999 rezultate për

protestĂn

Kallëzohet në polici pastori i njohur nga Tirana Një e re nga Tirana denoncoi pasditen e djeshme pastorin e Kishës Protestante në kryeqytet, Akil Pano pasi një qen e kis
Përleshje katolikë-protestantë, plagosen 29 policë 29 policë kanë mbetur të plagosur në përleshjet midis protestantëve dhe katolikëve në kryeqytetin e Irlandës së Veriut,
Karikaturat për Muhamedin a.s dhe nevoja e një “Protestantizmi” në Islam! nga Fadil MALOKU1.Fundshekulli ynë siq e dijmë të gjithë ishte periudhë e ndryshimeve të mëdha në gjithë botën edhe me v