E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

protagonisti

A ju kujtohet "Kënga e Zagrebit", flet protagonisti që e vrau shoferin e tramvajit I përgjakur dhe i mbështetur për tramvaji e kam nxjerrë alltinë e Belgjikës dhe e kam qëlluar shoferin e tramvajit: Zef
Deputeti i PS-së shpërthen ndaj LSI-së: Xhelozi, duan të bëjnë protagonistin Deputeti i Partisë Socialiste Ulsi Manja në një intervistë për “Koha jonë” ka deklaruar se ministri i Drejtësisë Manjani
Pas aktrimit, Irina Shayk një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Bukuroshja ruse Irina Shayk është rikthyer në turin e promovimit të filmit “Hercules”, këtë herë në Berlin. 28 vjeçarja
Parabola e "ëmbël" e Hulk-ut të "dhunshëm" (VIDEO) Kampionati rus dhe austriak i futbollit janë në pritje të ristartit pas pushimit dimëror dhe klube të ndryshme janë duke
Top 10 aktorët më të paguar në Hollywood (FOTO LAJM) Robert Downey Jr. është aktori hollivudian që ka fituar më shumë gjatë periudhës qershor 2012 - qershor 2013 sipas revis
Mbipesha nuk pengon të dhurosh spektakël me topin (VIDEO) Kush tha se të gjithë futbollistët duhet të jenë në formë për të bërë një paraqitje të mirë. Protagonisti i kësaj vid
Materazzi, protagonisti i Gjermani 2006 Ish trajneri i Francës, Raymond Domenech publikon autobiografinë e tij të titulluar "I Vetëm" ku ndër të tjera ndalet gj
Immobile: Juve më merr Kartoni i tij i takon gjysmë Genoas dhe pjesa tjetër Juventusit dhe duke ju referuar këtij fakti Ciro Immobile ëndërron
Filmi për Steve Jobs, protagonisti Ashton Kutcher Ashton Kutcher do të luajë rolin e Steve Jobs në filmin biografik për themeluesin e Apple. Filmi do të quhet thjesht ‘Jo
Hana Cakuli kësaj radhe “vetë e 2-ta” Këngëtarja shqiptare nga Mali i zi, e cila kohëve të fundit është shfaqur edhe si moderatore, ka njoftuar se së shpejti
Protagonisti i “Avatar” merr pushimet Sam Worthington ka vendosur të bëjë pushim dhe të lërë për pak kohë karrierën kinematografike për të shijuar suksesin e