999 rezultate për

protestuan

Protestë kundër importit të plehrave Dhjetëra qytetarë u mblodhën sot në një protestë paqësore para Kryeministrisë për të kundërshtuar importin e plehrave, k
Djegia e flamurit shqiptar, protestë para ambasadës serbe në Tiranë Shqiptarët protestuan sot para ambasadës serbe në Tiranë kundër djegies së flamurit kombëtar mbrëmjen e të martës nga di
Studentet protestuan ne Tetove kunder padrejtesive Studentet e Universitetit Shteterore te Tetoves protestuan sot ne sheshin e qytetit kunder zvogelimit te buxhetit nga an
Mijera qytetare protestuan kunder 6 pikeshit Mijëra qytetarë të Kosovës, protestuan sot në Prishtinë kundër vendosjes së EUL
Mijera veta protestuan kundër vjedhjes së votës Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti para qytetarëve tha se më një qershor u mbushën kuti si dhe u vra
Ne prishtine studentet protestuan per pavaresine 10 dhjetori shenon edhe fundin e negociatave mes pales kosovare dhe asaj serbe me ndermjetesimin e treshes nderkombetare