një gjest i tyre ka marrë gjithë vëmendjen e mediave botërore
Opozita pret me protestë Ramën në Elbasan (FOTO LAJM) Teksa kryeministri Edi Rama pritet të shkojë në Elbasan nga Gramshit, mbështetës të opozitës janë grumbulluar për të pro
Me gaz lotsjellës dhe skafandra, policia bëhet gati për protestën e opozitës Mbështetësit e opozitës në të gjithë vendin janë nisur për në Tiranë për të protestuar në orën 18:30 para zyrës së Ramës
"Mos hajde në Shkodër", protestuesit bllokojnë urën e Bahçallëkut (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka planifikuar të udhëtojë sot drejt Shkodrës për të mbajtur një sërë takimesh por PD i ka dalë pa
Kush është personi në foto? Ja e vërteta! Një portal opozitar nga Maqedonia ka publikuar ditën e sotme një foto të vitit 1999, ku shihen disa aktivistë nga Maqedo
Stresi bën lëvizjen e papritur për protestën e opozitës Protestës së sotme kundër qeverisë, u është bashkuar edhe rreperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj (Stresi). Ndonëse
Dafina Zeqiri del në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri i është bashkuar protestës në Drenas kundër dhunës ndaj vajzave dhe grave, e organizuar nga iniciativa e t
Banorët e Unazës mbërrijnë në Surrel, policia i pret rrugën Me pishtarë në duar, banorët e Astirit kanë mbërritur pranë banesës së Kryeministrit Rama në Burrel. Por ata janë nda
Kjo është thirrja e veteranëve për të protestuar në Drenicë kundër Vuçiçit Dega e Shoqatës së Veteranëve në Skenderaj përmes një njoftimi zyrtarë ka thënë se sot Presidenti i Serbisë Aleksandër V
Marrëveshja për detin Shqipëri-Greqi protestohet edhe në Prishtinë Prishtina ka qenë destinacioni i radhës i shoqërisë civile në Shqipëri për të protestuar kundër marrëveshjes së detit me
Foto e rrallë/ Thaçi duke protestuar kundër regjimit E shohim tash në kostum zyrtar në funksionin e Presidentit të Kosovës. Mirëpo, Hashim Thaçi kujtohet edhe për marshet
Shumë pak qytetarë për të protestuar kundër rritjes së energjisë Dhjetëra qytetarë kanë zhvilluar një aksion para Zyrës së Rregulltarit të Energjisë (ZRRE) duke vënë thëngjill dhe panka
Rama i përgjigjet Bashës: Ti je luledielli! Ndërkohë që opozita ka mbledhur mijëra njerëz në shesh për të protestuar ndaj qeverisë Rama dhe vendimit të saj për krye
EKSKLUZIVE/ Qeriqi reagon: Nuk jam tradhëtar e as i VV-së, ja kontributi im për veteranët Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Një grup i veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), sot, kanë protestuar
Fermerët që protestojnë duke u "varrosur" (FOTO LAJM) Qindra fermerë në shtetin e Rajasthan, Indi, kanë protestuar kundër planit të qeverisë për të blerë tokën e tyre. Ata ka
Struganët dalin në protesta kundër ndotjes së ajrit Qytetarët në Strugë kanë protestuar edhe sot kundër mbetjeve që ndodhet vetëm 100 metra larg nga shtëpitë e para. At
Bregu “sulmon” Bashën dhe protestën: Bulevardi me boshllëqe. Jemi vetëm Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu në një status të gjatë në “Facebook” ka shpjeguar se ajo ishte sot në protestë, por nd